2 izbový byt - TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt, pôvodne 3 izbový v bytovom komplexe Tri veže v Bratislave

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Moderný LOFT s terasou

Nekonvenčné bývanie v industriálnom lofte v bodove bývalej výroby porobetóniek v časti Nové Mes

Publikované: 07.06.2022 Aktualizované: 15.04.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

TRI VEŽE - KRASNY SVIEŽI 2i. BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM A VEĽKOU LOGGIOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ste aktívni, milujete život a máte radi kvalitu? Máme pre vás ideálne bývanie. Ponúkame na pred

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4754 €/m²

3 izbový byt v projekte Belaria Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Shark Real Vám ponúka predaj 3i bytu s priestrannou terasou a výhľadom na Bratislavu v obytnom

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Predaj 3 izbového bytu v tehlovej stavbe, loggia + balkón, Riazanská 6, pri nákupnom centre Polus, Nové Mesto, Bratislava III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 67 m²

Predaj 3-izbového bytu so spoločnou predzáhradkou, na zvýšenom prvom poschodí, tehlový, po čias

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 3537 €/m²

ALL INCLUSIVE | Rezervované luxusný 2-izb. byt s loggiou v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 64 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj luxusný 2-izbový byt s loggiou nach

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA-KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bárdošova | 98 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, mo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Nový 4izb. byt s veľkou loggiou a 2x WC po úplne novej rekonštrukcii, vedľa ZŠ Za Kasárňou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 86.7 m²

Predaj priestranného 4 izb. bytu po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,999 € 4037 €/m²

člen NARKS

PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE: Moderný byt na Pražskej za novú cenu 249 000 €!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pražská 39 | 51.76 m²

Zabudnite na hluk vŕtačiek, prach z prerábky a nekonečné čakanie na majstrov. Ponúkame vám komp

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4811 €/m²

RADO | 2 izbový byt 62m² | Greencorner C 4.4| Bratislava-Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 58.5 m²

Moderný 2-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové Mesto

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,700 € 5397 €/m²

RADO | 4 izbový penthouse 165m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 112 m²

Luxusný 4-izbový penthouse s veľkou terasou a panoramatickým výhľadom – Green Corner, Račianska

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

809,990 € 7232 €/m²

RADO | 4 izbový penthouse 155m² | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 138 m²

4-izbový penthouse s terasou a tromi lodžiami | Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

712,800 € 5165 €/m²

PREDANÉ | Luxusne zariadený 2i byt v modernej stavbe | Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Chemická | 46.6 m²

Mal si niekedy možnosť zaspávať s pohľadom na hviezdy? S týmto bytom si budeš môcť tento výhľa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4914 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

INVEREST test

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jarošova | 30 m²

Inverest test

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

RADO | 2 izbový byt 63m² | Greencorner A 3.3| Bratislava-Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 58.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 5111 €/m²

RADO | 1,5 izbový byt B.6.3| Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

REZERVOVANÉ Štýlový 1,5-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislav

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

221,990 € 5692 €/m²

RADO | 1,5 izbový byt B 5.4 | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42 m²

REZERVOVANÉ Moderný 1,5-izbový byt s lodžiou orientovanou na východ – projekt Green Corner, Ra

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

223,990 € 5333 €/m²

RADO | 4-izbový byt 95m2 + záhrada | Vinohrady-Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Koziarka | 95 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v novostavbe rodinného domu s troma bytovými jedn

Publikované: 23.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,100 € 4201 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | 2 izbovy byt v povodnom stave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 79.25 m²

RADO Reality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave na prízemí tehlového by

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2902 €/m²

Aj investične. Slnečný 1-izbový byt, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Kalinčiakova | 40 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Nové Mesto na K

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

204,000 € 5100 €/m²

člen NARKS

Na predaj štýlový 2-izbový byt v tichej časti Bartoškovej ulice hodný aj ako investičný, Ba Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 47 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt o výmere 44 m² + pivnica, situovaný na zvýšenom prízem

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4872 €/m²

člen NARKS

Veľký 2-izb. byt, Olbrachtova ul., Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt v tehlovom dome na ul. Olbrachtová, Nové Mesto. Výmera 80

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

4-izb. byt, Nová Rožňavská, Nové Mesto, lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v bytovej stavbe na ulici Nov

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt na ulici Pri Bielom kríži – tichá lokalita, tehlový dom, priestranná murovaná pivnica, výmera 106 m2 !

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 106 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj priestranný, svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 3481 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23063)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie