TARGETreal│Slnečný a priestranný 2-izbový byt 68 m² s balkónom a loggiou, Martin - Hurbanova

Reality Martin

2 izbový byt | Hurbanova | 68 m²

TARGETreal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Hurbanova v meste Martin. Byt

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Info v RK

PRENÁJOM: 2 izbový byt, A. Kmeťa - Martin, CENTRUM

Reality Martin

2 izbový byt | A. Kmeťa | 63 m²

Realitná kancelária TARGETreal ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Martin

720 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj krásny 3 izbový byt v centre Martina Štúrovo námestie

Reality Martin

3 izbový byt | Štúrovo námestie | 75 m²

REZERVOVANÉ- Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

180,000 € 2400 €/m²

REZERVOVANÉ- Exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v Martine ulica Kozmonautov

Reality Martin

2 izbový byt | Kozmonautov | 57 m²

Exkluzívne na prenájom: zariadený 2-izbový byt – Martin, ul. Kozmonautov Ponúkame na prenájom

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

560 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Útulná garsónka priamo v centre Martina na prenájom

Reality Martin

Garsónka | - | 33 m²

Exkluzívne na prenájom: zariadená garsónka priamo v centre Martina, ul. Štúrovo námestie. Ponú

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

360 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

1 izbový byt na prenájom v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | - | 29 m²

Beplan reality ponúka na prenájom útulný 1-izbový byt v meste Martin, v obľúbenej lokalite Ľado

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

430 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj veľkometrážny byt v Martine na Severe.

Reality Martin

3 izbový byt | - | 83 m²

Exkluzívne na predaj – priestranný 3-izbový byt s balkónom, Martin – Sever Ponúkame na predaj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 1807 €/m²

PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V TICHEJ LOKALITE MARTIN – ĽADOVEŇ

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ - EXKLUZÍVNE - Slnečný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Ľadoveň

Reality Martin

1 izbový byt | 28 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Martin – Ľa

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

95,000 € 3393 €/m²

3-izbový byt na predaj v lokalite Martin-Sever

Reality Martin

3 izbový byt | - | 72 m²

Beplan reality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v lokalite Martin-Sever. Byt sa nachád

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

146,700 € 2038 €/m²

1 izbový byt na predaj v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | - | 29 m²

Beplan reality ponúka na predaj priestranný 1-izbový byt v Martine, v obľúbenej lokalite Podháj

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

106,000 € 3655 €/m²

EXKLUZÍVNE - Príjemný 3-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokalite Martin – Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

Predstavujeme vám príjemné bývanie v jednej z obľúbených častí mesta Martin – na sídlisku Ľadov

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

4 izbový byt na predaj kompletne prerobený Martin-Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | - | 82 m²

Beplan reality ponúka na predaj krásny 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v lokalite Ľado

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

190,000 € 2317 €/m²

3-izbový byt na predaj v Martine - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | - | 67 m²

Beplan reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v lokalite Ľadoveň. Ori

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2463 €/m²

3 izbový byt na prenájom v Martine - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | - | 69 m²

Beplan reality ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ľadoveň v Martin

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2 izbový byt na prenájom veľkometrážny v Martine - Košúty I.

Reality Martin

2 izbový byt | - | 95 m²

Beplan reality ponúka na prenájom priestranný, veľkometrážny 2-izbový byt v lokalite Košúty I v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Martina ulica Thurzova

Reality Martin

2 izbový byt | Thurzova | 56.1 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2 -izbový byt s balkónom v jednej z vyhľadávanejších lokalít blíz

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

127,500 € 2273 €/m²

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v centre Martina

Reality Martin

2 izbový byt | - | 57 m²

Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave v centre Martina. Domov, ktorý dýcha pokojo

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

117,000 € 2053 €/m²

Exkluzívne 3 izbový byt na predaj Martin - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | J. Krónera | 70 m²

Predstavte si miesto, kde sa každý deň začína pokojom a končí krásnym výhľadom… Exkluzívne pon

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

135,500 € 1936 €/m²

REZERVOVANÉ-Exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Martine, tehlová bytovka, balkón

Reality Martin

2 izbový byt | - | 55 m²

🏡 2-izbový byt na predaj Martin centrum – kompletne zrekonštruovaný, balkón Ponúkame na predaj

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

157,500 € 2864 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný 3-izbový byt 72 m2, Martin - Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 72 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na Jile

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

169,000 € 2347 €/m²

Bývanie ako v dome- 2izb byt na prenájom Martin Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Dobšinského | 55 m²

Hľadáte pokojné bývanie, ktoré spája komfort, súkromie a moderný dizajn? Máme pre vás ideálne r

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

620 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Štýlový 2-izbový byt na prenájom Martin, Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Gorkého | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 78 m²

AstonReal ponúka na predaj čiastočne prerobený 3 izbový Byt o výmere 78 m2 v Žabokrekoch s Balk

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

134,000 € 1718 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie