Na predaj 2.izbový byt na Šancovej v projekte Unitas

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šancová | 44 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj: UNITAS | Variabilný 1-izbový byt s potenciálom na 2

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,500 € 4761 €/m²

3. izbový byt pri Tehelnom poli

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

Na predaj | Moderný 3-izbový byt pri Tehelnom poli – Bratislava Ponúkame na predaj štýlový a ko

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4970 €/m²

Byt v pôvodnom stave - 80 m², lokalita: Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 80 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 2 - izbový byt - 80 m², lokalita: Nové Mesto Dispozí

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

Štýlový 2 izbový byt - 44 m², lokalita Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 44 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj štýlový 2 izbový byt - 44 m², lokalita Nové Mesto. Ú

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 5000 €/m²

1,5 izbový byt - 50 m², lokalita: Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1,5 izbový byt - 47 m², v Novom Meste. Dispozícia b

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

214,500 € 4290 €/m²

Útulný 1 izbový byt s veľkým potenciálom 40 m2- Nobelová, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nobelova | 40 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj praktický 1-izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislav

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

178,000 € 4450 €/m²

Na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – v blízkosti Trnavského Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 42 m²

Na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nové Mesto, Bratislava _________________

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

220,000 € 5238 €/m²

4-izbový byt, Bratislava/Nové Mesto, ulica Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, na ulici Nová Rožňavská. V

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

Veľkometrážny 5-izbový PENTHOUSE s PANORAMA výhľadom BA 🌇

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Tomášikova | 215 m²

Ak hľadáte nekompromisnú metráž, rozsiahlu terasu, panoramatický výhľad a vysoký štandard bývan

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

910,000 € 4233 €/m²

člen NARKS

3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM, 2 LOGGIE, BRATISLAVA-KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Dérera | 78 m²

Panoramatické bývanie nad mestom: Priestranný 3-izbový byt s 2 loggiami na Kramároch! ​Hľadáte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,500 € 3455 €/m²

5 IZBOVÝ BYT S TERASOU PRE NÁROČNÝCH, BRATISLAVA-JASKOVÝ RAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Jaskový rad | 130 m²

Bývanie, kde susedov takmer nestretnete: 5-izbový byt s terasou na Jaskovom rade Hľadáte únik z

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Obľúbená lokalita - KRAMÁRE: 2 iz., 62,5 m2; Jahodová ul., Nové Mesto, BA III., 264 000,-€

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jahodová | 62.5 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt s priestrannou lodžiou oriento

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

264,000 € 4224 €/m²

Snívate o mestskom bývaní ,využite príležitosť skvelého tehlového bytu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Česká | 59.7 m²

Ak snívate o mestskom bývaní, predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť ponuky 2 izbového bytu v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4186 €/m²

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50.5 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkorysý 3 izbový byt s balkónom s moderným dizajnom a s nádherným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 85 m²

Ponúkame na predaj nadštandardne zrekonštruovaný 3 izbový byt na Nobelovej ulici v Bratislave v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 3706 €/m²

REZERVOVANE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 61 m²

Babony TRE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej Babony TRE & partners Vám ponú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4752 €/m²

Babony TRE | Slnečný a priestranný dvojizbový byt na Kolibe s terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bellova | 112 m²

Na predaj ponúkame veľkometrážny dvojizbový byt na Kolibe s predzáhradkou a terasou. Byt pozost

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Babony TRE | Nadštandardný byt na Kolibe s výhľadom a terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bellova | 173 m²

TopRealEstate Babony si Vám dovoľuje predstaviť štvorizbový byt nachádzajúci sa vo výbornej lok

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 5491 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Penthouse s dvomi terasami, výťahom a záhradou /125m2/ v rodinnom dome_Zátišie, Nové Mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Zátišie | 125 m²

3D prehliadka Penthouse-u na tomto linku: https://my.matterport.com/show/?m=vsdS34HzcUP Exkluz

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

449,900 € 3599 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

>>>>4-izbový byt - TEHLA - Ovručská - pri Račianskom mýte - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ - širšie centru

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ovručská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

337,221 € 4323 €/m²

Predaj 4 izbového bytu- Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 95 m²

SHARKREAL Vám ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový byt s celkovou podlahovou plochou 95 m² a log

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3895 €/m²

4 izbový byt v kľudnej obytnej časti Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Teplická | 63.27 m²

V zastúpení majiteľky ponúkame na predaj 4 izbový byt ( pôvodne 3 izbový ) s rozlohou takmer 63

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,500 € 4054 €/m²

79m2 _ Pôvodný stav _ 2i byt na predaj _ Priestor na sebarealizáciu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ste tvorivý typ a tvorba interiéru je vašim hobby? Máme v ponuke práve pre vás VEĽKÝ byt 79 m

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 2961 €/m²

2 izbový byt - TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt, pôvodne 3 izbový v bytovom komplexe Tri veže v Bratislave

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie