BOSEN | 4 izbový byt s predzáhradkou, Koliba - Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 99.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v tichej lokalite s predzáhradkou a t

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

540,000 € 5443 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový byt s priestrannou loggiou, 69,2 m2, Račianska ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69.2 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou zasklenou loggiou, nach

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3902 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Ranná káva na terase s výhľadom, 3 izb. byt, ulica Tupého, Bratislava - Vinohrady, 104 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 104 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou na ulici Tupého v me

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 3702 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Veľký 3 izbový byt s parkovaním, 90 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 90.37 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou lodžiou a garážovým parkovac

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3530 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ | 3 izbový byt vo výbornej lokalite, Legerského, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Legerského | 74.24 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite blízko centra mesta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3502 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 2 izbový byt s podkrovím, 119 m2, Nové Mesto - Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mestská | 69.68 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 2-izbový byt s pavlačou s krá

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,800 € 4030 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prémiový 4-izbový byt 134 m², zimná terasa, 2× garáž, Vajnorská – oproti OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj výnimočný 4-izbový veľkometrážny byt s dvomi garážovými státia

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

569,000 € 4246 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

AG REALITY I NA PREDAJ ÚTULNÝ. 1 IZB. BYT NA KRAMÁROCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Guothova | 34 m²

Realitná kancelária AG Reality&finance s.r.o, Vám exkluzívne predstavuje na predaj 1- izbový b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

157,000 € 4618 €/m²

REZERVOVANÝ - 3 izbový byt TOMÁŠIKOVA ULICA, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 78 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Tomášikove

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

322,000 € 4128 €/m²

Arvin & Benet | Priestranný penthouse s nádhernými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 245 m²

Arvin&Benet ponúka na predaj 5i penthouse na Kramároch, ktorý má unikátnu kombináciu benefitov.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

759,000 € 3098 €/m²

VEĽKÝ 4 IZ.BYT BRATISLAVA III NOVÉ MESTO VAJNORSKÁ UL. PARKING 134 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

PREDAJ: 4-izbový byt s loggiou, Vajnorská ul., Nové Mesto 134 m² | 3. poschodie | vrátane pivni

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 3694 €/m²

VEĽKÝ 3 IZ.BYT 134 m2 BRATISLAVA KOLIBA TUPÉHO UL. TERASA PARKING

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 134 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj nadštandardného 3-izbového bytu v obľúbenej časti

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 2985 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 115 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m² Cena: 550 000 € + garážové státie 30 000 € L

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4783 €/m²

REZERVOVANÝ: 2-izbový byt nedaľeko Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56.11 m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt na ulici Račianska, mestská časť Bratislava III. – Nové Mesto,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4224 €/m²

Zrekonštruovaný a zariadený 1-izb. byt na Bartoškovej ul. v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bartoškova | 46 m²

Zrekonštruovaný a zariadený 1-izb. byt na Bartoškovej ul. v Novom Meste. Byt v osobnom vlastníc

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4978 €/m²

Priestranný klimatizovaný 2i byt s dvoma lodžiami a TOP výhľadom na Kamzík

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nová Rožňavská 3 | 65.32 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení priestranný kompletn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,500 € 3483 €/m²

4-izb. jedinečný byt v III.Vežiach s terasou a parkovaním, 2x kúpeľňa

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bajkalská | 117 m²

Ponúkame na predaj krásny 4 - izbový, vynikajúco riešený byt v III. Vežiach, (Bajkalská ul.) s

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 4231 €/m²

Luxusný 3 izbový byt - dizajnový projekt CUBES - garáž

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bellova 2J | 128.55 m²

Spoočnosť GALMAN exkluzívne ponúka - luxusný štýlový 3 izbový byt v dizajnovom projekte Cubes n

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Charizmatický 3 izbový byt v komornom bytovom dome s výhľadom na Slavín

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jaskový rad | 100 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne atraktívny veľkometrážny 3 izbový byt v novostavbe komornéh

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

540,000 € 5400 €/m²

Mezonetový 3i tehlový byt s TERASOU, BA III., Nové Mesto, Odborárska ul., 95 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Odborárska | 95 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj nadštandardný MEZONETOVÝ 3 izbový byt s TERASOU a vyhradeným

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 3052 €/m²

Nadštandardný a veľkorysý 6 izbový penthouse s dvomi terasami a krásnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Rozvodná 11B | 277.5 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nadštandardný a veľkorysý 6 izbový penthouse s dvomi terasa

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rekonštruovaný 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou a balkónom v tesnej blízkosti Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska 11 | 59 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2 izbový byt s balkón

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

268,900 € 4558 €/m²

Arvin & Benet | Priestranný penthouse s nádhernými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Magurská | 245 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

759,000 € 3098 €/m²

OCCAM | Exkluzívny strešný byt v projekte Winehills, 2x terasa s panoramatickým výhľadom, podlahové vykurovanie, skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 119.88 m²

Occam New Home ponúka na predaj 3-izbový strešný byt v projekte Winehills - Matuškova Residence

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

561,247 € 4682 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (768)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie