Predaj 2-izb. bytu na Kraskovej ul., pri Račianskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 62 m²

Ponúkame na predaj pekný, priestranný 2 izb. byt s dvomi balkónmi, v tehlovom bytovom dome v ti

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4435 €/m²

NOBELOVA, 2-i byt, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Nobelovej ulici, ktorý v sebe u

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

NOBELOVA, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie na 3-izbový podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

VÝNIMOČNÝ LUXUSNE VYHOTOVENÝ INDUSTRIÁLNY LOFT SO SAUNOU A JACUZZI

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Turbínová | 164 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jed

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Svetlý 4-izbový byt s krásnym výhľadom – Kramáre, Bardošova, pokojné rodinné bývanie v zeleni Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bárdošova | 80.5 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj slnečný 4-izbo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,990 € 3727 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 107 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul. Byt o rozlohe 107 m2 j

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

340,000 € 3178 €/m²

REZERVOVANÉ: 3,5 izbový byt v top lokalite, 2x loggia, BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl. Parašutistov | 68 m²

R E Z E R V O V A N É Exkluzívne ponúkame na predaj 3,5-izbový byt s panoramatickým výhľadom o

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3809 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Atraktívny 2. izbový byt s dvomi balkónmi, pivnicou a garážovým parkovacím miestom. TUPÉHO ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 78.48 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt s dvomi balkónmi, garážovým parkovacím miestom a piv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4065 €/m²

PREDAJ - 4-izbový byt BA III.- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vihorlatská | 101.67 m²

Predáme 4-izbový byt na ideálnom 1.podlaží bytového tehlového domu na Vihorlatskej ulici po st

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

378,000 € 3718 €/m²

Klimatizovaný 3izb byt, dvojgaráž v cene , pekný výhlad

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 80.09 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj klimatizovaný, 3 izbový byt v Novom Meste na Tomášikove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 4807 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Skolaudované - 2 izb.byt s veľkým balkónom a krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 53.78 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, výborne dispozične riešený 2 izbový byt s balkónom a jedinečným

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

294,900 € 5483 €/m²

Skolaudované - 4 izb. byt s veľkou predzáhradkou - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.27 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s veľkou predzáhradkou v novom projekte W

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

499,900 € 5932 €/m²

Exkluzívny 5 izbový byt v lukratívnej lokalite s jedinečným výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Matúškova | 127.07 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 5 izbový byt s dvama balkónmi a jedinečným výhľadom v novom p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

729,900 € 5744 €/m²

Rodinný dom v Krasňanoch Slanec => Horská ul. ✳️ 3D PREHLIADKA ✳️

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horska | 168 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Bratislave mestská časť Nové Mesto- Krasňany, Slanec, Horska u

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

659,000 € 3923 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Skolaudované - praktický 1 izb.byt s balkónom v top lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 34.71 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný, praktický 1 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

185,900 € 5356 €/m²

Skolaudované - slnečný 4 izbový byt v top lokalite - Winehills

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 84.37 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 4 izbový byt s dvoma balkónmi v novom projekte WineHil

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,900 € 5807 €/m²

360° 3D 2 IZBOVÝ byt s balkónom, pivnicou, a parkovaním, Nobelova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 55.73 m²

Predstavujeme vám výnimočnú ponuku – moderný dvojizbový byt v lukratívnej novostavbe na Nobelov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4647 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Skolaudované - krásny 3 izb. byt s veľkým balkónom v lukratívnej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, praktický 3 izbový byt s balkónom v novom projekte WineHills na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

395,900 € 5423 €/m²

PREDANÉ!!!Prémiový 3-izbový byt s parkovaním Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ďurgalova | 104 m²

!!PREDANÉ!! EXKLUZÍVNE NA PREDAJ!!! Prémiový 3-izbový byt s parkovacím boxom v srdci Kramárov.

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

387,000 € 3721 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ-PREDAJ- 1 IZBOVÝ BYT 33,35m2-RAČIANSKÁ- BRATISLAVA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianská | 30.95 m²

MARLICKPROPERTY ponúka na predaj praktický 1-izbový byt s loggiou a pivničnom kobkou 33,35 m² n

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

156,900 € 5069 €/m²

P R E D A J 4-izb mezonet s krbom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Butterfly-reality ponúka exkluzívne v zastúpení majiteľa na predaj krásny, priestranný 4-izbový

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

PREDAJ 2,5 izb. bytu s balkónom a logiou v BA - Ladzianskeho ul, - Kramáre, pôvodný stav, 58,20 m2, 7.p./9.posch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ladzianskeho | 58.2 m²

Ponúkame na predaj 2,5 izbový byt na Ladzianskeho ul. v Bratislave - časť Kramáre. Byt o výme

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

228,000 € 3918 €/m²

Novinka
Novinka

FIEBS | Nadštandardný 3 izbový byt vo vyhľadávanom projekte na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 79 m²

Realitná kancelária FIEBS ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v prestížnej novostavbe M

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

324,900 € 4113 €/m²

Veľký 2,5 izb. byt, 4. poschodie, výhľad na Kamzík - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 72 m²

Ponúkame úžasný byt na predaj. Je priestranný: 2,5-izbový o výmere približne 70m² a ľahko prer

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

267,000 € 3708 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie