Rezervované! 3-izb. byt po kompletnej rekonštrukcii – Lipt. Mikulá

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

AstonReal ponúka na predaj moderný, štýlový a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 68

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

217,000 € 3191 €/m²

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 1i byt, po rekonštrukcii, 30-40 m2, LM, 100.000 €

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 30 m2 - 4

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

člen NARKS

Predaj: apartmán 60 m2 + 15 m2 terasa, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Kpt. Nálepku | 60 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový, slnečný a priestranný apartmán s terasou v Liptovskom Mikul

Publikované: 12.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2717 €/m²

člen NARKS

Predaj! 2-izbový byt s balkónom v apartmánovom dome, Lipt. Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1 mája | 46 m²

AstonReal ponúka na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt s výmerou 46 m², nachádzajúc

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

140,000 € 3043 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|Ponuka dlhodobého prenájmu v blízkosti centra Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Československej brigády | 56 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom pekný 2-izbový byt nachádzajúci sa v Liptovskom M

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

570 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Prenájom komplet zariadeného 3 izbového bytu - LM časť Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Trávniky | 86 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na prenájom pekne rekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kúpa, 2-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2 izbový byt v meste Liptovský Mikuláš . Za každú ponuku Vám bud

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HD REALITY, prenájom, 3- izbový byt na Nábreží Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Nábrežie, len pár

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa, 3-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš . Za každú ponuku Vám bud

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Investícia - predaj apartmán Demänová rezort

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 33 m²

Investícia - ponúkame na predaj kompletne zariadený apartmán nachádzajúci sa na druhom poschodí

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

145,490 € 4409 €/m²

Na predaj: štýlový apartmán s priestrannou terasou– Demänová Rezort

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nevyplnená | 59 m²

Ponúkame na predaj štýlový apartmán s priestrannou terasou, situovaný v srdci obľúbeného Demä

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

265,000 € 4492 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 3,5-izb. byt, 96,5m2, 2 balkóny Demänová - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nevyplnená | 97 m²

Slnečný 3,5-izbový byt (97 m²) v Demänovej – Brána do Jasnej Hľadáte bývanie, kde máte hory n

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,900 € 1855 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt /apartmán SKI&SUN Demänová s predzáhradkou 47m2

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 47 m²

Exkluzívny 2-izbový apartmán na prízemí s predzáhradkou a terasou – ideálny na investíciu aj r

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,000 € 3383 €/m²

Rezervované! 2-izbový tehlový byt: Štýlové bývanie v TOP lokalite pri STOP SHOP-e

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Guothova | 74 m²

Hľadáte bývanie, kde vám stačí len prísť a vybaliť si kufre? Ponúkame na predaj moderne zrekon

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

NOVÁ CENA: Veľký 2 izb. byt s lodžiou a balkónom - Vrbica - REZERVOVANÉ

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Vrbická | 66 m²

TOP Living Vám ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Liptovského Mikuláša- uli

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

145,000 € 2197 €/m²

Apartmán Demänová -Jasná

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Pod dubom | 0 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý , ale aj krátkodobý prenájom dvojizbový apartmán s kapacitou 6 osôb.

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 30.01.2024
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

3 izbový byt- ul. Palúčanská

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 60 m²

Vaša realitná kancelária Liptoreal s.r.o. Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový byt s výmero

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 2933 €/m²

Apartmán v aquaparku Tatralandia na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ráztocká | 55 m²

Hľadáte Investičnú príležitosť , pravidelný výnos a stálu klientelu? Apartmán v jedinečnom re

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,500 € 2973 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 2 izbový byt na predaj, Liptovský Mikuláš - Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nábrežie 4. Apríla | 60 m²

REZERVOVANÉ - Túžite po 2 izbáku v top lokalite Liptovského Mikuláša? Pre Vás, dizajnovka, 2 i

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Mazonetový byt do nájmu, Liptovský Mikuláš, centrum

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Námestie Osloboditeľov | 100 m²

Realitná kancelária Gert vám ponúka (výhradne) do nájmu veľký mezonetový byt v centre mesta Lip

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 29.07.2025
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDANÉ 2 izbový byt na predaj - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Jesenského | 54.6 m²

PREDANÉ Hľadači bytu pri stanici zbystrite pozornosť ! 2 - izbák pri autobusovej a vlakovej s

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

CreeX reality - Na predaj luxusný apartmán v rezorte Damian Jasná Hotel Resort & Residences – priamo pod Chopkom

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 43.4 m²

CreeX reality a Lenka Blahovičová ponúkajú na predaj luxusný horský apartmán v rámci projektu D

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

299,900 € 6910 €/m²

Exkluzívne na predaj rekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 65,60m2 v Liptovskom Mikuláši časť Okoličné.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Žiarska | 65.6 m²

Exkluzívne vám na predaj ponúkame jedinečnú príležitosť získať zrekonštruovaný 3 izbový byt o v

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,900 € 1523 €/m²

Apartmán pri Liptovskej Mare – investícia, ktorá spája relax a výnos

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 30.2 m²

Tím VICTORY REALITY vám ponúka atraktívnu investičnú príležitosť – štýlový jednoizbový apartmán

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

109,000 € 3609 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality v Martine (771)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Rodinné domy na predaj (23079)
Upresniť hľadanie