2 izbový byt | 55 m²
Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho
120,000 € 2273 €/m²
4 izbový byt | 79 m²
VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT (VELMI PRAKTICKY PREROBENÝ Z 3-IZBOVÉH
163,000 € 2063 €/m²
2 izbový byt | Námestie mieru | 34 m²
Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt v úplnom centre Lipto
700 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Námestie mieru 4805/3 | 36 m²
Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša
700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
Apartmán | Demänovská cesta | 37 m²
Predám mezonetový apartmán v Via Jasná v Demänovej. Nehnuteľnosť sa pýši nielen svojou jedineč
176,000 € 4757 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 81.5 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 81,5 m² na Komenského ulici v
189,000 € 2319 €/m²
1 izbový byt | 1. mája | 22.61 m²
Ponúkame na predaj atypický byt s vyvýšeným podlažím ktorý sa nachádza v zrekonštruovanom histo
99,000 € 4379 €/m²
2 izbový byt | Odbojárska | 63 m²
Hotel Demänová Apartments tvorí jeden samostatný bytový celok nachádzajúci sa na vstupe do najv
217,000 € 3444 €/m²
3 izbový byt | 90.55 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novostavbe CENTRUM Včela nachádzajúci sa v centre mesta L
395,000 € 4362 €/m²
2 izbový byt | Odbojárska | 53 m²
...
213,000 € 4019 €/m²
Apartmán | Demänovská cesta | 30.16 m²
Ponúkame na predaj investičný rekreačný apartmán v obľúbenom rezorte Via Jasná, nachádzajúcom s
125,000 € 4145 €/m²
3 izbový byt | 82 m²
Ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový byt o výmere 82 m², nachádzajúci sa v Beňadikovej p
Cena dohodou
2 izbový byt | 1. mája | 61 m²
Directreal LMCity - Slnečný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – pripravený na nasťahov
560 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Komenského | 55 m²
Prenájom moderne zrekonštruovaného 2-izbového bytu v centre Liptovského Mikuláša – Komenského u
580 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Palúčanská | 60 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023, situovanej v tichej a
233,990 € 3900 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo
228,700 € 3518 €/m²
1 izbový byt | Štúrova | 55.68 m²
Hľadáte štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra City Res
189,063 € 3396 €/m²
3 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela Stodolu | 61.5 m²
Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša Ponúkame na predaj 3
Cena dohodou
2 izbový byt | Palúčanská | 49.2 m²
Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. p
Cena dohodou
2 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela stodolu 1749/33 | 56 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovského
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 41.77 m²
Hľadáte nehnuteľnosť na Liptove, ktorá spája rodinné zážitky s rozumným podnikaním? Residenc
199,000 € 4764 €/m²
2 izbový byt | Hony 363/8 | 45 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovská on
560 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Palučanská 629 | 113 m²
Realitná kancelária Residence ponúka na predaj priestranný 4‑izbový mezonet s premyslenou dispo
285,000 € 2522 €/m²
2 izbový byt | Demänovská 295/62 | 40 m²
Realitná kancelária Residence vám ponúka na prenájom byt v rodinnom dome v mestskej časti Palúd
450 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.