Veľkorysý 4 izbový byt na bývanie aj podnikanie

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 1. mája | 145 m²

Hľadáte efektívne riešenie pre svoje podnikanie aj súkromie? Realitná kancelária RESIDENCE ponú

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

295,000 € 2034 €/m²

MODERNÝ MESTSKÝ APARTMÁN: Štýlový a zabehnutý apartmán v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Chrenoviská | 45 m²

Hľadáte miestečko pre seba alebo investíciu, ktorá spája moderný mestský dizajn s okamžitým zis

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,000 € 4200 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte Rezidencia Bocian

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 37.3 m²

Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 1. p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

RODINNÉ BYTY v absolútnom centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 83.7 m²

Vymeňte ranné zápchy a strácanie času rozvážaním detí za život, kde máte všetko na dosah ruky.

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

271,497 € 3244 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Tatra City Residence – ideálne mestské bývanie na dosah všetkého

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štúrova | 39.37 m²

Vymeňte ranné zápchy a zdĺhavé presuny, kde máte všetko poruke. Objavte moderný 2-izbový byt v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,274 € 4401 €/m²

Dizajnový 3 izbový byt na predaj - centrum Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 120.15 m²

Residence realitná kancelária ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový b

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

320,000 € 2663 €/m²

Predaj 5-izbového mezonetu v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

5 a viac izbový byt | Palúčanská 632/89 | 137 m²

Realitná kancelária RESIDENCE ponúka na predaj priestranný 5-izbový mezonet s rozlohou 137 m²,

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

299,000 € 2182 €/m²

Na predaj štýlový 1-izbový apartmán v rezorte Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Ráztocká | 39 m²

Hľadáte bývanie, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke? Ponúkame vám exkluzívnu prílež

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

118,500 € 3038 €/m²

Nájom, Moderný podkrovný 2-izbový byt

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Chrenoviská | 50 m²

Realitná kancelária RESIDENCE REAL ponúka moderný, zariadený 2-izbový byt do dlhodobého prenájm

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

TOP výhľad na Chopok: Luxusný strešný apartmán v Demänová Rezorte

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 61.79 m²

Strategická investícia aj druhý domov: 3-izbový apartmán v Demänová Rezorte Prečo si vyberať

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

270,000 € 4370 €/m²

2 - izbový byt na prenájom v novostavbe

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 40 m²

Residence realitná kancelária ponúka na prenájom menší 2-izbový byt v novostavbe, ktorý sa nach

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Priestranný byt v rodinnom dome – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Sládkovičova | 139 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na predaj veľkometrážny byt vo vyhľadávanej lokalite L

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

250,000 € 1799 €/m²

Luxusný 3-izbový mezonet v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 212 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný 3-izbový me

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

380,000 € 1792 €/m²

4 - izbový byt s možnosťou loftovej úpravy - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Štúrova | 97.75 m²

Hľadáte výnimočné bývanie, ktoré si prispôsobíte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra Cit

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

351,560 € 3597 €/m²

Tatra City Residence: Definícia prémiového bývania v meste

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Štúrova | 110.4 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude vašou pýchou? V Tatra City Residence sme vytvorili limitovanú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Originálne mezonety v centre Liptovského Mikuláša: Investičný unikát

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Štúrova | 57.3 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa predáva sama? Objavte netradičné mezonety v projekte Tatra City

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,769 € 3678 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt vo vile v Liptovskom Mikuláši - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 77.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt vo vile nachádzajúcej sa v tichej časti Liptovského Mikul

Publikované: 28.09.2023 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

550 €/mesiac 1600 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbového bytu – Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Palúdzka v Liptovskom M

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

130,000 € 2131 €/m²

3-izbový byt na Nábreží v Liptovskom Mikuláši – skvelá lokalita.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Borbisova | 70 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

157,000 € 2243 €/m²

DIRECTREAL|Moderne zariadený 1 izbový byt na prenájom Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Alexyho | 39 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom moderne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

530 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Byt pri pešej zóne s vlastným parkovacím miestom - investícia v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štúrova | 46 m²

Directreal LMCity - Ak túžite po modernom bývaní v centre mesta s vlastným parkovacím miestom

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

185,000 € 4022 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena 3 izbového bytu v tehlovej bytovke s možnosťou prikúpenia garáže LM

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Čsl. brigády | 67 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový byt s balkónom v Top lokalite Liptovsk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

169,000 € 2522 €/m²

DIRECTREAL|Sympatický dvojizbový byt na prenájom v dobrej lokalite.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štefánikova | 56 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na prenájom moderný a priestranný dvojizbový byt v srdci mesta!**

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

520 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom Novostavby 4-izbového bytu s VEĽKOU TERASOU v blízkosti centra!

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Vrlíkova | 100 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom novostavbu 4-izbového bytu (o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

1,000 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23080)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie