P R E D A N É !!! ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

2 izbový byt | Priekopa | 50 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ 2-izbový byt v SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE, ktorý sa nachádza v meste M

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

HĽADÁM: 1 izbový byt s balkónom, 40 m2, do 85.000,- €, MT - Ľadoveň

Reality Martin

1 izbový byt | Gogoľova | 40 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta 1-izbový byt s balkónom v Martine - sídlisko Ľadoveň. Celková rozl

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Martin

85,000 € 2125 €/m²

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 2i byt do 110.000,- €, MARTIN

Reality Martin

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Martine. Cena nehnuteľnos

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Martin

110,000 €

člen NARKS

IBA U NÁS! Na predaj 3 izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Novákova | 82.5 m²

Na predaj je priestranný 3 izbový byt po rekonštrukcii, situovaný v lukratívnej lokalite priamo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

189,990 € 2303 €/m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt s drevenou galériou | 59 m² | Novostavba s parkovaním

Reality Martin

2 izbový byt | Hájska | 59 m²

Hľadáte bývanie s charakterom a výborným dispozičným riešením? Ponúkame na predaj priestranný a

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Moderný 3 - izbový byt v Priekope.

Reality Martin

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný trojizbový byt v novo zrekonštruovanom bytovom dome v mestskej č

Publikované: 29.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Na predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii. *Rezervovaný*

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 73 m², ktorý prešiel kompletnou rekonštruk

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Martin

167,000 € 2288 €/m²

REZERVOVANÉ - 2. izb. byt v centre Martina , kompletná rekonštrukcia

Reality Martin

2 izbový byt | Červenej armády | 72 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj tehlový, priestranný a presvetlený 2-izbový byt s celkovou vým

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 2221 €/m²

Veľký 3 izbový byt na predaj, Záturčie - Martin, 78 m2.

Reality Martin

3 izbový byt | D. Makovického | 78 m²

Na predaj veľký 3 izbový byt v mestskej časti Záturčie v Martine. Celková podlahová plocha byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

153,000 € 1962 €/m²

Prenájom 2 izbový byt 47 m2, balkón a park. miesto, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 47 m²

Popis nehnuteľnosti: V novostavbe ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s výme

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

510 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izbový byt 38 m2 s balkónom, novostavba, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Košútska | 38 m²

Popis nehnuteľnosti: V novostavbe, ponúkame na prenájom priestranný moderne zariadený 1 izbový

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Ruppeldtova, Martin - širšie centrum.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 98.99 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt s terasou, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova". V

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

263,600 € 2663 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba, 2 izbový byt s predzáhradkou na predaj, Martin, Ruppeldtova ulica.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 70.84 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v projekte "Byty Ruppeldtova", v Martine. Byt sa nachádza vo vy

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

163,600 € 2309 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt - apartmán v novostavbe, Martine, - širšie centrum.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 45.35 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt - apartmán, v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova",

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

135,300 € 2983 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s terasou č. IB_7J na predaj, Martin - širšie centrum, Byty Ruppeldtova.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 96.17 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt sterasou, v novom developerskom projekte "Byty

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

264,000 € 2745 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2 izbový byt / Apartmán, novostavba Byty Ruppeldtova, Martin.

Reality Martin

2 izbový byt | Ruppeldtova | 40.44 m²

Na predaj 2 izbový byt / apartmán, v novostavbe "Byty Ruppeldtova". Projekt sa nachádzajúci sa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

123,000 € 3042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba, na predaj 3 izbový byt s terasou, Byty RUPPELDTOVA, Martin.

Reality Martin

3 izbový byt | Ruppeldtova | 95.87 m²

Na predaj veľký 3 izbový byt s terasou v novom developerskom projekte "Byty Ruppeldtova", nachá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

264,000 € 2754 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1-izbový apartmán | Villa Martes Martin

Reality Martin

Garsónka | P. O. Hviezdoslava | 28 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom apartmán vo Ville Martes v Martine. Jednoizbov

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Martin

320 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový apartmán | Villa Martes Martin

Reality Martin

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 54 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom apartmán vo Ville Martes v Martine. Dvojizbový

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

Predaj priestranného 4 izbového bytu Priekopa

Reality Martin

4 izbový byt | 81 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, súkromie a skvelú lokalitu? Máme pre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 1790 €/m²

FINREA │ Jednoizbový byt Martin-Podháj, 30m2

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy 7 | 30 m²

Hľadáte vlastné štartovacie bývanie? Príďte si pozrieť jednoizbový byt na prenájom v Martine v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Reality Simply exkluzívne: Trojizbový príjemný byt v pôvodnom stave v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | Benkova | 70 m²

Ponúkame na predaj jedinečný trojizbový byt na ulici Benkovej v Martine, na obľúbenom sídlisku

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Martin

133,000 € 1900 €/m²

Reality Simply exkluzívne: Útulný trojizbový byt v Martine, na sídlisku Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²

Na kompletnú rekonštrukciu je určený trojizbový byt na Bellovej ulici v Martine. Tichá lokalita

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na predaj Martin

133,000 € 2111 €/m²

Exkluzívne v Reality Simply: Trojizbový zrekonštruovaný byt na predaj v Martine

Reality Martin

3 izbový byt | Daniela Michaelliho | 69 m²

Na predaj je trojizbový byt typu bauring, kompletne zrekonštruovaný pred siedmimi rokmi. Sú v ň

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2391 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Upresniť hľadanie