Apartmán č.112 v projekte Liptov Living – investícia, ktorá má zmysel

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Milana Rastislava Štefánika | 51.05 m²

Ponúkame Vám na predaj apartmán č. 112 v modernom projekte Liptov Living, ktorý predstavuje atr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,312 € 4120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt č.406 – vyšší štandard bývania s dôrazom na svetlo a pokoj

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Milana Rastislava Štefánika | 57.76 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt č. 406, ktorý sa nachádza na vyššom podlaží projektu Liptov

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

234,284 € 4056 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TUreality ponúkajú na predaj 1-izbák na Nábreží v Lipt.Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 34 m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný 1-izbový byt o výmere 34 m² s balkónom a pivnicou, nachádz

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

125,000 € 3676 €/m²

Rezervovaný TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj lukratívny 3-izbový byt na Podbrezinách

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 73 m²

TUreality exkluzívne ponúkajú – 3-IZBOVÝ BYT V LUKRATÍVNEJ ČASTI PODBREZÍN Ponúkame na predaj k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,000 € 2370 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbové byty v projekte Bodka House, Liptovský Mikuláš – Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Eduarda Penkalu | 67 m²

Skupina REM Group ponúka rezidenčný projekt Bodka House, ktorý vzniká v pokojnej mestskej čast

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

217,121 € 3241 €/m²

2-izbové byty v projekte Bodka House, Liptovský Mikuláš – Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48 m²

Skupina REM Group ponúka rezidenčný projekt Bodka House, ktorý vzniká v pokojnej mestskej časti

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

153,611 € 3200 €/m²

Predaný TUreality ponúkajú na predaj 4i byt v top lokalite Lipt.Mikuláš-Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 88 m²

TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave s úžitkovou plochou 88 m

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

208,000 € 2364 €/m²

Rezervovaný SUPER CENA TUreality predáva moderný 4i byt takmer v centre Lipt.Mikuláša - Vrbica

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 87 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s výmerou 87 m², v skvelej lokali

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 2644 €/m²

Predaj štýlového 2-izbového bytu (76,55 m²) s veľkorysou terasou v projekte Nová Palúdzka 2 – bývanie, ktoré si zamilujete

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Júliusa Lenka | 45.95 m²

Tento byt nie je len o bývaní – je o životnom štýle, ktorý vám dopraje viac priestoru, svetla a

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 3830 €/m²

Rezervovaný SUPER CENA Veľký 90m2 3i Slnečný byt Na predaj Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 90 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou výmerou 90 m² nachádzajúci sa v me

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

174,800 € 1942 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PONÚKAME NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT PRIAMO V CENTRE LM - 60,4m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

TUreality PONÚKA - Prenájom dvojizbového bytu o výmere 60,4 m2 na 4. poschodí s pivnicou cca 3

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

BÝVANIE V BYTE A ZÁROVEŇ V DOME ! 2-IZBOVÉ BYTY S POZEMKOM 327m2 a 385m2 V NOVOSTAVBE - MESTSKÁ ČASŤ LM.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 239 m²

► PRE TÝCH, KTORÍ NECHCÚ BÝVAŤ V BYTE, ALE DOM SI NEMÔŽU DOVOLIŤ ! ◄ ► ÚPLNE INÁ ALTERNATÍVA B

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,500 € 726 €/m²

Jedinečné 2 a 3 izbové byty v projekte MAGNÓLIA v Liptovskej Teplej. Už skolaudované!

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 61 m²

Predstavujeme vám jedinečný bytový projekt MAGNÓLIA, ktorý prináša do obce Liptovská Teplá nový

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 2607 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Dizajnové bývanie 4-i, Novostavba, Centrum Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 94 m²

TUreality ponúka na predaj 4-izbový dizajnový byt v novostavbe, centrum Liptovského Mikuláša –

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 2819 €/m²

Na predaj 1 izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1. mája | 36 m²

Ponúkame na predaj byt ktorý sa nachádza v zrekonštruovanom historickom dome v centre Liptovské

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

129,000 € 3583 €/m²

Investičný PENTHOUSE 3A Hotel Demänová Apartments ****

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Odbojárska | 118 m²

Hotel Demänová Apartments tvorí jeden samostatný bytový celok nachádzajúci sa na vstupe do najv

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

393,500 € 3335 €/m²

Luxusný 2-izb. byt na prenájom Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Námestie Osloboditeľov | 65 m²

Realitná kancelária ALISON Property Vám ponúka na dlhodobý prenájom luxusný 2- izbový byt v Lip

Publikované: 13.02.2025 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Luxusný 1-izb. byt na prenájom Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kapit. Nálepku | 40 m²

Realitná kancelária ALISON Property Vám ponúka na dlhodobý prenájom luxusný 1- izbový byt v Lip

Publikované: 23.02.2024 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie