COMODINO - dizajnový 3 izbový byt v premiovom projekte Grand Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Frankovská | 97 m²

COMODINO ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej bratislavskej štvrti v projekt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

439,000 € 4526 €/m²

RIVERS | Priestor s potenciálom na Kolibe – bývanie alebo kancelária

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 117 m²

RIVERS REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť s výnimočnou flexibilitou — priesto

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt v plnej výbave v najžiadanejšom projekte Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 44.38 m²

Jedinečná príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v žiadanom projekte Vajnorská 21. V komornom projek

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,000 € 6309 €/m²

člen NARKS

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Predstavujeme vám projekt VILA SUCHÁ, výnimočný rezidenčný koncept, ktorý dokonale spája výhody

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

639,990 € 4571 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

KOLIBA I VILA SUCHÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Suchá | 140 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

649,990 € 4643 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásny a priestranný 2-izbový byt v blízkosti Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 60.88 m²

2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite blízko centra s množstvom zelene (revitalizovaný park) v

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4517 €/m²

VÝBORNÁ PONUKA 2i bytu v novostavbe Koloseo!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nové Mesto | 48 m²

Moderný byt, ktorý ponúka kvalitné a praktické bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Brati

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,000 € 5292 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Teplická

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrej Nabo, kontakt: 0917 489 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 3967 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Ukrajinská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Bartoškova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4771 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Nobelova

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 81 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

321,000 € 3963 €/m²

Na predaj 2-izbový tehlový byt v Bratislave - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57.15 m²

Nadštandardný 2-izbový tehlový byt v Novom Meste. Na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariade

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4357 €/m²

2-izbový byt v novostavbe- Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 51 m²

Hľadáte ideálny domov v Bratislave? Ponúkame moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

240,000 € 4706 €/m²

Predaj 3 izbového veľkometrážneho bytu, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt s rozlohou menšieho 4-izbového bytu na Olbrachtovej ulici v čast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

Predaj 2 izbového veľkometrážneho bytu, Olbrachtova

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt s rozlohou menšieho 4-izbového bytu na Olbrachtovej ulici v čast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

PREDAJ - Slnečný 3 izbový byt - loggia + parkovacie státie - Vinohrady - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3 izbový byt na ulici Malokr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4987 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj 1 izb praktického bytu na Tomášikovej

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37.25 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový s praktickou dispozíciou byt na 8. poschodí v bytovom dome KOLOSEO v

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

177,900 € 4776 €/m²

Na predaj priestranný 3i byt blízko Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ukrajinská | 92 m²

JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v Bratislave Ukrajinská

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

339,900 € 3695 €/m²

Predam garzonku Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Sadová | 32 m²

Lokalita Sadovej ulice v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto patrí medzi obľúbené rezidenčné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

173,000 € 5406 €/m²

Predáme 2 izb byt v 3 vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.28 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte III Veže – výborná dispozícia, parking, 19. poschodie Ponúkame

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4522 €/m²

Predáme 3 izb investičný byt na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 65 m²

Investičná príležitosť s dlhodobým stabilným nájomníkom – Nová Doba, Vajnorská ul., Bratislava

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 4000 €/m²

Predáme krásny Veľký 2 izb byt naKolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Na pažiti | 63.27 m²

Moderný 2-izbový byt s terasou, parkovaním a krásnym výhľadom Ponúkame na predaj štýlový a veľ

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

380,000 € 6006 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt s predzáhradkou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Upresniť hľadanie