2 izbový byt | 79.25 m²
TUreality ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný n
230,000 € 2902 €/m²
2 izbový byt | Nobelova | 52 m²
Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Nové Mesto,
244,900 € 4710 €/m²
3 izbový byt | Robotnícka | 93 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Tento byt má niečo, čo sa nedá kúpiť dod
340,000 € 3656 €/m²
2 izbový byt | 55 m²
TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Nové Mesto –
218,000 € 3964 €/m²
4 izbový byt | Jeséniova | 150 m²
Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj značkovo dizajnérsky a na mieru zariadený, tichý
779,000 € 5193 €/m²
3 izbový byt | Jahodová | 56 m²
Realitná kancelária IP REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohrad
253,900 € 4534 €/m²
4 izbový byt | Tomášikova | 227 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s dvoma terasami v
639,000 € 2815 €/m²
3 izbový byt | Trnavská cesta | 91.8 m²
Hľadáte nový byt, ktorý si môžete zariadiť presne podľa svojich predstáv? Realitná kancelária
379,900 € 4138 €/m²
2 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa na 10. poschodí obľ
296,990 € 4950 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 54.09 m²
Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený
342,800 € 6338 €/m²
3 izbový byt | Zátišie | 70.8 m²
422,800 € 5972 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.6 m²
342,900 € 6058 €/m²
3 izbový byt | Zátišie | 70.81 m²
442,900 € 6255 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
326,900 € 5763 €/m²
1 izbový byt | Zátišie | 36.73 m²
242,900 € 6613 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
323,400 € 5702 €/m²
1 izbový byt | Zátišie | 36.73 m²
244,900 € 6668 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
319,900 € 5640 €/m²
2 izbový byt | Matúškova | 63.16 m²
Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj 2i byt v rezidencii Winehills na Matúškovej ulic
284,900 € 4511 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.