PREDANÝ, Predaj tehlovej garzonky s lóggiou len 2min. pešo od Starého Mesta.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Belehradská | 17 m²

Podpísaná kúpna zmluva. Ponúkame na predaj tehlovú garzonku na Belehradske ulice , Bratisl

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt na Starej Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Stará Vajnorská | 25.1 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt s mezonetovým spaním na Starej Vajnors

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

135,000 € 5378 €/m²

4-IZB. BYT V POKOJNOM PROSTREDÍ KOLIBY, BA III - KOLIBA, ID: 0434

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bellova | 103 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt situovaný v pokojnej čast

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

člen NARKS

2,5 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Teplická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Teplická | 57 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka predaj 2,5 izbový byt v Bratislava-Nové Mesto, Tepl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

234,000 € 4105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt v centre Bratislavy - Šancová ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 74 m²

Spoločnosť Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt na Šancovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

279,000 € 3770 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj priestranný, svetlý a skvele dispozične riešený 4

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE Predaj 4 izbový nebytový priestor s potenciálom preklasifikovania na byt, Bratislava - Nové Mesto, LEGIODOMY, Cena: 259.990€

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 98 m²

Realitná kancelária MGM ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový nebytový priestor o výmere cca 98

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tehlový byt s 3 nepriechodnými izbami po rekonštrukcií

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ovručská | 54 m²

Ponúkame na predaj byt po kompletnej rekonštrukcii, s rozlohou vyše 54 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,999 € 4630 €/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s loggiou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jelšová | 56 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 56 m² po kompletnej rekonštrukcii (2026)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 5179 €/m²

REZERVOVANÉ! LUNA REALITY Tri veže PREDAJ zariadeného 3 - izbového bytu, TICHÁ ORIENTÁCIA, bývanie aj výhodný výnos z prenájmu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 82 m²

LUNA REALITY Máme pre Vás v ponuke na predaj priestranný, zariadený 3- izbový byt s dostatkom ú

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,000 € 4256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ. Investičná príležitosť na Tehelnom poli: Zariadený 1i byt s nízkymi nákladmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 36.74 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 1-izbový byt v projekte Tehel

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

198,900 € 5414 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ Unikátne bývanie na Kramároch: 4 izbový mezonet s predzáhradkou a garážou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ambrova | 139 m²

Objavte vlastný kúsok raja na pomedzí mesta a prírody! Predstavte si život, kde máte pulzujúce

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 24.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 2877 €/m²

Predaj 1-izbového bytu s loggiou – ideálny štart alebo investícia!!!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 32 m²

Na predaj 1-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o výmere 28,42 m² s loggiou cca 4 m², nachádza

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

180,000 € 5625 €/m²

EXKLUZÍVNE | Svetlý 4-izbový byt s dvoma loggiami v obľúbenom Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl. parašutistov | 75 m²

EXKLUZÍVNE | Svetlý 4-izbový byt s dvoma loggiami v obľúbenom Novom Meste Hľadáte priestranný

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3333 €/m²

3,5 izbový byt vo výbornej lokalite pri OD Slimák v pôvodnom stave -ideálny na rekonštrukciu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Čsl. parašutistov | 75 m²

# Priestranný 3,5-izbový byt s veľkým potenciálom v Bratislave – Nové Mesto Hľadáte byt, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3333 €/m²

4-izbový byt s garážou a veľkou pivnicou na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianske mýto | 151.7 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s celkovou výmerou 151,7 m² (v

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

560,000 € 3691 €/m²

Predaj zrekonštruovaný 3.izb byt na ulici Račianska - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Račianskej ulici

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

270,500 € 3607 €/m²

REZERVOVANÉ Na predaj Veľký 2 izbový byt s balkónom ul. Šuňavcová Bratislava-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šuňavcova | 58 m²

POLMAR realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj veľký 2 izbový byt s balkónom na ulici Š

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,000 € 4569 €/m²

Na predaj LUX 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramau na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Na predaj ponúkame luxusný 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramatickým výhľadom na B

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Na predaj nadštandardný 2-izbový byt v rezidenčnom komplexe - Tri veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 69 m²

Na predaj ponúkame nadštandardný 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanom bratislavskom rezidenčn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Kováčska ul. - predaj 3 izbového bytu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 79.28 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5361 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, TOP lokalita !

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Plzenská | 65.21 m²

RK Mirus ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt po precíznej a nadštandardnej rekonštrukcii, s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 4447 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 4-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA A LOKALITA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný 4-izbový (pôvodne

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Na predaj útulný 2-izbový byt, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

V príjemnej a tichej časti Nového Mesta ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v tehlo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

214,999 € 4300 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (768)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie