2 izbový byt | Obchodná | 103 m²
OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán vo významnej polyfunkčnej budove R
349,500 € 3393 €/m²
2 izbový byt | Jozefská | 81 m²
Resido Concept Vám prináša na predaj exkluzívny 2-izbový byt s balkónom v komornej rezidencii W
494,000 € 6099 €/m²
3 izbový byt | Záhrebská | 90.05 m²
Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na vyhľadávanej Záhrebskej u
399,990 € 4442 €/m²
2 izbový byt | Čulenova 5A, 811 09 Staré Mesto, Bratislava | 53.14 m²
Resido Concept Vám prináša na predaj exkluzívny, kompletne zariadený 2-izbový byt s loggiou v
394,000 € 7414 €/m²
4 izbový byt | Kmeťovo námestie | 107.62 m²
Predaj: Veľký 3,5-izbový byt s balkónom a loggiou na Kmeťovom námestí v centre Bratislavy, Star
429,900 € 3995 €/m²
2 izbový byt | Lužická | 53.58 m²
Fakty o byte: 2-izbový byt Výmera: 53,58 m² Balkón: 10,5 m² Pivnica: 6 m² (+ kočíkrareň)
279,900 € 5224 €/m²
1 izbový byt | Vysoká | 43 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 1-izbový byt vedený na LV ako apartmán, situovaný v prestížnom dev
249,900 € 5812 €/m²
2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 63 m²
V exkluzívnom projekte River Park ponúkame na predaj elegantný dvojizbový apartmán, ktorý spája
405,000 € 6429 €/m²
1 izbový byt | Krížna | 25 m²
DeveloX Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti Staré mesto na Kríž
Info v RK
3 izbový byt | Štetinova | 105 m²
DeveloX Reality ponúka na predaj klasický staromestský 3-izbový byt v Bratislave v mestskej ča
499,990 € 4762 €/m²
3 izbový byt | Slávičie údolie | 120 m²
Directreal Smile - Hľadáte priestor, kde sa spája prestíž Starého Mesta s pokojom a zeleňou? M
380,000 € 3167 €/m²
1 izbový byt | Bottova | 37.8 m²
Lokalita v projekte Metropolis Bratislava patrí medzi to najlepšie, čo centrum Bratislavy ponúk
300,000 € 7937 €/m²
3 izbový byt | 29.augusta | 90 m²
Byty s takouto výmerou a dispozíciou sa v centre Bratislavy na trhu objavujú len zriedka. Ponú
424,900 € 4721 €/m²
2 izbový byt | 48.5 m²
TUreality ponúka na predaj útulný byt orientovaný do pokojného vnútrobloku, ktorý poskytuje prí
234,999 € 4845 €/m²
2 izbový byt | 44.97 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj 2 izbový byt v absolútnom centre Bratislavy na Nedbalov
264,000 € 5871 €/m²
3 izbový byt | Landererova | 94.51 m²
Základné informácie Ponúkame Vám na predaj krásny, presvetlený byt s loggiou a panoramatickým
530,000 € 5608 €/m²
Garsónka | 42 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Zaujímavá investičná nehnuteľnosť v Bratislave-Staré Mesto v obla
120,000 € 2857 €/m²
5 a viac izbový byt | Radvanská | 166 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne zariadený 5-izbový byt , situovaný v
900,000 € 5422 €/m²
1 izbový byt | Búdková | 37.61 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1,5-izbový byt v novostavbe - Búdková u
320,000 € 8508 €/m²
2 izbový byt | Dobrovského | 58.4 m²
Výborná investičná príležitosť – štýlový byt ideálny na Airbnb. Predáva sa kompletne zariadený
299,990 € 5137 €/m²
5 a viac izbový byt | Drotárska cesta | 165 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj luxusný 5-izbový byt s rozlohou 165m², situovaný v
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | 58.41 m²
Bosen Group vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v prémiovom projekte DownTown Yards, ktor
328,000 € 5615 €/m²
5 a viac izbový byt | Moyzesova | 155 m²
Bosen Group vám ponúka na predaj nadštandardný 5-izbový byt v secesnom dome na Moyzesovej ulici
990,000 € 6387 €/m²
2 izbový byt | Pribinova | 66.84 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný a nadštandardný 2-izbový byt v ikonickom projekte
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.