Veľkorysý 3-izbový byt so staromestskou dušou, pripravený na váš vysnívaný dizajn. Ul. 29. augusta – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 113 m²

Livion Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s rozlohou 1

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 3973 €/m²

EUROVEA RIVERSIDE | Lukratívny 5-izbový mezonet s dvoma terasami a výhľadom na Dunaj | KÚPOU VOĽNÝ

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pribinova | 260 m²

Vitajte v „Eurovea City. Rezidenčná štvrť v tej najlepšej lokalite a zároveň kompletná infrašt

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

23. poschodie | CITY PARK | Lukratívny byt s nádhernou terasou a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 115 m²

Vitajte v bratislavskom „City. Rezidenčná štvrť v príjemnej lokalite a zároveň kompletná infra

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SKY PARK l 4. veža l Nezariadený 2-izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 52.3 m²

Vitajte vo 4. veži SKY PARK. Výnimočná rezidenčná lokalita a kompletná infraštruktúra pre vaš

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 6673 €/m²

IMPEREAL - NA PREDAJ 4-IZB.MEZONET - NOVOSTAVBA - (balkony, parking ) m.č. NIVY.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Mlynské nivy | 165.04 m²

IMPEREAL ponúka na predaj 4-izbový mezonetový byt v NOVOSTAVBE nízkopodlažného bytového domu -

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 4211 €/m²

REZERVOVANÉ I Priestranný kompletne zrekonštruovaný dvojizbový byt v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hviezdoslavovo námestie | 78 m²

Veľkorysý priestor, jedinečná atmosféra Starého Mesta hneď pod domom. Aj takto môže vyzerať Vaš

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 05.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 4936 €/m²

Exkluzívne na predaj - 3-izbový byt v projekte Sky Park v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 102 m²

Realitná kancelária JAdoma vo vyhradenom zastúpení ponúka na predaj úplne nový 3-izbový byt v m

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

725,000 € 7108 €/m²

ASSENZIO PROPERTY PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT VYNIKAJÚCA LOKALITA ULICA KRÍŽNA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 88 m²

ASSENZIO PROPERTY ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt v úžasnej časti Starého Mesta .By

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,900 € 4544 €/m²

Exkluzívny byt na predaj vo vile Slavín

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Na štyridsiatku | 263 m²

Exkluzívny byt na predaj sa nachádza v novopostavenom 3-poschodovom súkromnom objekte vily Slav

Publikované: 08.03.2021 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

2,009,700 € 22581 €/m²

Investičný apartmán priamo pri lanovke na Chopok – 65 m², balkón s výhľadom na hory a hotovým prenájmovým manažmentom!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 65 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

228,700 € 3518 €/m²

PARKOVANIE VO VNÚTROBLOKU! Priestranný 3-izb. byt na Šancovej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 79.98 m²

PARKOVANIE VO VNÚTROBLOKU! Priestranný 3-izb. byt na Šancovej ulici v Starom Meste. Byt aj poze

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

289,000 € 3613 €/m²

Štýl, vkus a status. Trofejná nehnuteľnosť v srdci Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 159.57 m²

Veľkorysý 3i byt v diele architektov Aloisa Balána a Jiřího Grossmanna, tvorcov bratislavských

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,390,000 € 8711 €/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 5 IZB. BYT V TEHLOVOM BYTOVOM DOME, ŽABOTOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Žabotova | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 5 – izbový mezonetový byt v tehlovom bytovom d

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 16.04.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 2812 €/m²

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZB. BYT V TEHLOVOM BYTOVOM DOME, ŽABOTOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Žabotova | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 - izbový mezonetový byt v tehlovom bytovom d

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 07.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 2812 €/m²

Predaj 3-izbového bytu v lukratívnej časti Starého Mesta – Židovská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Židovská | 65 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Starého

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5183 €/m²

VALEN | Vzdušný 4,5 izbový byt s vysokými stropmi v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie 1. mája 16A | 101.34 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj pekný staromestský 4,5-izbový byt s vysokými stropmi

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Váš nový vysnívaný domov v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Námestie 1. mája 16A | 101.34 m²

Snívate o novom bývaní s veľkorysou rozlohou, možnosťou úpravy podľa vlastných predstáv a nádyc

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3937 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Arvin & Benet | Moderný veľkometrážny byt | Ticho a zeleň

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Slávičie údolie | 107 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný veľkometrážny 3i apartmán s pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

404,000 € 3776 €/m²

Arvin & Benet | Exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou a výhľadmi snov v slepej uličke

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Sklenárska | 287 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívny veľkometrážny penthouse s obrovskou terasou, výhľadm

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Arvin & Benet | Unikátny penthouse s veľkou terasou s krásnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Slávičie údolie | 116 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný 2i byt s terasou a parkingom v neuveriteľne tichej a zel

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3440 €/m²

Veľkorysý 2-izbový byt s balkónom na Čmelíkovej s potenciálom úpravy na 3-izbový

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Čmelíkova 15 | 63 m²

Na Čmelíkovej ulici v Bratislave – Ružinove je na predaj 2-izbový byt, ktorý zaujme už na prvý

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

232,000 € 3683 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

OCCAM | Výnimočný 2i byt s výhľadom na hrad na 21. poschodí v Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 50 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2-izbový byt v ikonickom projekte Sky Park

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

OCCAM | UNIKÁTNY PODKROVNÝ 3i BYT-LOFT V PRIAMOM SRDCI STARÉHO MESTA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Sládkovičova | 140 m²

Occam New Home Vám ponúka na predaj výnimočný 3i byt-loft 140m2 v priamom srdci Starého mesta B

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

365,000 € 2607 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie