Výnimočný 3-izbový byt s predzáhradkou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Zrekonštruovaný a plne zariadený 2 izbový byt vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 46 m²

Ponúkame na predaj útulný pôvodne 1 izbový prerobený na 2 izbový na Bartoškovej ulici v Bratisl

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4978 €/m²

Kompletne zariadený 3 izbový byt s veľkou terasou v novostavbe na Tehelnom poli

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 96 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s veľkou terasou na Bajkalskej ulici, Tehelnom poli BA - Nové

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

415,000 € 4323 €/m²

Unikátny staromestský 3,5 izbový byt v historickom dome s filmovým príbehom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 120 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny staromestský 3,5 izbový byt na ulici Trnavská cesta v Bratisla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 4167 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113210 | Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kalinčiakova | 81.08 m²

Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta ponúka funkčné mestské bývanie s dôrazo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

435,000 € 5365 €/m²

LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA MIERU V NADČASOVEJ NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 83 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento architektom navrhnutý 3izbový byt v technologicky vyspelej novos

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6024 €/m²

5 izbový - PENTHOUSE POD VACHMAJSTROM | 176 m² + 154 m² TERÁS

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Predstavte si ranú kávu s panorámou celej Bratislavy. Večer pri krbe. Absolútne ticho – bez sus

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

POD VINICAMI - 3IZBOVÉ BYTY V NADŠTANDARDNEJ BOUTIQUE REZIDENCII

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 85 m²

B10 Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardné 3 izbové byty, ktoré sa nachádzaj

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

373,990 € 4400 €/m²

ŠPECIÁLNY 3IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bratislava-Nové Mesto | 117 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento úžasný 3 izbový byt s terasou na začiatku Koliby, ul. Pod Stráža

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

438,800 € 3750 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

BRATISLAVA NA DLANI - BYT S TERASOU, NA NAJVYŠŠOM POSCHODÍ v komornom projekte POD VINICAMI

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 154 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento jedinečný 3 izbový byt s terasou, na najvyššom poschodí s výhľad

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

650,000 € 4221 €/m²

REZERVOVANÉ Račianska ulica - Praktický 3-izbový byt po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 64 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame Vám tento praktický 3i byt na Račianskej ulici,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,900 € 4217 €/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ byt s ideálnou dispozíciou a panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Uhrova | 88 m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kramáre na Uhrovej ulici. Jedine

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,900 € 4203 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka príjemný 2 izbový byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový byt na Ukrajinskej ulici v Bratislave - Nové

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

PREDAJ 3 izbový priestranný, slnečný, dvojpodlažný byt Vajnorská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 129 m²

[i]Zenith reality Vám exkluzívne ponúka na predaj [/i] slnečný dvojpodlažný byt s veľkou teraso

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

!REZERVOVANÉ!3-izb. byt na predaj po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 69.66 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – RAČIANSKA 50 Zenith Re

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

279,900 € 4018 €/m²

TRI VEŽE! VEĽKORYSÝ 2i.BYT S VÝBORNOU DISPOZÍCIOU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Nexus Reality ponúka na predaj luxusný, veľký 2 izbový, krásne presvetlený byt s nádherným výhľ

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,000 € 4478 €/m²

priestranný 2-izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 80m2 byt na prízemí v Bratislave na Olbrachtovej ulici. Bytový teh

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

Na predaj moderný 3.izbový byt v Bratislave na Račianskej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 72.67 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj nadštandardne zariadený 3-izbový byt v novostavbe v B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 5228 €/m²

REZERVOVANÉ*** Predaj 2,5-izb. byt, 65 m2, ul. ČS parašutistov pri Slimáku

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | ul. ČSl. parašutistov 9 | 65 m²

Na predaj tichý a priestranný 2,5-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite pri Slimáku, ČSl. P

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

245,000 € 3769 €/m²

Nebytový priestor vhodný na bývanie / podnikanie Kramare BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Magurska | 37 m²

Ponúkame na predaj útulný nebytový priestor na prízemí obytného domu s celkovou výmerou 37 m

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

115,000 € 3108 €/m²

Veľkoryso riešený 4-izbový byt

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nová Rožňavská.

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus loggia 3 m2 v tehlovej stavbe Riazanská, Nové mesto, parkovanie

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 66 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj príjemný 3 izbový byt 66 m2, plus balkón 5 m2 plus logg

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 3591 €/m²

REZERVOVANÝ - SIMREA ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 45 m²

SIMREA ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 - izbový byt Bratislava – Nové M

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

210,000 € 4667 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Upresniť hľadanie