Na prenájom zariadený 2 izb. byt - Košice, Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Alešovo nábrežie | 55 m²

Miroslava Papco z Reality s VAMI vám exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zrekonštru

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj 1 izbový byt, Park Obrancov Mieru, Košice – Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Park obrancov mieru | 42 m²

1-IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE KOŠICE SEVER – OBRANCOV MIERU Ponúkame Vám na predaj priestranný

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4047 €/m²

NA PREDAJ,2-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT,KOŠICE-SEVER,LOMNICKÁ UL.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Lomnická | 40 m²

Byt, ktorý pracuje za Vás. Stabilná investícia s okamžitým výnosom. Realitná kancelária RELCOM

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4250 €/m²

NA PRENÁJOM / 2-izbový byt po rekonštrukcii v srdci Košíc – Strakova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Strakova | 52 m²

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. v spolupráci s RealitySpolu.sk Vám po dohode s majiteľmi pon

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Strakova | 52 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

3 izbový byt v apartmánovom komplexe Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Urbánkova | 104 m²

Do dlhodobého nájmu ponúkame atypický bezbariérový byt s dvoma balkónmi v uzavretom obytnom kom

Publikované: 31.05.2024 Aktualizované: 30.05.2025
Byty na prenájom Košice-Sever

1,100 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2-izbový tehlový byt, Gerlachovská ul., Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 55 m²

Realitná kancelária PRONECA, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj 2 – izbový, tehlový byt, Ge

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

184,900 € 3362 €/m²

REZERVOVANÉ - 2,5 i byt, Národná trieda, nová rekonštrukcia, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 52.9 m²

REZERVOVANÉ. Na predaj 2,5 izbový byt S BALKÓNOM, na ulici Národná Trieda, Košice - Sever. Ko

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

229,000 € 4329 €/m²

Na predaj pekný 3-izbový byt s lodžiou, Alvinczyho ulica, Košice - Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Alvinczyho | 76.26 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt po rekonštrukcii na Alvinczyho

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

269,990 € 3540 €/m²

Apartmán so slnečnou terasou, Mijas

Reality Košice-Sever

Apartmán | 99 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný apartmán v malebnej lokalite Mijas na pobreží Costa del Sol (p

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

295,000 € 2980 €/m²

člen NARKS

Apartmán v rezidenčnom komplexe Viñamar

Reality Košice-Sever

Apartmán | 40 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný apartmán v obľúbenom rezidenčnom komplexe Viñamar 6 v lokalite La

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

165,000 € 4125 €/m²

člen NARKS

Apartmán s veľkou rezidenciou, Torrevieja

Reality Košice-Sever

Apartmán | 59 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný a svetlý apartmán v obľúbenej lokalite Aguas Nuevas v meste Torre

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

139,500 € 2364 €/m²

člen NARKS

Slnečný 1-izbový byt na Národnej triede v Košiciach

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Národná trieda | 38 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má atmosféru, praktické riešenie a skvelú adresu? Tento príjemný 1-iz

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

170,000 € 4474 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii - investičná príležitosť

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 42 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 42 m² nachádzajúci sa v ši

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

159,000 € 3786 €/m²

2 IZBOVY BYT NA PRENAJOM, UL. Tolstého, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 60 m²

JOZUE REALITY, s.r.o. Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na prenájom veľmi pekný 2-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 1izb.byt, zariadený, rekonštruovaný, tiché bývanie

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Sládkovičova | 30 m²

Exkluzívne ! Ponúkame na prenájom 1 izbový byt s príslušenstvom. Je po modernej dizajnovej rek

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

680 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

TUreality ponúka na predaj veľký 3-izbový byt v Košiciach, na Jakobyho ulici.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 70 m²

Byt sa nachádza na 2. poschodí tehlového bytového domu bez výťahu a je v pôvodnom stave, pričom

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Na predaj – 2-izbový byt v pôvodnom stave

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56.6 m²

Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v skvelej lokalite Košice Sever. Byt je v os

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,999 € 3233 €/m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM 3 IZBOVÝ BYT NA KALVÁRII-KRUPINSKÁ NA 4 POSCHODÍ.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | 58 m²

Tiché bývanie v srdci zelene – Kalvária TU reality EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom 3-izbový by

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 2897 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ - NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT NA ULICI TOLSTÉHO 1, KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Tolstého | 36 m²

REZERVOVANÝ Ponúkame na predaj 1-izbový byt na ulici TOLSTÉHO č. 1, nachádzajúci sa v obľúben

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

180,000 € 5000 €/m²

Na predaj 4 - izbový byt na ulici Watsonova, Košice – Sever

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Watsonova | 75 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt na ulici Watsonova, v obľúbenej lokalite Košice - Sever. Byt je

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

212,500 € 2833 €/m²

Byt na prenájom

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Obrancov mieru | 75 m²

Si študent a hľadáš bývanie v Košiciach? Chceš byť za 8 min v škole alebo v meste? Ponúkame na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 izbový byt so súkromným parkovaním, Tomášikova ul., Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tomášikova | 61 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt na Tomášikovej ulici v mestsk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Park obrancov mieru | 67 m²

MYRA.Košice a Ing. Timošová Silvia Vám ponúka na predaj krásny 2 izbový byt vkusne a kvalitne p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

270,000 € 4030 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie