NUERA︱EUROVEA TOWER - Penthouse 4-izbový s výhľadom na Dunaj, 44.p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Pribinova | 138.6 m²

Realitná kancelária Nuera, ako exkluzívny partner developera J&T Real Estate, Vám ponúka na pre

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

NUERA︱SKY PARK nadštandardný zariadený 2-izbový byt na 15. poschodí

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49.26 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte SKY PARK b

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 7613 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NUERA︱EUROVEA TOWER - 3i byt s výhľadom na Karpaty, 35.np LUX

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Pribinova | 93.1 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj eleg

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱EUROVEA RIVERSIDE - 5-izbový mezonet s výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Pribinova | 294.6 m²

Realitná kancelária Nuera, exkluzívny partner developera J&T Real Estate, ponúka na predaj unik

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NUERA︱PANORAMA CITY - 3i byt s výhľadom na hrad, 26.p. 97m2, 2 kúpeľne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 93.8 m²

Realitná kancelária NUERA Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 7996 €/m²

NUERA︱PREDAJ 1,5i výnimočný byt, HÁJPARK, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Kutlíkova | 36 m²

Realitná kancelária NUERA prináša na trh jedinečnú príležitosť, ktorá sa objaví len zriedkavo.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 6389 €/m²

REB.sk ponúka na prenájom garsónku v komplexe Čerešne, Polianky Bratis

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Polianky | 32 m²

Byt sa nachádza na 1/6 p., tehla, výťah, o výmere 32 m2 z toho byt 28 m2 + loggia 2,20 m2, muro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

1 izbový byt na prenájom na Saratovskej - bez provízie

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská 6D | 38 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt s balkónom v novšom bytovom dome na Saratovskej 6 D. Bytový

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

510 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Konventná | 78.5 m²

Tento byt je ideálnou voľbou pre klienta, ktorý hľadá kvalitné mestské bývanie bez kompromisov,

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 6484 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

AXIS REAL | Úplne nový 2i byt, BALKÓN, KLIMA, GARÁŽ, Pod Vinicou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 65 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADI

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

MODERNÝ 5IZB. ROD. DOM S PARKOVANÍM A ZÁHRADOU V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Vrakuňa

Mezonet | Hrušovská | 116 m²

Realitná kancelária MIRACLE REAL, s.r.o. Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

450,000 € 3879 €/m²

Novinka
Novinka

Priestraný 2 i byt _ Prenájom

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Čierny chodník | 54 m²

Prakticky zariadený priestorný 2 izbový bytík v Ivanke pri Dunaji ponúkam na prenájom s celkovo

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

SHARK REAL Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s balkónom a garážovým státím v projekte Slnečnice Mesto

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 59 m²

Ponúkame vám krásny a moderne zariadený 2-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice – časť Mes

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2 Izbový byt s Veľkou terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

SharkReal Vám ponúka príjemný a slnečný byt na prenájom v skvelej lokalite. Tento útulný komple

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Komfort novostavby s parkovaním a skvelou dostupnosťou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 49 m²

Moderné bývanie s výhľadom, ktoré spája komfort novostavby s výbornou dostupnosťou mesta. Tento

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 5714 €/m²

2 izbový byt - TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt, pôvodne 3 izbový v bytovom komplexe Tri veže v Bratislave

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Predaj 2i byt v developerskom projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 54.15 m²

V zastúpení Vám ponúkame na predaj 2 izbový byt v unikátnom developerskom projekte Zwirn,ktorý

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

424,081 € 7832 €/m²

Moderný LOFT s terasou

Nekonvenčné bývanie v industriálnom lofte v bodove bývalej výroby porobetóniek v časti Nové Mes

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 15.04.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

NOVOSTAVBA _ ŠTARTOVACÍ BYTÍK v skvelej lokalite _ D.N.Ves Bratislava

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 34 m²

NOVOSTAVBA _ ŠTARTOVACÍ BYTÍK pre mladých ľudí _ Alternatívne INVESTIČNÁ ZÁLEŽITOSŤ Na predaj

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

162,000 € 4765 €/m²

Reprezentatívny 4-izbový byt na Kramároch na Bardošovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 173 m²

Priestranné bývanie pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy. Tento veľkometrážny byt na prestíž

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

TRI VEŽE - KRASNY SVIEŽI 2i. BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM A VEĽKOU LOGGIOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ste aktívni, milujete život a máte radi kvalitu? Máme pre vás ideálne bývanie. Ponúkame na pred

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4754 €/m²

2 izbový byt v projekte Zwirn

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50.4 m²

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 15.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,837 € 7933 €/m²

2-izbový byt v tichej lokalite Kramáre na Bárodšovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bárdošova | 68 m²

Objavte bývanie, kde sa pohodlie stretáva so zeleňou. Tento vzdušný 2-izbový byt na Kramároch p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3 izbový byt v projekte Belaria Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Shark Real Vám ponúka predaj 3i bytu s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v obytnom

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie