1 Izbový byt, 36m2, Kisdyho ulica, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Kisdyho | 36 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový byt na Kisdyho ulici v Košiciach na Severe. Byt je po staršej č

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Košice-Sever

163,000 € 4528 €/m²

PRENÁJOM, 2 izbový byt na Obrancov Mieru, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Obrancov mieru | 65 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt na ulici Obrancov Mieru, Košic

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom útulný kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Sládkovičovej ul.

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Sládkovičova | 30 m²

Ponúkame na prenájom útulný kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na Sládkovičovej ul. Byt m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

520 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na sídlisku Sever o rozlohe 52 m2, na 4/7 poschodi ulica Branisková.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 52 m²

TU reality ponúka na predaj 2-izbový byt na sídlisku Sever, na ulici Branisková, o výmere 52 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

219,990 € 4231 €/m²

Na prenájom 1-i. byt v novostavbe zariadený v širšom centre, Lomená, Košice (12E)

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Lomená | 33.2 m²

Na prenájom komplet zariadený byt prenájom 1-i. byt v novostavbe s balkónom, širšie centrum, ul

Publikované: 31.03.2023 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

570 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2 izbový byt, Košice - Sever, Podhradová

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 50 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Pripravujeme do ponuky 2 izbový byt, Košice Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Mier | 60 m²

Pripravujeme na predaj 2-izbový tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite Sever - Košice Spoločn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

190,000 € 3167 €/m²

Ponúkame na prenájom veľký, 2-izbový, tehlový byt - ulica Obrancov mieru.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Obrancov mieru | 58 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom veľký, 2-izbový, tehlový byt - ulica Obrancov mieru.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2,5i, OV, Sever, Národná trieda, tehla, vl. kúrenie, zariadený

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 62 m²

Unikátny priestor s umeleckou dušou na Národnej triede. Ponúkame na predaj výnimočný 2,5-izbov

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

195,000 € 3145 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ VEĽKÝ, MEZONETOVÝ BYT NA ULICI TOMÁŠIKOVA, KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Tomášikova | 150 m²

Výnimočný mezonetový byt s jedinečnou atmosférou – Tomášikova ulica, Košice. Diamond Reality V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

650,000 € 4333 €/m²

Ponúkame na predaj 4 izb. byt na sídlisku Sever, o rozlohe 78 m2, na ulici Park mládeže.

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 78 m²

TU reality ponúka na predaj: 4-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – Sever, ul. Park mládeže

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

259,990 € 3333 €/m²

**NOVINKA** Košice-sever, Watsonova ul., 3-izb. byt, NOVOREKONŠTRUOVANÝ

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Watsonova | 76 m²

**NOVINKA** Ponúkame Vám na predaj NOVOREKONŠTRUOVANÝ pôvodne 4-izbový byt dispozične zmenený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

259,980 € 3421 €/m²

Komplet vybavený apartmán – Belá Oasis Resort – investícia do rekreačného bývania

Reality Košice-Sever

Garsónka | Čermeľská cesta | 25 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový apartmán o výmere 25 m² v pripravovanom rekreačnom projekte

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

98,700 € 3948 €/m²

Reality Košice-Sever

Garsónka | Čermeľská cesta | 25 m²

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový apartmán o výmere 23,38 m² v pripravovanom rekreačnom proje

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

94,500 € 3780 €/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt – Komenského, Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Komenského park | 57 m²

Hľadáte bývanie bez kompromisov, kde sa stačí len nasťahovať? Ponúkame vám príjemný, priestran

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Rezervované! Na predaj 3 izbový byt, ulica Slovenskej Jednoty, Staré mesto - Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Slovenskej Jednoty | 65 m²

Rezervované! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami v atraktívnej lokalite Košice

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

209,990 € 3231 €/m²

Krásny 3. izb. byt na ul.Boženy Nemcovej ,Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

HAPPYREALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj krásny 3 izbový byt na 4 / 11 posch. na ulici Bož

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

255,000 € 3643 €/m²

NA PRENÁJOM BYT NA SEVERE | FOR RENT FLAT NEAR UNIVERSITIES

Reality Košice-Sever

Garsónka | Vodárenská | 20 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na prenájom kompletne zariadenú gars

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

600 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na sídlisku Sever ulica Národná trieda.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 65 m²

V TUreality ponúkame na predaj štýlový 3-izbový tehlový byt v lokalite Staré Mesto – ul. Národn

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Ponúkame na predaj 1 izbový byt na sídlisku Sever ulica Národná trieda.

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | 54 m²

V TUreality ponúkame na predaj kompletne zariadený 1-izbový byt na ulici Národná trieda. Hľadá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

164,999 € 3056 €/m²

Na predaj 2-izbový tehlový byt – Národná trieda, Košice Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, Národná trieda

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

205,999 € 3679 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 2 IZB.TEHLOVÝ BYT S LOGGIOU, NÁRODNÁ TRIEDA

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 53 m²

Tri najdôležitejšie faktory pri výbere nehnuteľnosti? Lokalita, lokalita, lokalita. Otrepaná fr

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,900 € 3451 €/m²

Predaj 3 izbový byt Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 75 m²

Tureality ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice - Sever v širšom centre

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

275,099 € 3668 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23064)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie