REZERVOVANÉ: BOSEN | 2kk byt v novostavbe PREMIERE, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 59.88 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 2kk apartmán s pri

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,990 € 4676 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 5-izb. podkrovný byt s výnimočnou atmosférou, Panská ulica, BA, 228 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Pánska | 228 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový podkrovný

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

750,000 € 3289 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 3 izbový byt v Starom Meste - Kozia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 114.79 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v atraktívnej loka

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3476 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN| 3 izbový byt, 114m2, vlastný plynový kotol, Leškova ul., Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Leškova | 114 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt s veľkorysou výmerou 114m2.

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3500 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

LOYALTERS | Predaj 3-izbového apartmánu s balkónom 82m2 | Kesselbauer |

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nám 1. Mája | 82 m²

LOYALTERS | Predaj 3-izbového apartmánu s balkónom | Projekt interiéru v cene | Kesselbauer – B

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,000 € 5354 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4-izbový byt Staré Mesto - terasa, parkovanie, 3 spálne, 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Tichá | 102 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový byt v jednej z najpokojnejších častí Brati

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4892 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 5-i. byt s terasou a výhľadom na Dunaj | Staré mesto – Radvanská ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radvanská | 166 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zariadený 5-izbový byt , situovaný v

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

900,000 € 5422 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Veľkometrážny 1,5 izbový byt s výhľadom, Na Hrebienku, BA 63m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 62.65 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj svetlý 1,5-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Hrad

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,900 € 4148 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ | Novostavba 3 izbový mezonet s terasou 163,64 m2, Bratislava – m.č. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Hurbanovo námestie | 163.64 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový mezonet s 2 terasami a

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,990 € 3055 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Výnimočný 2.izb.byt so záhradkou, nový Downtown, Staré Mesto, 110m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 110.03 m²

Bosen Group ponúka na predaj výnimočný 2.izbový apartmán so záhradou v novom Downtowne, nachádz

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

484,900 € 4407 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Zariadený 2,5 izbový byt v Starom meste -Jelenia ulica, 54m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 53.55 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nebytový priestor 2,5 izbový na ulici Jelenia, Bra

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

265,000 € 4949 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt EGYPT - Hurgada, rezort priamo na pláži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 71 m²

Nubia Aqua Beach rezort: Niekoľko faktov prečo by ste si mali vybrať nehnuteľnosť v tomto rezo

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

55,000 € 775 €/m²

1-izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad – Metropolis 35,12 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.17 m²

TUreality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis, ktorý spája moder

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 8274 €/m²

Exkluzívne na predaj útulný 2-izbový byt s pivnicou v atraktívnej lokalite Starého Mesta – ulica Šoltésovej

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šoltésovej | 40 m²

Realitná kancelária City Reality Bratislava ponúka exkluzívne na predaj 2 izb. byt s pivnicou v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

248,500 € 6213 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezidencia Dobšinského

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dobšinského | 108.41 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj 4-izbový byt s balkónom a parkovaním v modernej novostavbe Rezi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 5525 €/m²

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v tichom dvore Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v atraktívnej lok

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

REZERVOVANÉ KRÁSNY 4 IZBOVÝ BYT BRATISLAVA STARÉ MESTO GRÖSSLINGOVA UL. 105 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Grösslingova | 105 m²

Predstavujeme vám výnimočnú príležitosť vlastniť priestranný a elegantný 4-izbový byt v jednej

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,500 € 5329 €/m²

VEĽKÝ 2IZ. BYT 77 m² | STARÉ MESTO, PANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panská | 77 m²

Predaj priestranného 2-izbového bytu, Bratislava - Staré Mesto, Panská ulica Ponúkame na predaj

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,000 € 5909 €/m²

Veľký 4-izbový byt 110 m² v centre Bratislavy | Staré Mesto | Banskobystrická ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Banskobystrická | 110 m²

Exkluzívny 4-izbový byt v srdci Starého Mesta – Banskobystrická ulica Ponúkame Vám na predaj pr

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

575,000 € 5227 €/m²

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT BRATISLAVA STARÉ MESTO UL. PALISÁDY 100 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 100 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava - Staré Mesto Pre

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

606,000 € 6060 €/m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT PARKING | HORSKÝ PARK | 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Drotárska cesta | 102 m²

EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT PARKING | HORSKÝ PARK | 102 m² Cena: 434.000 EUR Lokalita: Drotárska ce

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

434,000 € 4255 €/m²

Predaj 3,5 izbového bytu na ulici Štetinova v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Štetinova | 101.8 m²

Ponúkame na predaj 3,5 izbový byt na Štetinovej ulici v Bratislave – Staré Mesto. Nachádza s

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

475,000 € 4666 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Obchodnej ul. v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 51 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Obchodnej ul. v Starom Meste. Byt v osobnom vlastníctve

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

275,000 € 5392 €/m²

VYSOKÉ STROPY, VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Dostojevského rad | 113.2 m²

VYSOKÉ STROPY, VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3401 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23050)
Upresniť hľadanie