Exkluzívny 4-izbový byt na predaj – Stromová ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 90.84 m²

Moderný komfort, výnimočná dispozícia, priestranná loggia a garážové státie v prestížnej lokali

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

388,000 € 4271 €/m²

IBA U NÁS! Prémiový 2-izbový byt s parkovaním, 70m², Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 64.5 m²

EXKLUZÍVNE na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najprestížnejších lokalít Brat

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 6201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Elegantný 2-izb. byt vo viladome Vinohradis, Frankovská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Frankovská | 78.43 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v komornom projekte viladomov Vinohradis, nachádzaj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,200 € 4911 €/m²

NOVÁ CENA Slnečný 4i byt s výhľadom na mesto, 121m2, loggia, garáž, A/C

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 108 m²

EXPAT EXPERTS | Koliba, Pod vtáčnikom - 4-izb byt s loggiou, s krásnym výhľadom, 1x parking v g

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

534,900 € 4953 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Znížená cena | Na predaj výnimočný 2i byt pri Trnavskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 57 m²

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 2 izbový byt s vysokými strop

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 5614 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj 1,5 izbový byt v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pluhová | 29.5 m²

Rezervované! Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na preda v zastúpení majiteľa 1- izb. b

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

163,900 € 5556 €/m²

NADŠTANDARDNÝ 4 IZBOVÝ MEZONET S JEDINEČNÝM TECHNOLOGICKÝM VYBAVENÍM

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jurská | 107.06 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v projekte Rezidencia Jurska. Veríme, že v Rezi

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

567,000 € 5296 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNE ZARIADENÝ 2 - IZBOVÝ BYT PRÁVE SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 60.04 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka na predaj nedávno zariadený 2-izbový byt v projekte Rezidencia Jurská.

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

376,341 € 6268 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Priestranný 4-izbový byt s výhľadom na mesto - Nová Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 121.8 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 4-izbový byt v obľúbenom projekte Nová Koliba, ktorý spája mod

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

640,000 € 5255 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ EXKLUZÍVNE METROPOLITAN │Slnečný 3i byt s terasou, parking

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 79.67 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj slnečný 3i byt s terasou a parkovacím státím v novostavbe TRI VEŽ

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

347,000 € 3966 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava – Nové Mesto, Riazanská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 55 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite B

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 4307 €/m²

rkDOM | Pripravujeme na predaj 2i byt pri Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 54 m²

Pripravujeme na predaj 2-izbový byt na sídlisku Pokrok (Februárka) v tesnej blízkosti parku R

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 4630 €/m²

DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A S GARÁŽOU V NOVOSTAVBE SYMPATIA - VAJNORSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 74 m²

✨ Ponúkame na predaj elegantný dizajnový 3-izbový byt situovaný v modernej novostavbe Sympatia

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

420,000 € 5676 €/m²

2 izbovy byt - Nove Mesto, Kukučínova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kukučínova | 57.5 m²

Realitná kancelária Domov Snov vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4122 €/m²

ŽIVOT NAD MESTOM: EXKLUZÍVNY 4-IZBOVÝ BYT S OČARUJÚCOU PANORÁMOU BRATISLAVY

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 133.7 m²

Predstavte si, že sa ráno zobudíte a prvé, čo uvidíte, je Bratislava rozprestretá pod vami. Vyc

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 4480 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ!!!Na predaj 1,5 izbový apartmán v BA III Malokrasňanská 42,34m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42.34 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny štýlový 1,5 izbový apartm

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

210,000 € 4960 €/m²

2 izbový byt "v štandarde" v novostavbe za TOP CENU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 61.26 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2 izbového bytu s loggiou vo výbornej lokalite Nového Mesta za

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

232,990 € 3803 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

UNIKÁTNY 2 IZB BYT S TERASOU POD MALÝMI KAPRATMI,NOVÉ MESTO,BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 76.5 m²

Hľadáte unikátne bývanie nabité najmodernejšími technológiami pre vaše pohodlie, zasadené v krá

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 07.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,990 € 4575 €/m²

PROJEKT POD VINICOU | 4-IZB. BYT, UZAVRETÝ AREÁL, HOLOBYT, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Skalická cesta | 89.28 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 4-izbový byt v projekte Pod Vinicou. Nachádz

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,000 € 5029 €/m²

Dvojizbový byt na predaj, s centrom mesta doslova pod nohami

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šancová | 42 m²

Hľadáš bývanie, ktoré má charakter a zároveň ťa hodí priamo do centra diania? Tak čítaj ďalej.

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,000 € 5214 €/m²

člen NARKS

URBANISTA | Priestor rodinného domu v byte - novostavba na tehlovom dome | mezonet | Osadná

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Osadná | 172 m²

Veľkorysý 5-izbový mezonetový byt s celkovou rozlohou 172 m² na Osadnej ulici č. 8 ponúka pries

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

595,000 € 3459 €/m²

POHODLNÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V BLÍZKOSTI TRNAVSKÉHO MÝTA, PLZENSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Plzenská | 73 m²

PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU S LOGGIOU NA PLZENSKEJ UL., BRATISLAVA - Nové Mesto BENEFITY: -

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

267,500 € 3664 €/m²

Moderný 2-izb. byt s terasou 36 m², BA - Koliba, parkovanie, pivnica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 62 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája eleganciu, priestor a pokoj prírody len pár minút od centra mesta?

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

405,000 € 6532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkoryso riešený 4-izbový byt na predaj na ul. Nová Rožňavská TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30296)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23064)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie