Prerobený 3i byt na Račku

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 71 m²

Video-obhliadka tu: https://www.youtube.com/watch?v=iV6cl1azLjo Prestaňte snívať o vizualizác

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

358,000 € 5042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v projekte MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 76 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na prenájom veľký 2 izbový byt v obľúbenom proj

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 3946 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj 4 izbový byt o veľkosti 156 m2 v projekte PARKVILLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Strážna | 156 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj luxusný priestranný 4 izbový byt v pr

Publikované: 02.07.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

770,000 € 4936 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

JAHODOVÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56.3 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT po REKONŠTRUKCII v Novom Meste – časť VINOHRADY. Byt sa nachádza na JAH

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4261 €/m²

INVESTIČNÝ BYT klimatizovaný 2 izbový byt s loggiou na 12.p., 2 garážové miesta na -1.p.p, novostavba TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 63.25 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj veľký klimatizovaný 2 izbový, svetlený byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4348 €/m²

INGRE.SK - PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S TERASOU A PARKOVANÍM BRATISLAVA KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska 3 | 49 m²

Realitná kancelária ingre.sk ponúka na predaj elegantný, slnečný a kompletne zariadený 2-izbov

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

247,000 € 5041 €/m²

Novinka
Novinka

*Investičná príležitosť – novo-rekonštruovaný priestor na Airbnb*

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 136 m²

Ponúkame na predaj atraktívny, kompletne novo zrekonštruovaný priestor s výmerou 136,30 m² vo v

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Novinka
Novinka

**Možnosť prerobenia na 4-izbový byt, TOP LOKALITA PRI PARKU JAMA**

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská | 127.3 m²

Ponúkame Vám na predaj nehnuteľnosť v širšom CENTRE Bratislavy pri TRNAVSKOM MÝTE s KOMPLETNOU

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

412,300 € 3239 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlový 2-izbový byt s potenciálom v príjemnej lokalite pri parku – Olbrachtova, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 49.56 m²

REWIN reality Vám Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostu

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

224,900 € 4538 €/m²

Novinka
Novinka

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodžiou v Urban Residence, v meste Bratislava - Nové Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 66.06 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodži

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4388 €/m²

3 izbový byt v projekte Winehills - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v úplne novom projekte WINEHILLS. Ceny bytov sú uvádzane s

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 4221 €/m²

4-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU – NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 149 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový apartmán o výmere 127 m² + 2 loggie s výmerou 10,77 m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

730,000 € 4899 €/m²

Priestranný 1-izbový byt s výhľadom na Vinicu - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 38.23 m²

Priestranný 1-izbový byt s celkovou rozlohou 38,23 m², ktorý zahŕňa aj príjemnú loggiu o výmere

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

205,900 € 5386 €/m²

2 izbový byt v rezidenčnom projekte WINEHILLS - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 64.66 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,2,3 a 4 izbové byty/apartmány, v úplne novom projekte WINEHILLS. Využ

Publikované: 15.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj - 4i byt Nová Rožňavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nová Rožňavská | 100 m²

BOND Reality ponúka na predaj veľkoryso riešený 4-izbový byt nachádzajúci sa v modernej bytovej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

370,000 € 3700 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,600 € 3662 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 1izbový byt s parkovaním Park pod Kolibou v BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 46.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zariadenú novostavbu 1izbového bytu s parkovacím súkromným mies

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 5591 €/m²

TOP! Predám 3 izb. byt s balkónom, po komplet rekonštrukcii, Kyjevská 2, BA-NM

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kyjevská | 56 m²

Predám menší 3 izbový byt po komplet rekonštrukcii, s rozlohou 56 m², s balkónom, ktorý sa nach

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Slnečný 3-izbový byt s lódžiou a výhľadom, Račianska, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69 m²

Ponúkame na predaj slnečný trojizbový byt v atraktívnej lokalite Bratislava - Nové Mesto, na Ra

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 3899 €/m²

2 izb. byt v Troch vežiach, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4993 €/m²

3 izb. byt JAHODOVÁ ul. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 57 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohr

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4209 €/m²

NA PREDAJ KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT - TEPLICKÁ UL.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 62.68 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,900 € 4067 €/m²

Pripravujeme.Predaj 2.izbového bytu v Troch Vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka: Luxusný 2-izbový byt s loggiou a výhľadom na mesto v projekte

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4908 €/m²

2 izbový byt - 47 m², v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 59 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt - 47 m², v Novom Meste. Dispozícia by

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

258,500 € 4381 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie