Ponúkam Vám 2i tehlový byt s balkónom na Podhradovej

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Cesta pod Hradovou | 54 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 2 izbový byt Úžitková plocha: 54m2 s príslušenstvom + balkón Posc

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

149,990 € 2778 €/m²

Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Podhradová | 62.61 m²

Výstavba projektu je na jar 2026 a kolaudácia je naplánovaná na štvrtý kvartál - 2028. ZÁKL

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

289,990 € 4632 €/m²

Rezidencia PODHRADOVÁ - priestranný 1i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 37.26 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever Výstavba p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

179,990 € 4831 €/m²

Rezidencia PODHRADOVÁ - 2i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 49.25 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

239,990 € 4873 €/m²

Na predaj 1-izb. novozrekonštruovaný byt, Hroncova + VIZUALIZÁCIA

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Hroncova | 40 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt na ulici Hroncov

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,900 € 4248 €/m²

NOVINKA - 3 izb. byt WATSONOVA ul., KE-Sever. 76 m2 + loggia - NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Watsonova | 76 m²

** NOVINKA ** Ponúkam na predaj NOVOZREKONŠTRUOVANÝ veľký 3-izbový byt s loggiou, blízko centra

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

259,980 € 3421 €/m²

***REZERVOVANÉ*** 2-izbový TEHLOVÝ byt s balkónom, výťahom, 54 m², Košice-SEVER-Gerlachovská

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 52.77 m²

***REZERVOVANÉ*** Nie každý byt si zaslúži pomenovanie „ideálny. Tento áno. Fungujúca dispozíc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,000 € 3771 €/m²

2+kk byt - WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 49.5 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

263,900 € 5331 €/m²

Priestraný 3 izbový byt na ulici Chalúpkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Chalúpkova | 89 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti Vám FINTIP Real v spolupráci s Mgr. Kristínou Dulovou ponúka

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

360,000 € 4045 €/m²

SEVER - 3 izb. TEHLOVÝ BYT 76 m² + 12 m² BALKÓN. Možnosť kúpy garáže.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Tolstého | 76 m²

ZARA REALITY v zastúpení Zdenka Horváthová ponúka: EXKLUZÍVNE: 3-izbový TEHLOVÝ byt s BALKÓN

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

325,000 € 4276 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Hľadáte príjemný svetlý byt vo výbornej lokalite? Máme pre Vás taký! Košice - Sever, Odborárska ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 57 m²

MARTA VAJSOVÁ, certifikovaná realitná maklérka, mám pre Vás príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávan

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Košice-Sever

175,880 € 3086 €/m²

LUXUSNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU (50 m²) – POD ŠIANCOM, KOŠICE

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Pod šiancom | 130 m²

Hľadáte výnimočné, štýlové a priestranné bývanie? Tento byt spĺňa všetky atribúty komfortného r

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

639,990 € 4923 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYT A1 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 199.64 m²

Predstavujeme vám výnimočný 4-izbový byt v jedinečnom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE n

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

BYT C1 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 304.32 m²

Luxusný 4-izbový byt s rozľahlou terasou v prestížnom projekte HRBOVÁ RESIDENCE je ideálnou voľ

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

BYT C2 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 306.22 m²

Luxusný 4-izbový byt v projekte HRBOVÁ RESIDENCE je zárukou výnimočného životného štýlu a nekom

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie - 2-izbový byt

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Vodárenská | 47.52 m²

Hľadáte štartovací byt alebo výhodnú investíciu s potenciálom rastu len pár minút od centra mes

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

219,900 € 4628 €/m²

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie -1-izbový byt

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Vodárenská | 35.32 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,900 € 4810 €/m²

REZERVOVANÉ - TOP LOKALITA BOŽENY NĚMCOVEJ | Priestranný 3-izbový byt | Kompletná rekonštrukcia | Podlahové kúrenie | Odhlučnené steny | Loggia + balkón

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 70 m²

GH Real ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt po kvalitnej kompletnej rekonštrukcii na ulic

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

267,990 € 3828 €/m²

BYT A1 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 199.64 m²

BRANISLAV ČURI ponúka na predaj luxusné byty v novom developerskom projekte HRBOVÁ RESIDENCE v

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

ANIČKA RESIDENCES – moderné bývanie -1-izbový byt

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Vodárenská | 20.1 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

114,900 € 5716 €/m²

UNIKÁTNY PENTHOUSE - HRBOVÁ RESIDENCE

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Hrbová | 230 m²

Predstavte si život, kde každý detail hovorí o výnimočnosti, štýle a dokonalosti. Penthouse v H

Publikované: 03.01.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

BYT A2 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 199.64 m²

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÝ 1–IZBOVÝ BYT | SEVER | ODBORÁRSKA UL. | ZARIADENÝ | KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Odborárska | 30 m²

GH Realitná kancelária Vám ponúka na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzaj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

137,000 € 4567 €/m²

Ponúkame na prenájom novozrekonštruovanú garsónku - Vodárenská ul.

Reality Košice-Sever

Garsónka | Vodárenská | 20 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom novozrekonštruovanú garsónku - Vodárenská ul. Výmera

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

600 €/mesiac 30 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie