3- izbový byt s lodžiou, Martin - Jahodníky

Reality Martin

3 izbový byt | Jána Fraňa | 70.5 m²

3-izbový byt s loggiou v mestskej časti Martin - Jahodníky, ktorá je obľúbená najmä vďaka pokoj

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

137,900 € 1956 €/m²

Bývajte v centre Martina –2-izbový byt komplet zariadený vhodný aj ako kancelária

Reality Martin

2 izbový byt | A. Kmeťa | 62 m²

Predstavte si bývanie, kde stačí vyjsť z domu a máte všetko poruke – kaviarne, obchody aj kompl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj čiastočne prerobený 3 izbový byt Martin Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 72 m², nachádzajúci sa na ulici Jilemnického, v lokali

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Martin

155,000 € 2183 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3-izbový byt – Martin Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Devínska | 73 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 73 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej mestskej časti Priekop

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2260 €/m²

člen NARKS

Byty ZICHER: 3-izbový byt 3B ( 97,04 m2)

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Hodnota vyjadrená v priestore a čase. To je ZICHER. Byt 3B je situovaný na 1. poschodí Bytovéh

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Martin

263,400 € 2714 €/m²

3 izbový byt s parkovacím miestom, Martin - Centrum

Reality Martin

3 izbový byt | A. Pietra | 85 m²

Ponúkame na prenájom veľký 3 izbový byt s výmerou 85 m2. Byt pozostáva z kuchyne, obývačky, dvo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Martin

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Veľký 3-izbový byt s parkovaním v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | 114 m²

Ponúkame na predaj netradičný veľkometrážny 3-izbový byt priamo v centre Martina s bezproblémov

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 19.11.2025
Byty na predaj Martin

Info v RK

člen NARKS

Centrum Martina slnečný 3-izbový byt s balkónom a potenciálom

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa priamo v centre mesta Martin, v

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Martin

153,000 € 2318 €/m²

člen NARKS

Priestranný 2-izbový byt, Martin - Jahodníky

Reality Martin

2 izbový byt | Stavbárska | 44.36 m²

Ponúkame Vám na predaj krásne zrekonštruovaný dvojizbový byt, nachádzajúci sa v žiadanej lokali

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

člen NARKS

4 izbový byt s terasou, Nový Martin

Reality Martin

4 izbový byt | Hájska | 121 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový byt s balkónom a terasou v tehlovej novostavbe v Martine na sídlisk

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Martin

290,000 € 2397 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s výmerou 75 m2, Nový Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 75.5 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/tTXLNVPpKgE _____________________________________

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 1-izbový byt 58m2, Martin Jahodníky

Reality Martin

1 izbový byt | 58 m²

TUreality vám ponúka na prenájom veľkometrážny 1-izbový byt v Martine, časť Jahodníky. Byt s vý

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

TOKA - NA PRENÁJOM - 1 izbový byt s balkónom Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 30 m²

Na prenájom ponúkame 1-izbový byt s balkónom v meste Martin, mestská časť Podháj, na ulici Timr

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

350 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Veľký 2-izbový byt, Martin - Sever - REZERVOVANÉ

Reality Martin

2 izbový byt | Jilemnického | 67.31 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin - Sever. Byt sa nachá

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Martin

126,000 € 1872 €/m²

člen NARKS

3 izbový byt s balkónom, Martin - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Devínska | 74 m²

Kompletne zrekonštruovaný veľký 3 izbový byt v zateplenom bytovom dome v Martine mestskej časti

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2230 €/m²

PRENÁJOM Veľký, kompletne prerobený a zariadený 1-izbový byt Priekopa

Reality Martin

1 izbový byt | Devínska | 40 m²

Na prenájom kompletne novo zrekonštruovaný a zariadený byt o výmere 40 m², nachádzajúci sa v ob

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Martin

450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

3 izbový byt, komplet zariadený, Martin - Centrum

Reality Martin

3 izbový byt | A. Kmeťa | 79 m²

Ponúkame na prenájom veľký 3 - izbový byt o výmere 79 m2 ( úžitková plocha 101 m2 ) nachádzajúc

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Priestranný 4-izbový byt 90 m² s balkónom v Záturčí REZERVOVANÉ

Reality Martin

4 izbový byt | M. Jankolu | 90 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej čas

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Martin

149,900 € 1666 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt s loggiou | 70m2 | Zariadený

Reality Martin

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Jilemnického, nachádzajúci sa na 11. posch

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

147,000 € 2100 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne 2-izbové byty v centre Martina – Rezidencia Kmeťa

Reality Martin

2 izbový byt | A. Kmeťa | 66 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, moderné technológie a prestížnu lokalitu? Predstavujeme v

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na predaj Martin

178,950 € 2711 €/m²

POSLEDNÝ exkluzívny 4-izbový byt v centre Martina – Rezidencia Kmeťa

Reality Martin

4 izbový byt | A. Kmeťa | 102.3 m²

Ponúkame na predaj posledný nadštandardný 4-izbový byt v projekte Rezidencia Kmeťa, ktorý vznik

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Martin

326,197.88 € 3189 €/m²

Exkluzívne 3-izbové byty v centre Martina – Rezidencia Kmeťa

Reality Martin

3 izbový byt | A. Kmeťa | 80 m²

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Byty na predaj Martin

253,700 € 3171 €/m²

2-izbový byt s balkónom, Martin - centrum - REZERVOVANÉ

Reality Martin

2 izbový byt | Šoltésovej | 57.15 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt priamo v centre Martina. Byt o výmere 57,15 m2 je po

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Martin

Info v RK

člen NARKS

*REZERVOVANÉ* 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 55 m² | balkón 9 m²

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt na 4. poschodí z 5, ktorý prešiel kompletnou rekonš

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie