FINREA│3-izbový byt s terasou, predzáhradkou a parkovacím miestom – Lipovec, okres Martin, 111m2

Reality Martin

3 izbový byt | Lipovec | 111 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s výbornou dispozíciou v tichej lokalite o

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

164,500 € 1482 €/m²

FINREA│2-izbový byt v centre mesta Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2-izbový byt na Moskovskej ulici v Martine, situovaný v úplnom cent

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Piata Avenue | 3-izbový byt s výhľadom na Martinky, Ľadoveň

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Piata Avenue ponúka na predaj 3-izbový byt typu bauring s výmerou 66 m², nachádzajúci sa na 8.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

138,000 € 2091 €/m²

FINREA│Komfortný 2-izbový byt 56 m² s balkónom v Martine, časť Sever

Reality Martin

2 izbový byt | 56 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s rozlohou 56 m², ktorý sa nachádza vo výškovej bytovke na Se

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predáme 3 izbový byt, Martin - Záturčie, LEN V R2 SK.

Reality Martin

3 izbový byt | Kozmonautov | 72.46 m²

Lokalita : Martin - Záturčie, ul. Kozmonautov Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 3+1 Ploc

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj atypický 4 izbový byt po rekonštrukcii s výhľadom na Martinské hole, Martin – Sever, LEN U NÁS!

Reality Martin

4 izbový byt | 103.63 m²

Lokalita : Martin – Sever Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 4 Plocha : 103,63 m² Poschod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Martin

255,000 € 2461 €/m²

Predáme 3 izbový byt, Martin - Sever, LEN V R2 SK.

Reality Martin

3 izbový byt | Kozmonautov | 72.46 m²

Lokalita : Martin - Sever, ul. Kozmonautov Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 3+1 Plocha

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

FINREA│Priestranný 3-izbový byt (94m2) so záhradkou (120m2), Martin - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 94 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výbornou výmerou 94 m², situovaný na prízemí tehl

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 1596 €/m²

FINREA│Priestranný 2-izbový byt v centre Martina

Reality Martin

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý sa prenajíma komple

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Martin

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

FINREA│3izbový byt v centre Martina, 65m2

Reality Martin

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom moderného a štýlovo zrekonštruovaného 3-iz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

170,000 € 2615 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 1A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 70.1 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Nehnuteľnosť sa n

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

188,600 € 2690 €/m²

3 izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Martin - Košúty 1.

Reality Martin

3 izbový byt | Košútska | 72 m²

Byt 68,2 m2 + Balkón 4,5 m2. Kompletne zariadený veľký 3 - izbový byt s loggiou nachádzajúci sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

179,000 € 2486 €/m²

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 2-izbový byt 2A

Reality Martin

2 izbový byt | Jesenského | 69.43 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

187,000 € 2693 €/m²

BD ZICHER - PREDAJ NOVÝCH BYTOV PRIAMO OD DEVELOPERA: 3-izbový byt 6B

Reality Martin

3 izbový byt | Jesenského | 97.04 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe bytového domu ZICHER v Martine. Byt sa nachádza n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Martin

264,400 € 2725 €/m²

1 izbový byt s balkónom, parkovacím miestom, Martin

Reality Martin

1 izbový byt | Volgogradská | 39 m²

V novostavbe ponúkame na prenájom veľký 1 izbový byt s výmerou 39 m2 nachádzajúci sa v Martine

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Martin

540 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 3 izbový byt v rodinnom dome Martin Sever

Reality Martin

3 izbový byt | Jilemnického | 60 m²

Ponúkame na prenájom útulný 3-izbový byt v rodinnom dome v obľúbenej lokalite Martin – Sever. B

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

PRENÁJOM Slnečný 3-izbový byt Košúty II (ul. Kernova)

Reality Martin

3 izbový byt | Kernova | 65 m²

Hľadáte bývanie, kde sa budete cítiť príjemne hneď od prvého momentu? Ponúkame na prenájom útul

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Martin

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Slnečný tehlový 2-izbový byt s loggiou | Martin – Podháj

Reality Martin

2 izbový byt | Gorkého | 62 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spojí lokalita, praktická dispozícia a okamžitá obývateľnosť? Alebo inv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Martin

142,000 € 2290 €/m²

1 izbový byt v centre Martina

Reality Martin

1 izbový byt | 35 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v centre Martina o rozlohe 35 m² (+ 5 m² loggia, vr

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

Cena dohodou

Predaj: 4-izbový penthouse v novostavbe JAVORKA (Martin – Priekopa)

Reality Martin

4 izbový byt | A. Medňanského | 151.26 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný, doposiaľ neobývaný byt typu penthouse v novostavbe bytového d

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Martin

465,000 € 3074 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Martin centrum

Reality Martin

3 izbový byt | 57.77 m²

Skopírujte si link na video vizualizáciu: https://www.youtube.com/watch?v=fkc1Isyo5LE__________

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2597 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt, Martin - Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | 69 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/KbUmg8WPdiw _____________________________________

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Martin

147,000 € 2130 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom: 2-izbový byt v centre mesta – Štúrovo námestie

Reality Martin

2 izbový byt | Štúrovo Námestie | 65 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt nachádzajúci sa v centre mesta na Štúrovom námest

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Martin

540 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

1-izbový byt s výhľadom na Martinské hole – Martin, Záturčie

Reality Martin

1 izbový byt | A. Stodolu | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt o výmere 35 m2, ktorý sa nachádza na sídlisku Záturčie. Byt je

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Martin

85,000 € 2429 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie