3 izbový byt | Labutia | 77 m²
Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj výnimočný 3 izbový, MEZONETOVÝ byt v nov
354,990 € 4610 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 81 m²
EXKLUZÍVNY 3IZBOVÝ BYT S VEĽKÝMI TERASAMI V SRDCI STARÉHO MESTA – DUNAJSKÁ ULICA Ponúkame na p
1,850 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Prístavná | 70 m²
Ako sa vraví: „Do tohto bytu stačí priniesť len zubnú kefku a bývať. Ale… do tohto bytu nemusíš
312,990 € 4471 €/m²
2 izbový byt | Fialová | 40 m²
METROPOLITAN │Moderný 2i byt s terasou, Slnečnice Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom
740 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Holíčska | 60 m²
METROPOLITAN │Zariadený 3i byt s loggiou, Petržalka Kompletne zariadený 3-izbový byt na prenáj
750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Závodu Matador | 50 m²
METROPOLITAN │Dizajnový 2i byt s balkónom a parkingom, Petržalka Moderný 2-izbový byt na prená
780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hany Ponickej | 55 m²
METROPOLITAN │Krásny 2i byt v novostavbe v Bratislave na prenájom Krásny 2-izbový byt na prená
590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Záhradnícka | 27 m²
Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Ružinove – časť Nivy, ZÁH
174,900 € 6478 €/m²
3 izbový byt | K Železnej studienke | 123 m²
FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný byt situovaný v obľúbenom rezidenčnom
479,000 € 3894 €/m²
4 izbový byt | Chalupkova | 175 m²
FEDORS GROUP vám ponúka na predaj výnimočný 4 izbový byt s priestranným interiérom a terasou v
940,000 € 5371 €/m²
3 izbový byt | Pribinova | 125.83 m²
FEDORS Group Vám ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt na 40. poschodí Eurovea Tower. V Eur
990,000 € 7868 €/m²
4 izbový byt | Devínska cesta | 116 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s veľkorysou terasou v pr
586,900 € 5059 €/m²
3 izbový byt | Staromestská | 69.46 m²
FEDORS GROUP Vám ponúka elegantný 3-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na S
435,000 € 6263 €/m²
3 izbový byt | Mlynské Luhy | 80 m²
Prenájom troch kancelárií / 3 izbového bytu - RUŽINOV - Mlynské luhy ……………………………………………………………………
900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 57 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom
284,900 € 4998 €/m²
3 izbový byt | Kysucká | 152 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti lesoparku Železná st
615,000 € 4046 €/m²
1 izbový byt | Kremnická | 17 m²
Ponúkame na prenájom jednoizbový byt v novostavbe rodinného domu v Petržalke na Kremnickej uli
400 €/mesiac 24 €/mesiac/m²
4 izbový byt | 123 m²
EXPAT EXPERTS I Nadštandardný 4i byt 175m2, veľká terasa, 2xparking, KARLOVESKÉ RAMENO Dispozí
2,500 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 53 m²
EXPAT EXPERTS | Veľmi príjemný 2i byt 53 m2, s lodžiou vo výbornej lokalite, STEIN Dispozícia:
740 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mlynské Luhy | 55.33 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Realitná kancelária Graft ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkóno
275,000 € 4970 €/m²
2 izbový byt | Planét | 62 m²
Popis • 2izbový byt • úžitk. plocha 56 m2 • lodžia 6m2 • 4. poschodie • Zariadený a vybavený
630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 71.76 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Pet
309,800 € 4317 €/m²
3 izbový byt | 70 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Devínskej Novej Vsi. Ideálne byt s výťahom a m
260,000 € 3714 €/m²
3 izbový byt | Petržalka | 75 m²
Hľadám pre klienta priestranný trojizbový byt v Bratislave - Petržalke. Ideálne byt s výťahom
260,000 € 3467 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.