EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 2. izbový byt, kompletná rekonštrukcia, 2× loggia, pivnica, ul. Sibírska, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sibírska | 57.14 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 2. izbový byt, kompletn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,000 € 4270 €/m²

DIRECTREAL|Tehla, nie panel — 2-izbový byt na predaj, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďurgalova | 64 m²

Directreal Doma - Tehlový 2-izbový byt na predaj, Kramáre, Bratislava III. Nové rozvody, trojs

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3906 €/m²

4-izbový byt s bazénom a krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 160 m²

Nadštandardný 4-izbový byt sa nachádza na Strážnej ulici v najlepšej časti Koliby. DISPOZÍCIA

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj 3 izbový zrekonštruovaný byt výnimočná lokalita Bratislava Riazanská

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 65 m²

Menšia kompletne zrekonštruovaná tehlová bytovka vo vynikajúcej lokalite - pár metrov od obchod

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 4538 €/m²

ORTUS – Štýlový 2-izbový byt s terasou v novostavbe v projekte Viladomy Jurská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 60.04 m²

Adresa: Jurská 17, Bratislava – Ružinov Nájom: 1.150 Eur nájom vrátane parkovacieho státia + 2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,150 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ | BE.LIVE COMPANY | NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT | ZARIADENÝ NA MIERU | BALKÓN | KOBKA V CENE | TEHELNÉ POLE - BAJKALSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 42 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má štýl, funkčnosť a zároveň výborný investičný potenciál? Tento byt v p

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,900 € 5426 €/m²

Vzdušný krásny dvojizbový byt v obľúbenej lokalite - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 60 m²

ROYALTY´S ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt určený pre náročného klienta. Očarí šikovnou d

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

830 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NENECHAJTE SI ÚJSŤ - PROJEKT NOBELOVA - PRIESTRANNÝ 2 - IZBOVÝ BYT S LOGGIOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 57.68 m²

Grand Real Vám ponúka na predaj veľkorysý 2 - izbový byt spolu s loggiou a pivničnou kobkou na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4109 €/m²

BOSEN | Zrekonštruovaný, ešte neobývaný, 3izbový byt, Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Varte 4B | 74 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj ešte neobývaný 3-izbový byt s terasou a súkromnou predzáhradko

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

429,000 € 5797 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový byt s priestrannou loggiou, 69,2 m2, Račianska ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 69.2 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou zasklenou loggiou, nach

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3902 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou a výhľadom na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 49 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na prenájom príjemný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4 izbový byt s predzáhradkou, Koliba - Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 99.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v tichej lokalite s predzáhradkou a t

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

540,000 € 5443 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Ranná káva na terase s výhľadom, 3 izb. byt, ulica Tupého, Bratislava - Vinohrady, 104 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 104 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou na ulici Tupého v me

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 3702 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Veľký 3 izbový byt s parkovaním, 90 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 90.37 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s veľkou lodžiou a garážovým parkovac

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3530 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

ARISE | Priestranný 2i. byt 70 m² s garážou.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianská | 61.25 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom priestranný, svetlý a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ | 3 izbový byt vo výbornej lokalite, Legerského, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Legerského | 74.24 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite blízko centra mesta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 3502 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 4 izbový priestranný byt, Bratislava - Vinohrady

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Višňová | 133 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný a elegantný 4-izbový byt na ulici Višňová v Brat

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prémiový 4-izbový byt 134 m², zimná terasa, 2× garáž, Vajnorská – oproti OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

BOSEN Group Vám ponúka na predaj výnimočný 4-izbový veľkometrážny byt s dvomi garážovými státia

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

569,000 € 4246 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

BOSEN | Priestranný 2 izbový byt s podkrovím, 119 m2, Nové Mesto - Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mestská | 69.68 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 2-izbový byt s pavlačou s krá

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,800 € 4030 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

AG REALITY I NA PREDAJ ÚTULNÝ. 1 IZB. BYT NA KRAMÁROCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Guothova | 34 m²

Realitná kancelária AG Reality&finance s.r.o, Vám exkluzívne predstavuje na predaj 1- izbový b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

157,000 € 4618 €/m²

REZERVOVANÝ - 3 izbový byt TOMÁŠIKOVA ULICA, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 78 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Tomášikove

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

322,000 € 4128 €/m²

Arvin & Benet | Priestranný penthouse s nádhernými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Magurská | 245 m²

Arvin&Benet ponúka na predaj 5i penthouse na Kramároch, ktorý má unikátnu kombináciu benefitov.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

759,000 € 3098 €/m²

VEĽKÝ 4 IZ.BYT BRATISLAVA III NOVÉ MESTO VAJNORSKÁ UL. PARKING 134 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Vajnorská | 134 m²

PREDAJ: 4-izbový byt s loggiou, Vajnorská ul., Nové Mesto 134 m² | 3. poschodie | vrátane pivni

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 3694 €/m²

VEĽKÝ 3 IZ.BYT 134 m2 BRATISLAVA KOLIBA TUPÉHO UL. TERASA PARKING

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tupého | 134 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku na predaj nadštandardného 3-izbového bytu v obľúbenej časti

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,990 € 2985 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Rodinné domy na predaj (23083)
Upresniť hľadanie