OCCAM | 3i Winehills, 82 m², skolaudované, panoramatický výhľad, s podlahovým vykurovaním a veľkou loggiou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 73 m²

Occam New Home ponúka na predaj 3-izbový apartmán v čerstvo skolaudovanom projekte Winehills -

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 5204 €/m²

2-izbový byt s parkovaním – Račianska ulica, Nové Mesto 54m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej stavbe v mestskej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

246,999 € 4574 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame veľkometrážny 3 izbový byt v projekte Design Cubes na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bellova | 133.52 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s panoramatickým výh

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

590,000 € 4419 €/m²

2,5 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Teplická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 57 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka predaj 2,5 izbový byt v Bratislava-Nové Mesto, Tepl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

234,000 € 4105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SUPER CENA : 9 izbový mezonetový byt na Príkopovej ulici v Bratislave - Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Príkopova | 320 m²

Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 9 izbový mezonetový byt vo vyhľadáv

Publikované: 12.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

690,000 € 2156 €/m²

IMPEREAL - NA PREDAJ 2-izbový tehlový byt - m.č. Nové Mesto - KOMPLETNÁ NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 63.83 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 63,83 m2 (vrátane zaskleneného balkóna o v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4214 €/m²

Predaj 3-IZB. BYT - BA, MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 82 m²

Panoramatický výhľad na Malé Karpaty a Kolibu definuje atmosféru tohto 3-izbového bytu vo vyhľa

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4744 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 1-izbový byt s veľkým balkónom (42 m²) | Tehelné pole | novostavba 2020 | investičný potenciál

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 42 m²

TUreality ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v kvalitnej novostavbe v jednej z najžiadanejší

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 5452 €/m²

Útulný 1-izbový byt 37 m² – Nobelova ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 37 m²

TUreality ponúka na predaj útulný a funkčne riešený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy –

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

172,999 € 4676 €/m²

PREDAJ - Výnimočný 3-izbový byt s terasou a výhľadom v III Veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 79.69 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. ponúka exkluzívne na PREDAJ výnimočný, moderný a zariadený

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

415,000 € 5208 €/m²

PREDAJ praktická "garsonka" s parkovaním - Kramáre, Stromová ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Stromova | 28.97 m²

NA PREDAJ ÚTULNÁ GARSÓNKA S PARKOVANÍM – STROMOVÁ ULICA Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

129,900 € 4484 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt na Kramároch za cenu, ktorá dáva zmysel | loggia, výhľad a Koliba za rohom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 60.03 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj praktický 3-izbový byt na Kramároch, ktorý je ideálnou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4481 €/m²

WINEHILLS - 4i. byt s nadštandardnou rozlohou + 3x terasa

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 157 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka rozlohou nadštandardný 4 izbový slnečný a svetlý byt na 3.p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

899,000 € 5726 €/m²

108,26m2 - NA PREDAJ - INDUSTRIÁLNY LOFT - MLYNICA - VIDEO / 3D

Reality Bratislava-Nové Mesto

Loft | Turbínová | 108.26 m²

Ak si sníval o loftovom bývaní na najvyššom podlaží prerobenej industriálnej továrne, tvoja šan

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

747,000 € 6900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

95,28m2 – NA PREDAJ - INDUSTRIÁLNY LOFT - MLYNICA - VIDEO / 3D

Reality Bratislava-Nové Mesto

Loft | Turbínová | 95.28 m²

Publikované: 02.05.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

597,700 € 6273 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PINK reality Luxusný 4-izbový byt s panoramatickým výhľadom – Bratislava, Koliba (projekt Roličky)

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Nezadaná | 197 m²

PINK reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v prestížnej lokalit

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

3-izb. byt v projekte NIDO 1

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 105 m²

VIRTUÁLNA PREHLIADKA: https://riesimebyvanie.sk/property/3-izb-byt-ba-nove-mesto-11/ Bývanie v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

549,900 € 5237 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

**Byt na Kolibe so ZÁHRADOU (53m2) a PARKOVACÍM MIESTOM**

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Boskovičova | 52.3 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt v TEHLOVOM dome s vlastnou ZÁHRADOU (53m2) a PA

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

198,000 € 3786 €/m²

REZERVOVANÉ: 1i apartmán - výhľad na mesto | Tehelné pole - Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 38.4 m²

REZERVOVANÉ Na predaj moderný 1-izbový apartmán v novostavbe v projekte Tehelné pole na Bajkal

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Predaj zaujímavého bytu s loggiou priamo oproti Kuchajdy a nákupného centra POLUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 77.4 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj 2 a pol -izbový byt na Vajnorskej ul. v Bratislave, v

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

287,900 € 3720 €/m²

Moderný 3-izbový byt s terasou a parkovaním – širšie centrum, Račianske mýto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj nový 3-izbový byt v kvalitnej novostavbe, situovaný v atraktívnej lo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

359,999 € 6316 €/m²

TOP INVESTIČNÝ BYT V III VEŽIACH

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 66.6 m²

Štýlový 2-izbový byt na žiadanej rezidenčnej adrese v Bratislave – III Veže. Ak hľadáte modern

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,800 € 4502 €/m²

REZERVOVANÉ: 3 izb byt, 84m2, Nám. Biely kríž 4, BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Námestie Biely kríž | 84.61 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom a šatníkom na Námestí Biely kríž 4, B

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 3534 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ: 3 izbový byt na Kramároch v tichej lokalite na Višňovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Višňová | 69.3 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v pokojnej lokalite Bratislava – K

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 3752 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (768)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie