PREDAJ, krásny a slnečný 3 izbový byt na Križkovej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Križkova | 80.9 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny a slnečný 3 izbový byt na Križkovej ulici BA - Staré Mesto. Cel

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

369,000 € 4561 €/m²

JEDINEČNÁ 3 IZB. NOVOSTAVBA S TERASOU V LESNOM PROSTREDÍ, ZOCHOVÁ CHATA, MODRA, ODPOČET DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova Chata | 93.32 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť vlastniť a užívať si apartmánový byt v jedinečnom prostredí Chrá

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

175,800 € 1884 €/m²

PREDAJ 3-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pri Suchom mlyne | 73.73 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na 3. nadzemnom podlaží s celkovou výmerou 73,73 m², obytná pl

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

361,333 € 4901 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ posledný 2-izbový byt s predzáhradkou – projekt PRI STUDNIČKE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 48.36 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s celkovou výmerou 87,07 m², z čoho tvorí obytná pl

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,355 € 6397 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 4-izbový byt so strešnou terasou projekt PRI STUDNIČKE | Mesto aj les na jednom mieste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | K Železnej studienke | 97 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt na najvyššom nadzemnom podlaží s výhľadom do okolia s celkovou

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

718,736 € 7410 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 1,5-izbový byt– projekt PRI STUDNIČKE, bývajte už v lete 2026

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | K Železnej studienke | 40.79 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt s celkovou výmerou 43,63 m², z čoho tvorí obytná plocha 40,79

Publikované: 15.06.2022 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,032 € 5934 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 3 izbový byt v projekt Sky Park s terasou a dvoma kúpeľňami - centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Čulenova | 89.93 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3 izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Sky Park v samotno

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

629,900 € 7004 €/m²

4-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY – NÁMESTIE SNP, IDEÁLNY NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Námestie SNP | 78.3 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta na N

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 5096 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – 2 BYTY V CENTRE BRATISLAVY (OBCHODNÁ ULICA), IDEÁLNE NA AIRBNB

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 95 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s výnimočným investičným potenciálom priamo v historickom centr

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,000 € 2947 €/m²

Hľadám 2-3 izbový byt na kúpu v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 alebo 3-izbový byt v Starom meste, príp. na začiatku R

Publikované: 21.01.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

400,000 € 4444 €/m²

BYT - 3 izbový - 86 m2 - BRATISLAVA I. -Staré Mesto - Medená ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 86 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii. S

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,000 € 4988 €/m²

2-izbový byt v projekte Stein / Blumentál

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Blumentálska | 55 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt na kúpu v projekte STEIN alebo v Rezidencii BLUMEN

Publikované: 08.01.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Hľadám 3 až 4 izbový byt na predaj, Staré Mesto, BLUMENTÁL, STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 90 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3 alebo 4-izbový byt s balkónom/terasou a parkovacím miestom v S

Publikované: 25.12.2020 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 5556 €/m²

Predané!!!Lokalita, priestor, pokoj 2-izbový byt s možnosťou úpravy na 4-izbový v blízkosti centra - 94 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 84 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája veľkorysý priestor, dostatok svetla a výnimočnú polohu v širšom ce

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

378,000 € 4500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pripravujeme!!Predaj 4.izbového bytu v centre Bratislavy,s balkónom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 4 .izbový byt v srdci Bratislavy – Hollého ulica, len pár

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

358,000 € 4991 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavského Starého Mesta na Klemensovej ulici.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Klemensova | 123.94 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v pôvodnom stave v exkluzívnej lokalite bratislavsk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

446,500 € 3603 €/m²

4 IZB. BYT S VÝHĽADOM NA DUNAJ VO VYDRICI, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0474

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Floriánska | 107 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt s lodžiou s výhľadom na D

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: 5-IZB. PENTHOUSE NA ZÁMOCKEJ, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0459

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Zámocká | 217 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj veľkometrážny 5-izbový penthouse nachádzajúci s

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 5986 €/m²

člen NARKS

2-IZB. APARTMÁNY/BYT NA MAJAKOVSKÉHO ULICI, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0454

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Majakovského | 52.33 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj 2-izbové apartmány a byt nachádzajúce sa na 2.

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

441,216 € 8431 €/m²

člen NARKS

SLNEČNÝ 4 IZB. BYT V EUROVEA RIVERSIDE S VÝHĽADOM NA DUNAJ, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0329

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 195 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj výnimočný 4-izbový byt s terasami situ

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

4-IZB. BYT S TERASAMI V RIVER PARKU, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0476

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 200 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s dvoma terasam

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

STAROMESTSKÝ 4 IZB. BYT S TERASOU, BA I – STARÉ MESTO, ID: 0473

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Skalná | 244 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt na Skalnej ulici v bratis

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS

AKTUALIZOVANÁ CENA: DIZAJNOVÝ 4 IZB. PENTHOUSE: AMBER LOFT, BA I - STARÉ MESTO, ID: 0442

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Bezručova | 170 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj jedinečný 5-izbový mezonet Amber Loft

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,689,000 € 9935 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: Byt s potenciálom, s balkónom aj lodžiou v srdci Starého Mesta – Vazovova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie v pulzujúcom centre Bratislavy, kde máte všetko „pod nosom“, alebo hľadáte bezp

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4857 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie