Dvojpodlažný apartmán Tatralandia!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 59.24 m²

019-112-IRBIa Hľadáte ideálne miesto pre oddych, rodinné dovolenky alebo výhodnú investíciu s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

190,000 € 3207 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1 m²

SÚRNE! Pre konkrétneho klienta máme pripravené financovanie a okamžite hľadáme 2-izbový byt v L

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétny mladý pár súrne hľadáme 2 izbový byt na sídlisku Nábrežie v Liptovskom Mikuláši.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

110,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Liptovský Mikuláš, Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 56 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

187,500 € 3348 €/m²

HALO reality - Predaj, apartmán Liptovský Mikuláš, Maladinovo - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ráztocká | 38 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

124,900 € 3655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 35 m²

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

129,900 € 3711 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, apartmán Liptovský Mikuláš, Maladinovo - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ráztocká | 55 m²

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

139,900 € 3216 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, kľudne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt na sídlisku Podbreziny. Klient preferuje b

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

SVOBODA & WILLIAMS I 104873 l Dizajnový a priestranný apartmán s terasou a výhľadom na Nízke Tatry

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Demänovská cesta | 72 m²

Dizajnový a priestranný apartmán s terasou a výhľadom na Nízke Tatry sa nachádza v projekte Dam

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 10.07.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

470,000 € 6528 €/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Liptovský Mikuláš ID 105695

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 65 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,990 € 3077 €/m²

Na prenájom 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Pavla Vilikovského | 57 m²

Realitná kancelária RESIDENCE vám ponúka na prenájom 2-izbový byt v mestskej časti Liptovského

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

840 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Veľký 4-izbový byt 89 m² na prenájom – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Borbisova | 89 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 4-izbový byt v meste Liptovský Mikuláš, ul. Borbisova 28.

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

600 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 izbový byt, 60m2, 530 EUR / mesiac kompletne

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Námestie Osloboditeľov | 60 m²

NA PRENÁJOM, 2 izbový byt Námestie Osloboditeľov, 60m2, 500 EUR/mesiac Špecifikácia bytu: - By

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predané! 3 izbový byt 82 m2 po rekonštrukcii, Palúdzka - LM

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúdzka | 82 m²

AstonReal! Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný, štýlový 3-izb

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 2i byt do 120.000,- €, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Cena

Publikované: 12.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

120,000 €

člen NARKS

HĽADÁME pre klienta: 2i byt, po rekonštrukcii, 50-68 m2, LM, 145.000 €

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²

AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 50 m2 - 6

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

145,000 € 2231 €/m²

člen NARKS

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!!

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

PREDANÉ - ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť!!! AstonReal ponúka v zastúpení majiteľa

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované !Dvojizbový byt 53 m2 + balkón v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Ul. 1. mája | 53 m²

AstonReal ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 53 m² v obľúbenom apartmánovom dome neďaleko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Predané! 3-izb. byt v pôvodnom stave – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúci s

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská | 58 m²

AstonReal ponúka na predaj štýlový a nadštandardne zariadený apartmán s výmerou 58 m², situovan

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

Predaj !Elegantný byt s wellness prvkami pri Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Demänovská dolina | 58 m²

Exkluzívny investičný byt v Demänovej – prémiová lokalita pri Jasnej Realitná kancelária AstonR

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

220,000 € 3793 €/m²

člen NARKS

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovskej doline – Jasná na dosah

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 46 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 4739 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (771)
Rodinné domy na predaj (23079)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie