PEKNÝ KLIMATIZOVANÝ 2i. BYT S BALKÓNOM, 61m2, a S GARÁŽOVÝM MIESTOM V NOVOSTAVBE BELARIA KOLIBA / BRATISLAVA - NOVÉ MESTO.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61 m²

S poverením vlastníka nehnuteľnosti ponúkame na predaj tento pekný a svetlý 2-izbový byt s balk

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

313,500 € 5139 €/m²

100PRO | Vzdušný a presvetlený 3-izbový byt na Bajkalskej – projekt Platan

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²

Ponúkame na predaj vkusne zariadený 3-izbový byt v modernom bytovom dome na Bajkalskej ulici 5

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4260 €/m²

REZERVOVANÝ ZARIADENÝ 2I PODKROVNÝ BYT S VEĽKORYSÝM ÚLOŽNÝM PRIESTOROM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 72.77 m²

REZERVOVANÝ priestranný a svetlý | 30 m² podkrovie | špajza | samostatná toaleta | vlastný boj

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom Meste, BAJKALSKÁ ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 2-izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

287,900 € 5046 €/m²

3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mesto, časť Vinohrady, na ulici Jahodová.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56.3 m²

Realitná kancelária Alex-real ponúka na predaj priestranný 3-izbový kompletne zrekonštruovaný b

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4439 €/m²

Koliba „Pod Vachmajstrom": Luxusný 5-izbový byt s 3x terasou s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj luxusný 5-izbový byt na ulici Pod Vachmajstrom. Byt je

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

V projekte III. Veže - 2 izbový byt na Bajkalskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 64.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt s nádherným výhľadom v projekte Tri Veže na ulici B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

308,000 € 4798 €/m²

RENATAS | PREDAJ MEZONETU V TROCH VEŽIACH, BAJKALSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bajkalská | 150 m²

RENATAS ponúka na predaj 4 - izbový nadštandardný mezonet, kompletne zariadený nachádzajúci sa

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

735,000 € 5300 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 100 m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

RENATAS | PREDAJ MEZONETU V TROCH VEŽIACH, BAJKALSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

Mezonet | Bajkalská | 150 m²

Publikované: 27.12.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

735,000 € 5300 €/m²

Byt 116,60 m² (2-3-izb.) v bytovom dome Tupého s klimatizáciou, možnosť dvojgaráže

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 116.6 m²

V obľúbenej lokalite pod bratislavskou Kolibou ponúkame na predaj 3-izbový (ev.2-izbový) byt na

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2530 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbový byt "Verona" s predzáhradkou a balkónom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 66.85 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt "Verona" s celkovou plocho

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

372,800 € 5239 €/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - dostupný 3-izbový byt "Modena" s terasou a južným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 94.5 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Modena" s celkovou plocho

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

622,000 € 6572 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Alexandria" s terasou a predzáhradkou, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q/2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Alexandria" s celkovou pl

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,200 € 5117 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Ferrara" s terasou a južným výhľadom, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 89.75 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Ferrara" s celkovou plochou 99,10 m2 (byt 80,40 m2, terasa

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

595,000 € 7152 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Bologna" s terasou a juhovýchodným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 100.15 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt s názvom "Bologna" s celko

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

626,000 € 6299 €/m²

člen NARKS

Rezidencia MEDICI - Rezervovaný 2-izbový byt "Reggio Emilia" s terasou a juhovýchodným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 87.1 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Rezervovaný byt - 2-izbový byt "Reggio Emilia" s celkovou ploc

Publikované: 10.12.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

624,000 € 6389 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt 120 m² Koliba - ulica Na Varte, v bytovom dome Minergo (2012)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na varte | 120 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný, moderný a skvele dispozične riešený 4-izbový byt na ulici N

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Montepulcciano" s terasou a južným výhľadom, novostavba rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026.

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 123.9 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Montepulcciano" s celkovo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

830,200 € 6709 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt "Florencia" s terasou a južným výhľadom - Rezidencia MEDICI

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vlárska | 141.75 m²

https://www.rezidenciamedici.sk/ Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt "Florencia" s celkovou plo

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

886,100 € 6435 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt "Lucca" s terasou a južným výhľadom, rezidencia MEDICI - dokončenie 4Q 2026!

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vlárska | 128.6 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt "Lucca" s celkovou plochou 139,50 m2 (byt 117,70 m2, terasa

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

821,000 € 6572 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava – Nové Mesto, Riazanská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 54 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Nové Mest

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

215,000 € 3981 €/m²

Predáme menší 3-izb. byt na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 62 m²

Na predaj 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Kramáre, ulica Na Revíne - Bratislava. Byt sa nachá

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 4194 €/m²

Exkluzívny dvojizbový byt v prestížnom projekte NIDO – dokonalé mestské bývanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 51.1 m²

Moderný byt s privátnou záhradkou a terasou v srdci Bratislavy R7reality Vám exkluzívne ponúka

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

271,000 € 5303 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Rodinné domy na predaj (23062)
Upresniť hľadanie