NA PRENÁJOM KRÁSNY 3 IZBOVÝ BYT | OBRANCOV MIERU | SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Obrancov mieru | 79 m²

Kristína Vasiľová a Sola Home vám ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt vo výbornej lokalite n

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

850 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VYKÚPIME VÁŠ BYT V KOŠICIACH A OKOLÍ

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Košice-Sever

Cena dohodou

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT V SKVELEJ LOKALITE S TROMI BALKÓNMI | BOŽENY NEMCOVEJ | KOŠICE - SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Boženy Nemcovej | 68 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

269,000 € 3956 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM 1 i byt - Obrancov mieru Košice VIDEO

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Obrancov Mieru | 41 m²

Tomáš Barány Vám ponúka na dlhodobý prenájom veľký 1-izbový byt na ulici Obrancov mieru 12,kto

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

690 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3 izbový byt Košice Kalvária

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 55 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý je ideálnym zákl

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

195,000 € 3545 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4-izbový byt v Čermeli - výnimočné bývanie

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | Črmeľská cesta | 175 m²

V atraktívnej lokalite Čermeľa vzniká jedinečný projekt Na Baránku, ktorý spája pokoj prírody s

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt Čermeli

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Črmeľská cesta | 100 m²

Projekt Na Baránku prináša moderné bývanie v srdci prírody pre tých, ktorí nechcú robiť komprom

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

Na predaj 2-izbový byt v Čermeli

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Črmeľská cesta | 48 m²

Hľadáte miesto, kde sa dá bývať moderne a pohodlne? Projekt Na Baránku v obľúbenom Čermeli ponú

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

Moderný 2-izbový byt v novom projekte GallaHome – Košice / Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Študentská | 54 m²

Erik Kirchner a realitná kancelária H&Partners Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení 2 izbový byt

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

240,000 € 4444 €/m²

Moderný 1-izbový byt v novom projekte GallaHome – Košice / Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Študentská | 36.1 m²

Erik Kirchner a realitná kancelária H&Partners Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení 1 izbový byt

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

153,600 € 4255 €/m²

Dizajnový 3 izbový byt blízko centra

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Skautská | 66 m²

Realitná kancelária FÉROVO Vám ponúka do nájmu moderný, dizajnový, útulný a slnečný 3 izbový by

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

2 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT - 53 m2 - ul. KOMENSKÉHO - KOŠICE-SEVER

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Komenského | 53 m²

🏡 ARCHEUS reality Košice ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový tehlový byt po staršej rekonštruk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

199,000 € 3755 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ADOMIS – prenájom 2 izbový byt, Gerlachovská ulica, Podhradová, Košice I

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 52 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt, Gerlachovská ulica, sídlisko Podhradová, Košice I. Byt má v

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3 izboveho bytu Krupinska , Košice- Sever

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 53 m²

Impulz Real s.r.o. a Viktória Uličná Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3-izbový byt – Krupinská

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na podnájom Košice-Sever

760 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkam na dlhodobý prenájom svetlý 2-izbový byt.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Kisdyho | 60 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom priestranný, svetlý 2-izbový byt o výmere 60 m² na 3. poschodí teh

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PREDAJ! Svetlý 1-izbový, ul. Obrancov mieru ,Košice-Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Obrancov mieru | 42 m²

Ponúkame na predaj priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Sever, na ulici O

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,900 € 4045 €/m²

3 IZBOVÝ BYT NA KALVÁRII, KRUPINSKÁ UL.KOŠICE

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Krupinská | 55 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt po staršej rekonštrukcii na sídlisku Kalvária na Krupinskej uli

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,000 € 3309 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 IZBOVÝ BYT S DVOMA LODŽIAMI, HRONCOVA UL., KOŠICE-SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hroncova | 67 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt s dvoma lodžiami na Hroncovej ulici v Košiciach, mestsk

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

219,000 € 3269 €/m²

2 izb byt Sever, spolu 56 m2, 5.p., ihneď voľný, pôvodný stav

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 56 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame 2 izbový priestranný byt v dobrej loka

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

159,900 € 2855 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom PRIESTRANNÝ 2izb Tehlový byt , Komenského ul., 61 m2, balkón, klimatizácia, zariadenie

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Komenského | 61 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku PRENÁJMU 2-izbového bytu. Ponúkame Priestranný, 2 i

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

799 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM PEKNÝ, ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT, top lokalita Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Obrancov mieru | 58 m²

Ponúkame na prenájom TEHLOVÝ, priestranný, výborne dispozične riešený 2 izbový byt v TOP LOKALI

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1 - IZBOVÝ BYT KOŠICE / OBRANCOV MIERU

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Obrancov Mieru | 42 m²

Pripravená investícia: 1-izbový byt s okamžitým výnosom – Košice, Sever (Mier) Ponúkame na pre

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

164,900 € 3926 €/m²

Na predaj 2 - 3i byt v lokalite Košice-SEVER

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Obrancov mieru | 60 m²

Realitná kancelária ELI REAL Vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj skvelú investičnú prílež

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

198,000 € 3300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

"REZERVOVANÉ" Exkluzívne na predaj 2i Byt Košice - Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 60 m²

REZERVOVANÉ .. EXKLUZÍVNE IBA U NÁS Realitná kancelária ELI REAL Vám ponúka na predaj priestran

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

186,000 € 3100 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23062)
Upresniť hľadanie