kúpim 2 izb. byt v Košiciach, platba v hotovosti, cena dohodou

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 40 m²

kúpim byt v hotovosti, balkón výhodou, platba okamžite po dohode. Prípadné nedoplatky a exekúci

Publikované: 07.05.2012 Aktualizované: 25.07.2025
Byty na kúpa Košice-Západ

145,000 € 3625 €/m²

Pozemky pre výstavbu 5 rodinných domov, Rozhanoce, centrum obce

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 5,533 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci ROZHANOVCE so vstupom z hlavnej cesty. Pozemok j

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 10.09.2025
Pozemky na predaj Rozhanovce

130 €/m2 130 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM BAŠKA, 350 M2 ÚŽ. PLOCHA, 882 M2 POZEMOK, VŠETKY IS

Reality Košice-Myslava

Rodinný dom | Baška | 350 m²

Ponúkame Vám luxusný dom s prvkami vidieckeho štýlu. VIDEO: https://youtu.be/ObBWSbzxD_4 Pr

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Košice-Myslava

849,900 € 2814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ DOMU – 4 izb., Vrakúň, 136 m2, holodom, pozemok 605 m2.

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Magla | 135.65 m²

Hľadáte praktické rodinné bývanie vo výbornej cene s dostupnosťou k vybaveniu mesta? Nech sa p

Publikované: 20.09.2025 Aktualizované: 14.03.2026
Domy na predaj Vrakúň

278,990 € 2057 €/m²

PREDAJ DOMU – REZERVOVANÝ 4 izb. samostatný, Horná Potôň časť Benková, 101 m2, pozemok do 500 m2.

Reality Horná Potôň

Rodinný dom | Bratislavská | 101 m²

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Horná Potôň

224,990 € 2228 €/m²

PREDAJ DOMU – REZERVOVANÝ 4 izb. dvojdom, Lúč na Ostrove, 108 m2, kolaudácia Február/Marec 2026, pozemok 490 m2

Reality Lúč na Ostrove

Rodinný dom | hlavná | 108 m²

ÚVODNÁ POZNÁMKA: Foto zábery postupu stavby sú aktualizované na týždennej báze aktuálne z 12.0

Publikované: 24.11.2020 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Lúč na Ostrove

199,990 € 1759 €/m²

PREDAJ POZEMKU – 604 m2 , širšie centrum DS, možnosť výstavby RD, všetky siete.

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Maloblahovská | 604 m²

Ak hľadáte vhodné miesto pre výstavbu svojho Rodinného domu, alebo len priestor pre oddych s do

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

119,000 € 197 €/m²

POZEMOK PREDAJ – NOVÁ CENA 546 m2, Horný Turček, KOMPLETNÉ inžinierske, Kremnica - Horný Turček.

Reality Turček

Pozemok pre rodinné domy | Horný Turček | 546 m²

Ak hľadáte miesto pre svoj dom alebo chatu doslova v lone prírody, a s kompletnými inžinierskym

Publikované: 19.12.2022 Aktualizované: 20.09.2025
Pozemky na predaj Turček

29,000 € 53 €/m²

PREDAJ DOMU – Starší RD, Orechová Potôň, Pozemok 1700 m2, vlak, diaľnica, nutná rekonštrukcia.

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Dolná ulica | 120 m²

Nebaví Vás kúpiť hotový Rodinný dom a len tak sedieť a nič nemusieť robiť? Príďte sa pozrieť, p

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 07.02.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

199,000 € 1667 €/m²

Skladový priestor 385 m2 medzi Rožňavskou a Vajnorskou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | 385 m²

Prenájom skladového priestoru medzi Vajnorskou a Rožňavskou ulicou: Výmera 385 m2 Prenájom bez

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Novinka
Novinka

Na dlhodobý prenájom tradičná drevenica - novostavba na Magurke.

Reality Partizánska Ľupča

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 160 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom slnečnú zrubovú chalupu vo vyhľadávanej rekreačno - chatovej osad

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Chaty a chalupy na prenájom Partizánska Ľupča

900 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj obchod a krčma, alebo samostatne na prenájom krčma U Nája v Liptovských Revúciach

Reality Liptovské Revúce

Obchodné priestory | 0 m²

Ponúkame na predaj Dom obchodu a služieb v centre obci Liptovské Revúce, alebo samostatne na pr

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 13.01.2026
Priestory na predaj Liptovské Revúce

Cena dohodou

Ponúkame na predaj krásny slnečný pozemok s projektom a stavebným povolením o výmere 1760m2.

Reality Liptovský Michal

Pozemok pre rodinné domy | 1,760 m²

Ponúkame na predaj pre podnikanie / bývanie, zaujímavý slnečný rovinatý pozemok vo vyhľadávanej

Publikované: 17.05.2023 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Liptovský Michal

98,000 € 56 €/m²

Predám pozemok o výmere 1518m2 v Liptovskej Štiavnici.

Reality Liptovská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,518 m²

VAŠA REALITKA s.r.o ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1518 m2 v obci Liptovská Štiavni

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 13.01.2026
Pozemky na predaj Liptovská Štiavnica

65 €/m2 65 €/m2

Slnečný stavebný pozemok v malebnej obci Pokrývač, okres Dolný Kubín

Reality Pokryváč

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,741 m²

Exkluzívne: Ponúkame NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK v malebnej obci Pokrývač, v okrese Dolný Kubín

Publikované: 29.10.2024 Aktualizované: 18.01.2026
Pozemky na predaj Pokryváč

25 € 0 €/m²

Rozbehnite svoj gastro sen!! Plne zariadená reštaurácia na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Bajkalská | 289 m²

Dewall Reality Vám ponúka na predaj reštauráciu na Bajkalskej ulici v Bratislave. Priestor ma r

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

415,000 € 1436 €/m²

VIDENovinka: "Unikátna príležitosť na život na vode: Luxusný Hauseboat v nádhernom prostredí Jaroveckého ramena Dunaja!"

Reality Bratislava-Jarovce

Iný rekreačný objekt | Pri poldri | 80 m²

Video na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=nn44IEflQnI Realitný maklér Peter V

Publikované: 16.09.2022 Aktualizované: 21.03.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Jarovce

259,000 € 3238 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj zachovalý rodinný dom s veľkým pozemkom v krásnej lokalite – Kuchyňa pod Malými Karpatmi

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | Kuchyňa | 2,453 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov vám ponúkame na predaj starší, ale veľmi zachovalý rodinn

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Kuchyňa

210,000 € 86 €/m²

TOPNovinka: Obchodný priestor S VÝKLADOM , Radničné námestie, sídlisko Záhumenice - RAČA

Reality Bratislava-Rača

Obchodné priestory | Rustaveliho | 75 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoju predajňu alebo služby? Ponúkame na predaj nebytový priestor pr

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 27.02.2026
Priestory na predaj Bratislava-Rača

225,000 € 3000 €/m²

TOPNovinka: TROJPODLAŽNÝ 6 IZB. RODINNÝ DOM VO VAJNOROCH S VEĽKÝM POZEMKOM A GARÁŽOU

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Tomanova | 365 m²

Ponúkame Vám na predaj trojpodlažný 6izb. rodinný dom vo Vajnoroch. Základné informácie: Toma

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

719,900 € 2137 €/m²

PRENÁJOM- NOVÉ PRIESTORY V CENTRE - NITRA

Reality Nitra

Obchodné priestory | Kupecká | 123.1 m²

Popis nehnuteľnosti Meno: Vila na Číneši Vek: Sto rokov elegancie a skúseností (narodená v ére

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

11.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PRENÁJOM - NOVÉ JEDINEČNÉ PRIESTORY- VILA NA ČÍNEŠI NITRA CENTRUM

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Kúpeľná | 88.2 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na prenájom Nitra

11.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

PREDAJ- 2IZBOVÝ BYT - NITRA BÝVANIE POD HRADOM

Reality Nitra

2 izbový byt | Podzámska | 52 m²

Projekt Bývanie pod hradom je známy svojou komornosťou – bytov je tu málo a na predaj sa objav

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nitra

250,000 € 4808 €/m²

PRENÁJOM- NOVÉ PRIESTORY V CENTRE - NITRA - VILA NA ČÍNEŠI

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Kúpeľná | 123.1 m²

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Priestory na prenájom Nitra

11.7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23075)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Upresniť hľadanie