Na predaj prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom | Nobelova ulica – Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 61.77 m²

Ponúkame na predaj príjemný a dobre dispozične usporiadaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúb

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,999 € 3562 €/m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE NA KOLIBE S VÝHĽADOM, KTORÝ VÁM VEZME DYCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 192 m²

Predstavte si, že sa každé ráno budíte v priestore, kde sa moderná architektúra spája s nekoneč

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 4948 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bývanie v oáze pokoja! Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový BYT s balkónom a pivnicou. BA - Nové Mesto, 68,81 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68.81 m²

TUreality ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbene

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

326,000 € 4738 €/m²

3 izbový byt na Račianskej ulici Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na Račianskej ulici v B

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,999 € 3912 €/m²

Investičný 1 izbový byt blízko tehelného pola Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 35 m²

TUreality ponúka na predaj 1‑izbový byt v modernom bytovom komplexe na Bajkalskej ulici v Brati

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,999 € 5714 €/m²

Skvelý 4-izbový byt s loggiou, ideálny pre rodinu alebo investíciu!, BA - Kramáre, 101 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 101 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite na Kramároch. Tento by

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

383,999 € 4109 €/m²

VALEN | Luxusný 4i byt v ocenenom projekte Koliba Minergo

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na Varte | 114.67 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt s predzáhradkou v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.6 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Stromová | 104.76 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 43.5 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.68 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Stromová | 104.75 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.65 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 81.08 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Arvin & Benet | Nadčasové bývanie s unikátnou dispozíciou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 145.86 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s terasou v uzavretom rezidenčnom areáli na Tupého ulici,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

602,000 € 4127 €/m²

VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 49.2 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Veľkorysý 2 izbový mezanín vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti OC Central - možnosť zmeny na 3-izbový

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Belehradská | 75.88 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj príjemne a prakticky zariadený 2-izbový mezanínový byt s b

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

333,000 € 4389 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ dizajnového, útulného 3i bytu - Trnavská cesta, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 64.27 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, elegantný dizajn a výbornú adresu? Realitná kancelária LI

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,900 € 4822 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 4i dizajnový byt s priestorom na bývanie aj home office, BAIII

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Trnavská cesta | 125.67 m²

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,000 € 4098 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 2. izbový byt, kompletná rekonštrukcia, 2× loggia, pivnica, ul. Sibírska, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sibírska | 57.14 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 2. izbový byt, kompletn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,000 € 4270 €/m²

DIRECTREAL|Tehla, nie panel — 2-izbový byt na predaj, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďurgalova | 64 m²

Directreal Doma - Tehlový 2-izbový byt na predaj, Kramáre, Bratislava III. Nové rozvody, trojs

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3906 €/m²

Predaj 3 izbový zrekonštruovaný byt výnimočná lokalita Bratislava Riazanská

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 65 m²

Menšia kompletne zrekonštruovaná tehlová bytovka vo vynikajúcej lokalite - pár metrov od obchod

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4538 €/m²

REZERVOVANÝ | BE.LIVE COMPANY | NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT | ZARIADENÝ NA MIERU | BALKÓN | KOBKA V CENE | TEHELNÉ POLE - BAJKALSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 42 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má štýl, funkčnosť a zároveň výborný investičný potenciál? Tento byt v p

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,900 € 5426 €/m²

BOSEN | Zrekonštruovaný, ešte neobývaný, 3izbový byt, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Varte 4B | 74 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj ešte neobývaný 3-izbový byt s terasou a súkromnou predzáhradko

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

429,000 € 5797 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (768)
Upresniť hľadanie