Jednoizbový byt s výmerou 36 m2 je na prenájom v Martine

Reality Martin

1 izbový byt | Kollárova | 36 m²

Na prenájom je určený príjemný zariadený jednoizbový byt s rozlohou 36 m² na siedmom podlaží p

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Moderný a priestranný dvojizbový byt na prenájom v Martine, cena je vrátane energií

Reality Martin

2 izbový byt | Rumunskej armády | 70 m²

Na prenájom je vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený dvojizbový byt na ulici Rumunskej a

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Martin

490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Reality Simply exkluzívne: Trojizbový zrekonšruovaný byt v Martine, na Ul. J. Fraňa

Reality Martin

3 izbový byt | Jána Fraňa | 70 m²

Ponúkame na predaj trojizbový byt na ulici Jána Fraňa v Martine, na obľúbenom sídlisku Jahodník

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

169,000 € 2414 €/m²

Reality Simply: Na prenájom je príjemný jednoizbový byt v Martine - Jahodníkoch

Reality Martin

1 izbový byt | Jána Fraňa | 28 m²

Na prenájom je príjemný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený jednoizbový byt s rozlohou 28 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Reality Simply ponúka jednoizbový byt na prenájom na Severe

Reality Martin

1 izbový byt | Zvolenská | 36 m²

Na prenájom je určený príjemný zariadený jednoizbový byt s rozlohou 36 m² na 3. podlaží bytovéh

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Martin

350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom, 3 izbový byt 137m2 so záhradou - Martin, širšie centrum

Reality Martin

3 izbový byt | Priehradka | 137 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný, veľkometrážny, kompletne zariadený 3-izbový byt nach

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

780 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

člen NARKS

NA PREDAJ, 3-izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 65 m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta Martin. Byt sa nachádza v dobrej, vyhľadávanej lokalite v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2538 €/m²

REZERVOVANÉ - Útulný 2 izbový byt s presklenou loggiou, so zariadením, v Košútoch

Reality Martin

2 izbový byt | 52 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta vám ponúkam na predaj 2 izbový byt po rozsiahlej rekonštrukcii,

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Martin

129,500 € 2490 €/m²

Veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v Martine v Priekope

Reality Martin

1 izbový byt | Zelená | 38 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj veľkometrážny 1 izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Martin

106,000 € 2789 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu s loggiou v Košútoch II, pri Kauflande

Reality Martin

2 izbový byt | Kernova | 50 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na dlhodobý prenájom 2 izbový byt v Košútoch II, na ul.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenajatý 1 i byt s balkónom Podháj

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 29 m²

Na prenájom je 1-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza na 4. poschodí bytového domu. Byt je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt so zariadením a loggiou, Martin – Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Rumunskej armády | 68 m²

Hľadáte ideálne bývanie s dostatkom priestoru, prirodzeného svetla a výbornou dostupnosťou? Mám

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Martin

149,900 € 2204 €/m²

PREDAJ 3-izb byt po rekonštrukcii -komfort a priestor Vrútky

Reality Martin

3 izbový byt | 85 m²

Ponúkam na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 85 m², nachádzajúci sa n

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Prenájom 1 izbového bytu s balkónom Sever ,36 m2

Reality Martin

1 izbový byt | 36 m²

Hľadáte útulné bývanie vo vyhľadávanej lokalite? Ponúkam na prenájom priestranný 1-izbový byt s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

PRENAJATÉ Prenájom 2 izb bytu Centrum, ul Holubyho

Reality Martin

2 izbový byt | Holubyho | 55 m²

Výhradne ponúkam a prenájom zariadený 2-izbový byt situovaný priamo v centre mesta Martin, na u

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Martin

530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Prenájom 3i bytu s parkovaním PRIEKOPA/ novostavba/

Reality Martin

3 izbový byt | Volgogradská | 74 m²

Ponúkame na prenájom štýlový a moderne riešený 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej mestskej č

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií

Reality Martin

2 izbový byt | - | 60 m²

EXKLUZÍVNE | 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Martin – stred Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2667 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu v centre Martina na Záborského ulici v blízkosti lekárskej fakulty

Reality Martin

2 izbový byt | Záborského | 52 m²

Sprostredkujem prenájom 2 izbového zrekonštruovaného bytu v Centre mesta Martin. Byt sa nachád

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom 1.izbového bytu na Severe

Reality Martin

1 izbový byt | Zvolenská | 34 m²

Sprostredkujem prenájom jednoizbového bytu na Severe. Nachádza sa na 3. poschodí bytového domu

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s garážou v centre Martina – bytový dom Átrium

Reality Martin

3 izbový byt | - | 73 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt situovaný v prestížno

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

225,000 € 3082 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu na Šoltésovej ulici v Centre Martina

Reality Martin

2 izbový byt | - | 53 m²

Sprostredkujem prenájom 2 izbového zrekonštruovaného bytu v Centre mesta Martin, na Šoltésovej

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

540 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kompletná rekonštrukcia - 2 izbový byt

Reality Martin

2 izbový byt | - | 60 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

160,000 € 2667 €/m²

Prenájom veľkometrážneho 1.izbového bytu na Severe

Reality Martin

1 izbový byt | - | 36 m²

Sprostredkujem prenájom veľkometrážneho jednoizbového bytu na Severe. V cene je aj televízia.

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Prenájom krásneho 1 izbového bytu

Reality Martin

1 izbový byt | 30 m²

VMREALITY ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt v obľúbenej lok

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8509)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30305)
Upresniť hľadanie