Útulný 1-izbový byt s garážou (Bratislava)

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garsónka | Podunajská | 30 m²

Útulný 1-izbový byt s garážou (Bratislava) Ponúkame na prenájom príjemný a kompletne zariadený

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni.

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Stavbárska | 41.17 m²

Apartim sro predá 2 izbový byt na Stavbárskej ulici vo Vrakuni. Má rozlohu 41,17 m2 a nachádza

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

95,000 € 2308 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 garsónku Stavbárska, Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | Nezadaná | 40 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2 garsónku na Stavbárskej s balkónom alebo aj bez. Môže

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

85,000 € 2125 €/m²

Podkrovný 3-izbový byt s krbom a garážou pri lesoparku

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Podunajská | 103.53 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a výnimočný 3-izbový podkrovný byt o výmere 103,53 m², ktorý s

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

950 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbového bytu, Píniová ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Píniová | 58.8 m²

Ponúkame na predaj útulný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt situovaný na Píniovej u

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

210,000 € 3571 €/m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1 - garzónky a 2 - garzónky na kúpu na Stavbárskej - Pentagon

Reality Bratislava-Vrakuňa

Dvojgarsónka | Stavbárska | 40 m²

Voľnébývanie.sk Hľadám pre konkrétneho klienta 1 - garzónky a 2 - garzónky na kúpu v prerobenýc

Publikované: 04.01.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

Útulný 1-izbový byt s garážou (Bratislava)

Reality Bratislava-Vrakuňa

Garsónka | Podunajská | 30 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

590 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Byt Bratislava-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 0 m²

Dražba - Byt č. 19, 4.p., vo vchode Stavbárska 38, na ulici Stavbárska v meste Bratislava, mest

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na dražba Bratislava-Vrakuňa

Cena na vyžiadanie

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Vrakuňa. Celkov

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

155,000 € 3100 €/m²

NA PREDAJ – 2-IZBOVÝ BYT - NADŠTANDARDNEJ VÝMERY (83,5 m²) S 2 BALKÓNMI -PRIESTOR AKO 3 – IZBOVÝ !!!

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Dvojkrížna | 83.5 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? XXL Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočne

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

249,900 € 2993 €/m²

Predaj priestranného 3 izbového bytu Bratislava- Geologická ul.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Geologická | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Bratislavy,

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

255,000 € 3188 €/m²

63m2 - INDUSTRIÁLNA VODÁRENSKÁ STUDŇA - LESOPARK VRAKUŇA - BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Iný byt | Brezová | 63 m²

LOKALITA: Studne sú umiestnené priamo vo Vrankuskom lesoparku v Bratislave. STAVBA: Železobeto

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

49,700 € 789 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme 1-izbový byt v Bratislave – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Vrakuňa. Požiadavky klie

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8517)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23115)
Upresniť hľadanie