Na predaj 4-izbový byt v prestížnej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 90 m²

✅Spoločnosť Broker Consulting, a.s. exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt nachád

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 4389 €/m²

člen NARKS

Priestranný 5-izbový byt (192 m²) v top lokalite Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 192 m²

Broker Consulting a.s. Vám predstavuje bývanie, kde máte absolútne súkromie, veľkorysý priestor

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

720,000 € 3750 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Krásny 2izbovy byt s balkónom a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75.3 m²

Na predaj: Krásny byt s balkónom a výhľadom na Bratislavu RK BrokerConsulting predstavuje vám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, IDEÁLNY NA PRENÁJOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 40 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY, IDEÁLNY NA PRENÁJOM Broker

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

205,000 € 5125 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou pár krokov od centra mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zámocká | 106 m²

✅ Broker Consulting ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s veľkorysou výmerou 106 m² a p

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,900 € 4707 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočná adresa, výnimočný priestor, výnimočný životný štýl

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Prestížny 4-izbový byt o výmere 120 m² s priestrannou 40 m² terasou ponúka výnimočné bývanie v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Moderný loft, Námestí 1. mája, 115m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Vysoká | 115 m²

RK BrokerConsulting ponuka na predaj jedinečný loft s rozlohou 115 m², ktorý sa nachádza na nám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj: Krásny byt s terasou a výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63.2 m²

Na predaj: Krásny byt s terasou a výhľadom na Bratislavu RK BrokerConsulting predstavuje vám

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANE !!! NOVÁ CENA! Tiché bývanie pri parku v Bratislavskom Starom Meste s garantovaným parkovaním a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 66.5 m²

Hľadáte bývanie, kde sa história snúbi s moderným komfortom? Exkluzívne ponúkame na predaj prie

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4496 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt na Hradnom kopci pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Svetlá | 85 m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na pokojnej ulici Starého Mesta, pár minút peši od Horského

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3882 €/m²

VÝNIMOČNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU A UNIKÁTNYM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Radlinského | 165.99 m²

Blumental - 2. fáza | Staré Mesto Niektoré byty sú „dobré. Iné sú miesto, kde chcete žiť. Ten

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

895,000 € 5392 €/m²

5-izbová mestská rezidencia na prestížnej adrese

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²

Na jednej z najreprezentatívnejších adries bratislavského Starého Mesta vznikol priestor, ktorý

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

990,000 € 6387 €/m²

Na predaj: Exkluzívny 2-izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Riečna | 44.75 m²

Na predaj: Exkluzívny 2-izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava Lokalita: Riečna

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

402,750 € 9000 €/m²

Exkluzívne bývanie v srdci Starého Mesta – 4-izbový byt v projekte RIEČNA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Riečna | 95.37 m²

Na predaj: Exkluzívny 4 - izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava Lokalita: Rieč

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

839,256 € 8800 €/m²

Exkluzívna ponuka - 4-izbový byt v novostavbe v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Obchodná | 128.27 m²

Vitajte v tomto skrytom klenote uprostred rušného centra Bratislavy. Tento moderný 4-izbový byt

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

889,000 € 6931 €/m²

Krásny dvojizbový apartmán s výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 50.13 m²

Ponúkame 2 izbový apartmán v Starom meste v novostavbe HEUHAUS. Apartmán o výmere 50,13 m2. Ap

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,878 € 6461 €/m²

Na predaj krásny priestranný 4,5 i byt s dušou historie v centre mesta na pešej zóne v Bratislave

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Strakova | 147.15 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 4,5 izbový byt o výmere podlahovej plochy 147,15 m2 v lokalite Br

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 4417 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LUMIER | EUROVEA BRATISLAVA: 3-izbový byt na promenáde pre náročných

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 105 m²

Lumier Real Estate Services prináša exkluzívny byt v Eurovea: terasa a výhľady orientované na D

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SKY PARK výnimočná ponuka - 2 izbový byt v II. veži

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 51.2 m²

Ponúkam na predaj luxusné bývanie v projekte SKY PARK. Jedná sa o 2-izbový byt s výbornou polo

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

325,000 € 6348 €/m²

Priestranný, slnečný 3i byt, Šancová ul., vysoké stropy, tehla

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 86.8 m²

Sú byty, ktoré sú len miestom na spanie. A potom sú byty, do ktorých sa vracia domov. Tento pat

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 3560 €/m²

Luxusný 3-izbový byt 119 m2 s terasou, ulici K Železnej studienke, Staré Mestom, Bratislava, Apartmány Patrónka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 101 m²

Luxusný 3-izbový byt s terasou v rezidenčnom komplexe Apartmány Patrónka, Bratislava Ponúkam n

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

629,900 € 6237 €/m²

PREDAJ 3 izbového bytu 98,33 m² K Železnej studienke, Staré Mesto, Bratislava - Apartmány Patronka - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 92 m²

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

496,900 € 5401 €/m²

Priestranný 3-izbový byt 119 m² s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka, na ulici K Železnej studienke, Staré Mesto Bratislava NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 101 m²

Priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka, Bratislava Na predaj

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

569,900 € 5643 €/m²

GORKÉHO | Veľkorysý 3-izbový byt v ikonickom dome v centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 93 m²

Hľadáte bývanie s atmosférou historického centra Bratislavy alebo investičnú nehnuteľnosť s výn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 5161 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie