LUXUSNÝ PENTHOUSE NA KOLIBE S VÝHĽADOM, KTORÝ VÁM VEZME DYCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 192 m²

Predstavte si, že sa každé ráno budíte v priestore, kde sa moderná architektúra spája s nekoneč

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

950,000 € 4948 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Arvin & Benet | Moderný 2i byt s parkovacím miestom v rezidencii GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 57.1 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom krásny, svetlý 2i byt s veľkou loggiou v novostavbe Guthaus.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-izbový byt na prenájom v Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska 26/E | 55 m²

Lemca s.r.o. ponúka na prenájom 2 izbový byt v Urban Residence. Celková výmera plochy bytu je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Bývanie v oáze pokoja! Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový BYT s balkónom a pivnicou. BA - Nové Mesto, 68,81 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68.81 m²

TUreality ponúka na predaj vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbene

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

326,000 € 4738 €/m²

3 izbový byt na Račianskej ulici Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj EXKLUZÍVNE 3-izbový byt v obľúbenej lokalite na Račianskej ulici v B

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,999 € 3912 €/m²

Investičný 1 izbový byt blízko tehelného pola Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 35 m²

TUreality ponúka na predaj 1‑izbový byt v modernom bytovom komplexe na Bajkalskej ulici v Brati

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,999 € 5714 €/m²

Skvelý 4-izbový byt s loggiou, ideálny pre rodinu alebo investíciu!, BA - Kramáre, 101 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 101 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite na Kramároch. Tento by

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

383,999 € 4109 €/m²

VEĽKÝ 3 IZB. BYT S LODŽIOU A VÝHĽADOM, (3X SAMOSTATNÁ NEPRIECHODNÁ IZBA), JELŠOVÁ ULICA, KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jelšová | 85 m²

Ponúkame Vám na prenájom svetlý a priestranný 3-izbový byt s lodžiou (3X SAMOSTATNÁ NEPRIECHODN

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

680 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NOVÝ 2 IZB. BYT S TERASOU, BALKÓNOM, PIVNCIOU, GARÁŽOU A PARKOVACÍM STOJISKOM NA KOLIBE, POD VACHMAJSTROM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 75 m²

Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt (stropné chladenie) so slnečnou terasou, veľkým balkónom,

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ 2 IZB. BYT SO ZÁHRADOU, 2X GARÁŽOU, PIVNICOU V REZIDENČNOM PROJEKTE NA KOLIBE, SUCHÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Suchá | 177 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt so záhradou (117 m2), 2x garážou, 1x vyhrad

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

990 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

VALEN | Luxusný 4i byt v ocenenom projekte Koliba Minergo

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Na Varte | 114.67 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt s predzáhradkou v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.6 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Stromová | 104.76 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 43.5 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.68 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 4-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Stromová | 104.75 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 83.65 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 3-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Stromová | 81.08 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Arvin & Benet | Nadčasové bývanie s unikátnou dispozíciou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 145.86 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s terasou v uzavretom rezidenčnom areáli na Tupého ulici,

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

602,000 € 4127 €/m²

VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 49.2 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Veľkorysý 2 izbový mezanín vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti OC Central - možnosť zmeny na 3-izbový

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Belehradská | 75.88 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj príjemne a prakticky zariadený 2-izbový mezanínový byt s b

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

333,000 € 4389 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ dizajnového, útulného 3i bytu - Trnavská cesta, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 64.27 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája komfort, elegantný dizajn a výbornú adresu? Realitná kancelária LI

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,900 € 4822 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ 4i dizajnový byt s priestorom na bývanie aj home office, BAIII

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Trnavská cesta | 125.67 m²

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

489,000 € 4098 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1-izb.zariadený byt na Kramároch, Guothová cena vrátane Energií

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Guothova | 34 m²

Dáme do prenájmu 1-izbový, kompletne zariadený byt na Kramároch (Guothová ul.) s rozlohou 34 m2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Upresniť hľadanie