PREDAJ - Slnečný 3 izbový byt - loggia + parkovacie státie - Vinohrady - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3 izbový byt na ulici Malokr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4987 €/m²

Predam garzonku Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Sadová | 32 m²

Lokalita Sadovej ulice v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto patrí medzi obľúbené rezidenčné

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

173,000 € 5406 €/m²

Predáme 2 izb byt v 3 vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.28 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte III Veže – výborná dispozícia, parking, 19. poschodie Ponúkame

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4522 €/m²

Predáme 3 izb investičný byt na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 65 m²

Investičná príležitosť s dlhodobým stabilným nájomníkom – Nová Doba, Vajnorská ul., Bratislava

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 4000 €/m²

Predáme krásny Veľký 2 izb byt naKolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Na pažiti | 63.27 m²

Moderný 2-izbový byt s terasou, parkovaním a krásnym výhľadom Ponúkame na predaj štýlový a veľ

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

380,000 € 6006 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt s predzáhradkou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Prenájom 2 izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Osadná ulica, Tehelné Pole, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Osadná | 47 m²

Realitná kancelária WIN-WIN ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt na Osadnej ulici 3D PRE

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zrekonštruovaný a plne zariadený 2 izbový byt vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 46 m²

Ponúkame na predaj útulný pôvodne 1 izbový prerobený na 2 izbový na Bartoškovej ulici v Bratisl

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4978 €/m²

Kompletne zariadený 3 izbový byt s veľkou terasou v novostavbe na Tehelnom poli

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 96 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s veľkou terasou na Bajkalskej ulici, Tehelnom poli BA - Nové

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

415,000 € 4323 €/m²

Zariadený 2 izbový byt v Koloseu s veľkým balkónom a s garážovým státím pri jazere Kuchajda

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 1 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2 izbový byt Koloseo, Bratislava – Nové Mesto, v lokalite pri ja

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 750 €/mesiac/m²

Slnečný 1 izbový byt v novostavbe KOLOSEO s výhľadom na Kuchajdu

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe KOLOSEO na Tomášikovej ulici, Nové Mesto, Bratis

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Zariadený 2 izbový byt s loggiou a parkovacím miestom vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Varšavská | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Varšavskej ulici v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Unikátny staromestský 3,5 izbový byt v historickom dome s filmovým príbehom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 120 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny staromestský 3,5 izbový byt na ulici Trnavská cesta v Bratisla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 4167 €/m²

Slnečný a kompletne zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s veľkou terasou v príjemnej lokalite hneď pri lese

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne vybavený 2 izbový byt na Ďumbierskej ulici s celkovou v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113210 | Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kalinčiakova | 81.08 m²

Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta ponúka funkčné mestské bývanie s dôrazo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

435,000 € 5365 €/m²

Pekný 1 izbový byt, Klenova ulica, Bratislava III. Nové Mesto-Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Klenová | 40 m²

PONUKA BYTU: Ponúkame na prenájom zariadený 1,5 izbový byt po rekonštrukcii v časti BA III Kram

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Prenájom pekný 1 izbový byt, Šancová ulica, Bratislava III. Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Šancová | 43 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a vkusne zrekonštruovaný 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Br

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Štýlový 2 izbový byt v novostavbe s veľkou terasou 39 m² na Kramároch – Ďumbierska ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 2 izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej loka

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA MIERU V NADČASOVEJ NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 83 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento architektom navrhnutý 3izbový byt v technologicky vyspelej novos

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6024 €/m²

5 izbový - PENTHOUSE POD VACHMAJSTROM | 176 m² + 154 m² TERÁS

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Predstavte si ranú kávu s panorámou celej Bratislavy. Večer pri krbe. Absolútne ticho – bez sus

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

POD VINICAMI - 3IZBOVÉ BYTY V NADŠTANDARDNEJ BOUTIQUE REZIDENCII

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 85 m²

B10 Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardné 3 izbové byty, ktoré sa nachádzaj

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

373,990 € 4400 €/m²

ŠPECIÁLNY 3IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bratislava-Nové Mesto | 117 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento úžasný 3 izbový byt s terasou na začiatku Koliby, ul. Pod Stráža

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

438,800 € 3750 €/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 340 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 2794 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30308)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie