3 izbový byt | Korytnická | 70 m²
PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA SÚRNE HĽADÁM 3 izbový byt BRATISLAVA - Podunajské Biskupice s t
110,000 € 1571 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Hľadám 1 izbový byt v BA-Podunajské Biskupice pre konkrétneho klienta, platiaceho v hotovosti.
115,000 € 3286 €/m²
3 izbový byt | Baltská úlica | 69.49 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nádherným výhľadom na Bratislavu, si
215,000 € 3094 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 2-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto
Cena dohodou
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 1-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto
Cena dohodou
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 3-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto
Cena dohodou
4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre nášho klienta 4-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto
Cena dohodou
3 izbový byt | Podzáhradná | 67.92 m²
Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni. Byt aj pozemok v osobnom vlast
213,000 € 3136 €/m²
4 izbový byt | Latorická | 79 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj v k.ú. Podunajské Biskupice na ul. Latorická pekný 4izb. byt
249,000 € 3152 €/m²
2 izbový byt | Lotyšská | 52 m²
LIVEREAL s.r.o. ponúka na predaj na ul. Lotyšská, k.ú. Podunajské Biskupice 2izb. byt o celkove
188,000 € 3615 €/m²
3 izbový byt | Estónska | 66.6 m²
Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája komfort, praktickú dispozíciu a výbornú lokalitu? Tento 3-
210,000 € 3153 €/m²
2 izbový byt | Podzáhradná | 54 m²
Realitná kancelária Grand Real hľadá pre svojho klienta na kúpu do osobného vlastníctva dvojgar
174,000 € 3222 €/m²
2 izbový byt | Podzáhradná | 54 m²
Ponúkame Vám do prenájmu 2izbový byt s logiou na Podzáhradnej ulici. Rozloha bytu je 54m2 Nach
720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kazanská | 35 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj zrekonštrovaný 1-izbový byt s balkónom
175,000 € 5000 €/m²
3 izbový byt | Dvojkrížna | 88 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v lokalite Bra
334,000 € 3795 €/m²
1 izbový byt | Podunajské Biskupice | 35 m²
Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1,5-izbový byt v lokalite Bratislava –
170,000 € 4857 €/m²
4 izbový byt | Bieloruská | 81 m²
Ponúkame na predaj priestranný, veľmi dobre dispozične riešený 4-izbový byt na Bieloruskej ulic
229,000 € 2827 €/m²
2 izbový byt | Kazanská | 54 m²
Arvin & Benet ponúka na prenájom príjemný a kompletne zariadený 2-izbový byt s perfektným pôdor
530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Geologická | 0 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v tichej lokalite Bratislavy, Geolo
Cena na vyžiadanie
1 izbový byt | Bieloruská | 32 m²
Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj 1-izbový byt Podunajských Biskupiciac
130,000 € 4063 €/m²
1 izbový byt | Bieloruská | 29.8 m²
Arvin & Benet ponúka na prenájom 1 izbový byt kde sa vďaka hrejivej atmosfére a šikovnému dizaj
450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Bieloruská | 33 m²
Ponúkame na prenájom moderne zrekonštruovaný byt s celkovou výmerou 33 m², situovaný v pokojnej
500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme pre záujemcov z obhliadok, 2- izbový BYT s nasledovnými preferenciami: Preferencie zá
Cena dohodou
Garsónka | 28 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme garsónku v Bratislave - Podunajské Biskupice – ideálne v pôvodn
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.