Nadštandardný 3-izbový byt s 2 balkónmi | pešia dostupnosť centra | Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Zvolenská | 59.36 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a dispozične výborne riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa v pešej d

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

735 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

VÝKUP ZADLŽENÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ

Reality Martin

Iný byt | M. R. Štefánika 10 | 0 m²

Bezpečne, v hotovosti, do 24 hodín a s odbornou garanciou. - Vlastníte nehnuteľnosť zaťaženú zá

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na kúpa Martin

Cena dohodou

2-izbový byt - Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 2-iz. byty v Martine. Platba hotovosťou. KONTAKT: Ing. Mária

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Martin

150,000 € 3000 €/m²

NA PREDAJ 1 izbový byt, Martin - Priekopa, A.Medňanského

Reality Martin

1 izbový byt | A. Medňanského | 37.91 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj nádherný

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Byty na predaj Martin

116,000 € 3060 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE | Priestranný 4-izbový byt s veľkou južnou loggiou v lokalite Martin – Ľadoveň

Reality Martin

4 izbový byt | Sucháčkova | 0 m²

Hľadáte veľký rodinný byt vo výbornej lokalite? Alebo nehnuteľnosť s investičným potenciálom, k

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena na vyžiadanie

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM, 2 izbový byt s balkónom, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 56 m²

ELISSS REAL Vám ponúka na prenájom veľký 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na ul. Jána Goliana v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM | 2-izbový byt, 66m2, loggia s výhľadom, 2 parkovacie miesta | Martin – Ľadoveň

Reality Martin

2 izbový byt | J. Šípoša | 66 m²

MAX Profi reality ponúka na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lok

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Štýlové bývanie pre jednotlivca alebo pár v obľúbenej lokalite Podháj – Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY Hľadáte útulný byt s moderným otvoreným konceptom, kde sa budete cítiť

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Martin

460 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

TARGETreal | Predaj, dvojizbový byt Martin, Záturčie

Reality Martin

2 izbový byt | Š. Náhalku | 53.5 m²

TARGETreal ponúka exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný dvojizbový byt v Martine, ktor

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Martin

115,990 € 2168 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 1-izbového bytu po čiastočnej rekonštrukcii, Martin – Podháj

Reality Martin

1 izbový byt | Timravy | 30 m²

B10 Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v žiadanej lokalite Martin – Podháj, na ulici Timravy. Te

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

95,000 € 3167 €/m²

2i. DIZAJNOVÝ BYT NA PRENÁJOM Štúrovo Námestie

Reality Martin

2 izbový byt | 93 m²

B10 Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený DIZAJNOVÝ 2 izbový byt, p

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Štýlový 2-izbový byt s privátnym dvorom v srdci Podhája

Reality Martin

2 izbový byt | 59 m²

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s privátnym dvorom v srdci Podhája! Hľadáte bývanie, ktor

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

149,000 € 2525 €/m²

3 izbový byt na prenájom v novostavbe Byty-Košúty

Reality Martin

3 izbový byt | 73 m²

B10 Vám ponúka na prenájom 3 izbový byt v novostavbe s celkovou výmerou 73 m². Byt disponuje pr

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

850 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3 izbový byt SEVER, výborná ulica

Reality Martin

3 izbový byt | 67 m²

B10 ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s rozlohou 67m² s pivnicou a balkónom o rozlohe a

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

151,000 € 2254 €/m²

Na prenájom 2i. BYT s terasou a balkónom NOVÝ Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 58 m²

Ponúkame Vám 2 izbový byt na prenájom v Martine v mestskej časti Nový Martin v bytovke postaven

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 3 izbový veľkometrážny byt Nováková ulica

Reality Martin

3 izbový byt | Novákova | 80 m²

Ponúkam Vám na prenájom 3 izbový byt v centre mesta Martin na ulici Nováková. Byt má rozlohu 80

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

670 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

KRÁĽOVSKÝCH 82 m²: Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre Martina!

Reality Martin

3 izbový byt | 82 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v centre Martina ! „Definícia mestského luxusu bez kompro

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

219,990 € 2683 €/m²

2 izbový kompletne zariadený byt Sever na prenájom

Reality Martin

2 izbový byt | 58 m²

B10 Vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a plne zariadený 2 izbový byt, prenajíma s

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3i. BYT V PROJEKTE BYTY KOŠÚTY

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v atraktívnom developerskom projekte BYTY KOŠÚTY. Byt p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

214,900 € 3114 €/m²

2 - izbový byt Martin - Priekopa

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

REZERVOVANÝ 2 - izbový byt o výmere 55m2 bez balkóna a výťahu sa nachádza na 3./4p.. Byt je v

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

103,000 € 1818 €/m²

TARGETreal | Jedinečný mezonet v úplnom centre mesta Martin

Reality Martin

Mezonet | P. O. Hviezdoslava | 137 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový mezonet v centre mesta Martin, ktorý dokonale spája komfo

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

298,000 € 2175 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ TARGETreal | Na predaj moderný 3-izbový byt v Le Monde, Ľadoveň, Martin

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 79 m²

TARGETreal Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v Martine – mestská časť Ľadoveň, situovan

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

186,900 € 2366 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj, Veľkometrážny dvojizbový byt, Novostavba Nové Terasy, Sučany, Martin

Reality Martin

2 izbový byt | Osloboditeľov Sučany | 93.67 m²

https://youtu.be/73IEjmaLkkU TARGETreal vám ponúka 2-izbový byt v projekte Nové Terasy - Suča

Publikované: 07.02.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Martin

194,900 € 1922 €/m²

TARGETreal│Slnečný a priestranný 2-izbový byt 68 m² s balkónom a loggiou, Martin - Hurbanova

Reality Martin

2 izbový byt | Hurbanova | 68 m²

TARGETreal Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2 izbový byt na ulici Hurbanova v meste Martin. Byt

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Info v RK

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Rodinné domy na predaj (23082)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie