3 izbový byt | Podunajská | 65 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj reprezentatívny 3-izbový byt s balkónmi v exkluzívnom projekt
299,000 € 4600 €/m²
3 izbový byt | Máchova | 68.49 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt A6.33 v projekte Podunajky, nachádzajúci sa na 6. p
287,115 € 4192 €/m²
2 izbový byt | Ligurčeková | 50 m²
PONUKA Moje centrum bývania ponúka na predaj útulný moderný 2i mezonet s predzáhradkou v 8 roč
244,900 € 4898 €/m²
Mezonet | Ligurčeková | 50 m²
244,900 € 4898 €/m²
2 izbový byt | Podunajská | 56 m²
SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT V KOMORNEJ TEHLOVEJ NOVOSTAVBE | PODUNAJSKÁ ULICA – BRATISLAVA Existujú by
238,000 € 4250 €/m²
3 izbový byt | Baltská úlica | 69.49 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s nádherným výhľadom na Bratislavu, si
215,000 € 3094 €/m²
1 izbový byt | Podunajská | 21.34 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v 9 ročnej NOVOSTAVBE v Pod
147,900 € 6931 €/m²
1 izbový byt | Kazanská | 34.2 m²
Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový byt v Podunajských Biskupiciach
169,990 € 4970 €/m²
1 izbový byt | Podzáhradná | 35 m²
Prenájom zariadeného 1-izbového bytu s parkovacím miestom, ul. Podzáhradná, BA II - Podunajské
630 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Závodná | 36 m²
Arvin & Benet ponúka na predaj kompletne a nadčasovo prerobený 2i byt v príjemnej lokalite na Z
165,000 € 4583 €/m²
2 izbový byt | Bodrocká | 49.4 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt, nachádzajúci sa v mestskej časti Bratislava – Podunajské Bisku
178,000 € 3603 €/m²
2 izbový byt | Latorická | 50 m²
Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt na Latorickej ulici. B
480 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 0 m²
Pre klienta hľadám 2 izbový byt v Bratislave v lokalitách Podunajské Biskupice, Ružinov, Rača,
Cena dohodou
1 izbový byt | Podzáhradná | 39 m²
Prenájom 1-izbového bytu v Podunajských Biskupiciach Ponúkam na prenájom útulný 1-izbový byt s
480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 0 m²
Pre klienta hľadám 1 izbový byt v Bratislave v lokalitách Podunajské Biskupice, Ružinov, Rača,
Cena dohodou
2 izbový byt | Estónska | 52 m²
Na predaj slnečný, priestranný byt - mestská časť Podunajské Biskupice , Bratislava - voľný ihn
183,000 € 3519 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Hľadáte bývanie v tichej lokalite, kde máte súkromie, zeleň a bezproblémové parkovanie, no záro
180,250 € 4292 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Hľadáte bývanie, kde máte pokoj, súkromie a zeleň, no zároveň rýchlu dostupnosť do mesta? Tento
750 €/mesiac 18 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bodrocká | 49 m²
Ponúkame na predaj útulný 2 izbový byt na Bodrockej ulici v Bratislave v mestskej časti Podunaj
178,000 € 3633 €/m²
4 izbový byt | Priekopnícka | 91 m²
Babony TRE ponúka ŠTUDENTOM na prenájom slnečný, priestranný a čiastočne zariadený 4-izbový byt
790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bieloruská | 63 m²
Babony TRE Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na Bieloruskej ulici, ktorý predstavuje ideálnu pr
204,000 € 3238 €/m²
2 izbový byt | Podunajská | 60 m²
Realitná kancelária BABONY TRE Vám exkluzívne predstavuje na prenájom priestranný 2-izbový byt
610 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Podunajská | 39 m²
Babony TRE ponúka na prenájom kompletne zariadený a útulný 1-izbový byt v obľúbenej lokalite na
550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bieloruská | 44 m²
Na predaj 2-izbový byt – Podunajské Biskupice Ponúkame na predaj prakticky riešený 2-izbový by
184,900 € 4202 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.