Na predaj 3 izbový byt Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 72 m²

🔥VMREALITY ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v Martine – časť Ľadoveň Byt o výmere 72

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

136,000 € 1889 €/m²

Predaj veľký byt v centre - vysoké stropy

Reality Martin

3 izbový byt | 110 m²

VMREALITY ponúka na predaj nadrozmerný 3-izbový tehlový byt(možnosť na 4 izbový) v úplnom centr

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

205,000 € 1864 €/m²

Na predaj 3 izbový byt Martin Košúty

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

VMREALITY ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m² v časti Košúty 2. Byt sa nach

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2388 €/m²

REZERVOVANÉ - Štartovací byt byt alebo výhodná investícia - veľký 1. izbový byt Martin - Priekopa

Reality Martin

1 izbový byt | Uzlovská | 35 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo skvelú investičnú príležitosť v lokalite, kde vás ráno budí s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

88,000 € 2514 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

4. izbový byt v Martine - Priekope ako alternatíva k RD

Reality Martin

4 izbový byt | Palackého | 98 m²

Hľadáte priestor pre svoju rozrastajúcu sa rodinu, ale nechcete tráviť víkendy prácou okolo do

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

210,000 € 2143 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj v novostavbe garsónka v Martin - Priekopa

Reality Martin

Garsónka | 38 m²

NajBývanie Vám ponúka na predaj veľmi peknú, priestrannú garsónku v novostavbe. Garsónka má vým

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

119,000 € 2539 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ - 2,5 izbový byt v Martine

Reality Martin

2 izbový byt | 71 m²

Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Martin

118,000 € 1662 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

4 - izbový byt, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | J. Mazúra | 88 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký 4 izbový byt v zateplenom bytovom dome v Ma

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Martin

183,000 € 2080 €/m²

3 izb. tehlový byt s logiou v Štúrovej štvrti v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Štúrovo Námestie | 82 m²

Reality Turiec ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 3 izbový tehlový byt s logiou v Mart

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 24.06.2025
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Moderný 3-izbový byt v Martine – Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Východná | 62 m²

Hľadáte príjemné bývanie v jednej z najobľúbenejších častí Martina? Ponúkame na prenájom prakti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Martin

Cena dohodou

Pripravujeme do ponuky 3 izbový byt SEVER

Reality Martin

3 izbový byt | Rumunskej armády | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 68 m², nachádzajúci sa na 5. poschodí z 8

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 28.09.2025
Byty na predaj Martin

155,000 € 2279 €/m²

Prenájom väčšieho 1 izbového bytu s balkónom SEVER

Reality Martin

1 izbový byt | Nezadaná | 36 m²

Hľadáte útulné bývanie vo vyhľadánej lokalite? Ponúkam na prenájom priestranný 1-izbový byt s

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 28.09.2025
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s lodžiou – Martin, Košúty 2 | 67 m²

Reality Martin

3 izbový byt | F. Štefunku | 68 m²

Slnečný 3-izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou – Martin, Košúty 2 | 67 m² Reality EGYPS ponúk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

163,000 € 2397 €/m²

centrum – 3-izbový byt 114m2, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 105 m²

Predstavujeme Vám priestranný a jedinečný 3-izbový byt 114 v centre mesta Martin. Nachádza na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Martin

207,000 € 1971 €/m²

PRENÁJOM: Priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii | Martin - Ľadoveň | 61,5 m²

Reality Martin

2 izbový byt | V. Šípoša | 61.5 m²

Váš nový domov v príjemnej lokalite čaká práve na Vás! Hľadáte kvalitné bývanie v pokojnej loka

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na prenájom Martin

570 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII | MARTIN

Reality Martin

2 izbový byt | Komenského | 51.7 m²

Vaša vytúžená domácnosť v srdci Martina čaká práve na Vás! Hľadáte moderné bývanie v skvelej lo

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Martin

135,000 € 2611 €/m²

Priestranný 4- izbový byt Martin časť Priekopa

Reality Martin

4 izbový byt | 82.4 m²

4-izbový byt v Martine časť Priekopa – ideálne bývanie pre rodinu Ponúkame Vám nový domov, ktor

Publikované: 22.01.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Martin

166,000 € 2015 €/m²

Priestranný 4-izbový byt v Martine - Záturčie | 90 m² |

Reality Martin

4 izbový byt | D. Makovického | 90 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT V MARTINE - ZÁTURČIE | 90 m² | Vaša nová adresa plná priestoru a po

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

169,000 € 1878 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v novostavbe, Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

TUreality pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 70 m², nachádzajúci sa na 1.

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

MOBILNÝ DOM NA VEĽKOM POZEMKU (1917m2) NA STRÁŇACH| POKOJ, PRÍRODA A SKVELÁ DOSTUPNOSŤ

Reality Martin

Apartmán | 1,917 m²

TUreality ponúka na predaj útulný mobilný dom s terasou nachádzajúci sa v obľúbenej mestskej ča

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

180,990 € 94 €/m²

FINREA│ Prenájom samostatných apartmánov v ubytovacom zariadení Martin - Podstráne

Reality Martin

1 izbový byt | 20 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom samostatné izby v ubytovni v Martine (Podstráne). Spoločná ku

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

Cena dohodou

FINREA│2-izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt priamo v centre mesta Martin na Moskovskej ulici. By

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

FINREA│4izbový byt v Martine - Priekope na predaj, 83m

Reality Martin

4 izbový byt | 80 m²

Predstavujeme vám priestranný 4-izbový byt v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Martin – Priekopa

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

145,000 € 1813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA│ Trojizbový byt, bauring, Martin - Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

Byt, do ktorého sa zamilujete na prvý pohľad. Predstavte si rána s výhľadom na zeleň, pokojné

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Upresniť hľadanie