Veľkoryso riešený 4-izbový byt na predaj na ul. Nová Rožňavská TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2 - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2, situovaný na prízemí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

216,000 € 3724 €/m²

3-izbový Byt na predaj Nobelova ulica , Bratislava Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 80 m²

Ponúkame na predaj pekný , útulný 80m2 3izb.byt na Nobelovej ulici v Bratislave, mestskej čas

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj veľký 2-izbový byt - ul. Olbrachtova, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2-izbový byt v Bratislave, Nové Mesto, na Olbrachtovej ulici. Veľ

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

Byt na predaj - ul. Svätovavrinecká, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 187 m²

Ponúkame Vám na predaj 3izbový byt s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v objekte Ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 3096 €/m²

Veľký luxusný byt na predaj, nachádza sa na ulici Bajkalská 9A v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, veľký 2 izbový byt s nádherným výhľadom v lukratívnej časti Bra

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Na predaj útulná garsónka o výmere 33 m2 - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Príkopova | 33 m²

Ponúkame na predaj útulnu garsónku o výmere 33 m2 situovanú vo vyhľadávanej lokalite Bratislava

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

176,000 € 5333 €/m²

Byt na predaj - ul. Pluhová, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pluhová | 57.14 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na zvýšenom prízemí kval

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 4146 €/m²

Na predaj nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tupého ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v modernej novostavbe na vyhľadávanej Tupého ulici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 5426 €/m²

2-izb. byt - Ovručská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ovručská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt neďaleko Račianskeho mýta, na Ovručskej ul.. Lokalita: veľmi dobr

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 4464 €/m²

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PREDAJ 3 izbový byt 71 m2 s LOGGIOU a pivnicou - moderný - NOBELOVA ulica - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 68.29 m²

GODDESS PROPERTY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3 izbový byt s podlahovou plochou 71,76 m2 na 5. poscho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 4173 €/m²

Bývajte v srdci Nového Mesta: Moderný 2-izbový byt v projekte PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.26 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si dotvoríte podľa seba, alebo bezpečnú investíciu s výborný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3591 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v projekte Tehelné pole - Bajkalská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 67 m²

Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj priestranný 2 - izbový apartmán v

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4463 €/m²

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň mám pre váš byť klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt v mestskej časti Nové Mesto

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

PREDMESTIE 2,5i byt: Moderné mestské bývanie v bratislavskom Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.33 m²

Hľadáte nový domov alebo bezpečnú investíciu v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite? V spolupráci

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3962 €/m²

Nový štandard mestského bývania: Projekt PREDMESTIE v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.68 m²

Hľadáte moderný domov pre svoju rodinu alebo bezpečnú investíciu s trvalou hodnotou? V spoluprá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

276,990 € 3660 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj 2-izbový byt s parkovacím miestom, Stromová 9A – Bratislava, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 37 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre, na ulici

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

154,990 € 4189 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám pre klienta 2 izbový byt, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt s týmito parametrami: • lokalita: Br

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

Neibrs | REZERVOVANÉ | 3,5 izb byt vedľa Mladej Gardy, 2 x loggia, samostatné izby, pôvodný stav, komora

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Smikova | 67 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3,5 izbový byt v pôvodnom stave s výborným pôdoryso

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3866 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÉ- 3,5 izb.byt, Teplická ulica, 80 m2 plus zasklená loggia a balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Teplická | 80 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj priestranný 3,5 izbový byt po čiastočnej rekonštruk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 3938 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÝ -2,5 izb. byt oproti Figaru,čiastočná rekonštrukcia, loggia aj balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 56 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt na Račian

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

245,000 € 4375 €/m²

PREDANÝ, Predaj tehlovej garzonky s lóggiou len 2min. pešo od Starého Mesta.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Belehradská | 17 m²

Podpísaná kúpna zmluva. Ponúkame na predaj tehlovú garzonku na Belehradske ulice , Bratisl

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt na Starej Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Stará Vajnorská | 25.1 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt s mezonetovým spaním na Starej Vajnors

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

135,000 € 5378 €/m²

4-IZB. BYT V POKOJNOM PROSTREDÍ KOLIBY, BA III - KOLIBA, ID: 0434

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bellova | 103 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt situovaný v pokojnej čast

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23064)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie