4-izbový byt Košice–Sever, Hlinkova, 74,2 m² s balkónom, 4.p

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Hlinkova | 73 m²

Exkluzívny 4-izbový byt 74,2 m² s balkónom na Hlinkovej, Košice–Sever. Čerstvo dokončená, úplne

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

290,900 € 3985 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Jedno-izbový byt na Severe

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | 36 m²

TU reality ponúka 1-izbový byt | 36 m² | 163 999 € | Košice – Sever Hľadáš štartovací byt alebo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

163,999 € 4556 €/m²

Zariadený 2- izb. byt, Košice - Národná trieda

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 54 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom zariadený 2 izb.byt na Národnej triede v Košiciach, len 5 m

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 1,5 izbový byt po novej a kompletnej rekonštrukcii, Tolstého ulica, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Tolstého | 36 m²

Diamond Reality Vám exkluzívne predstavuje na predaj štýlový 1,5-izbový byt po kompletnej, nove

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,999 € 5556 €/m²

3+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 89.6 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

404,900 € 4519 €/m²

5+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 124.4 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

633,900 € 5096 €/m²

Pripravujeme do ponuky 2 izb. byt na sídlisku Sever ulica Lomená

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56 m²

TU reality ponúka na predaj 2-izbový byt na obľúbenom sídlisku Sever o výmere 56 m². Byt sa nac

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

2+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.25 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

263,900 € 5469 €/m²

FOR SALE: STARTER OR INVESTMENT APARTMENT | 20 m² | VODÁRENSKÁ STREET

Reality Košice-Sever

Garsónka | Vodárenská | 20 m²

Ing. Kevin Tohol, in cooperation with Diamond Reality, exclusively offers for sale a studio apa

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

129,999 € 6500 €/m²

NA PREDAJ ŠTARTOVACÍ ALEBO INVESTIČNÝ BYT | 20m2 | VODÁRENSKÁ ul.

Reality Košice-Sever

Garsónka | Vodárenská | 20 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám exkluzívne ponúka na predaj garsónku nachád

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

129,999 € 6500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Nezadaná | 108.3 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

519,900 € 4801 €/m²

Manažérsky byt v lukratívnej lokalite Košice – Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Urbánkova | 80 m²

Ponúkame na prenájom krásny, priestranný manažérsky byt s výmerou cca 80 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

1,300 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2 izbový byt s terasou a parkovacím miestom, novostavba Albelli

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Alvinczyho | 51.58 m²

Realitná kancelária TOBI Real Košice Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývať v čerstvo skolaudov

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

4+kk byt - predzáhradka, terasa, 2x lodžia – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Nezadaná | 110.55 m²

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

539,900 € 4884 €/m²

3+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 67.45 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

316,900 € 4698 €/m²

PRENÁJOM - RENTAL - NOVÉ APARTMÁNY BEZPROSTREDNE pri VETERINE, KOŠICE

Reality Košice-Sever

Apartmán | Kavečianska cesta | 22 m²

Ponúkame na prenájom 26 úplne novo-dokončených a zariadených apartmánov v unikátnom projekte Ap

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 21.08.2025
Byty na prenájom Košice-Sever

650 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ Na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave | ŠTUDENTSKÁ UL. | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 55 m²

PREDANÉ Diamond Reality vám ponúka na predaj 2 izbový byt s BALKÓNOM, v ÚPLNE PÔVODNOM STAVE

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

160,000 € 2909 €/m²

PRENÁJOM, 3 IZBOVÝ BYT, ALVINCZYHO, KOŠICE-SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Alvinczyho | 67 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

1,500 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Klim. 3-izb. zariad. apartmán (104,30 m2) ----- R-048-bt-104-30 | x048, xx | d27 | A2-7

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 104.3 m²

DOMIOS | špecialista na komerčné nehnuteľnosti od roku 1992 - ponúka do prenájmu luxusný 3-izbo

Publikované: 03.11.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie