Garsónka | Podunajská | 30 m²
Útulný 1-izbový byt s garážou (Bratislava) Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený
590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Stavbárska | 41.17 m²
Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni. Má rozlohu 41,17 m2 a nachádza
95,000 € 2308 €/m²
Dvojgarsónka | Nezadaná | 40 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2 garsónku na Stavbárskej s balkónom alebo aj bez. Môže
85,000 € 2125 €/m²
3 izbový byt | Podunajská | 103.53 m²
Ponúkame na prenájom priestranný a výnimočný 3-izbový podkrovný byt o výmere 103,53 m², ktorý s
950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Píniová | 58.8 m²
Ponúkame na predaj útulný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt situovaný na Píniovej u
210,000 € 3571 €/m²
Dvojgarsónka | Stavbárska | 40 m²
Voľnébývanie.sk Hľadám pre konkrétneho klienta 1 - garzónky a 2 - garzónky na kúpu v prerobenýc
1 € 0 €/m²
Garsónka | Podunajská | 30 m²
590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 0 m²
Dražba - Byt č. 19, 4.p., vo vchode Stavbárska 38, na ulici Stavbárska v meste Bratislava, mest
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Vrakuňa. Celkov
155,000 € 3100 €/m²
2 izbový byt | Dvojkrížna | 83.5 m²
Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? XXL Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočne
249,900 € 2993 €/m²
3 izbový byt | Geologická | 80 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Bratislavy,
255,000 € 3188 €/m²
Iný byt | Brezová | 63 m²
LOKALITA: Studne sú umiestnené priamo vo Vrankuskom lesoparku v Bratislave. STAVBA: Železobeto
49,700 € 789 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Vrakuňa. Požiadavky klie
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.