Predaj 1-izbového bytu s loggiou – ideálny štart alebo investícia!!!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 32 m²

Na predaj 1-izbový čiastočne zrekonštruovaný byt o výmere 28,42 m² s loggiou cca 4 m², nachádza

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

180,000 € 5625 €/m²

EXKLUZÍVNE | Svetlý 4-izbový byt s dvoma loggiami v obľúbenom Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl. parašutistov | 75 m²

EXKLUZÍVNE | Svetlý 4-izbový byt s dvoma loggiami v obľúbenom Novom Meste Hľadáte priestranný

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3333 €/m²

3,5 izbový byt vo výbornej lokalite pri OD Slimák v pôvodnom stave -ideálny na rekonštrukciu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Čsl. parašutistov | 75 m²

# Priestranný 3,5-izbový byt s veľkým potenciálom v Bratislave – Nové Mesto Hľadáte byt, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3333 €/m²

Prenájom, 2,5 -izb. byt, NICE DIZAJN ENERGY, BA III – KOLOSEO,KUCHAJDA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 70 m²

ÚŽASNÝ, SLNEČNÝ, MODERNÝ BYT PRÁVE PRE VÁS Diamond Home Services ponúka na prenájom moderné

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom,VKUSNÉ/LAHODNÉ bývanie, 2-izb.byt,BA III- okolie Kuchajdy

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v ČAROKRÁSNOM PROSTREDÍ rezidenčného projektu NIDO. Vaše nov

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový byt s garážou a veľkou pivnicou na Račianskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianske mýto | 151.7 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný 4-izbový byt s celkovou výmerou 151,7 m² (v

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

560,000 € 3691 €/m²

Predaj zrekonštruovaný 3.izb byt na ulici Račianska - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Račianskej ulici

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

270,500 € 3607 €/m²

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱3-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Rožňavská 1/B | 91.72 m²

Enzo Real Estate ponúka jedinečnú možnosť bývania v úplne novom, čerstvo skolaudovanom projekte

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,250 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱2-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Rožňavská 1/B | 65.66 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

880 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱1,5-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Rožňavská 1/B | 48.57 m²

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 2i byt s lodžiou, kobkou a parkovaním, Uhrova ulica, BA – Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Uhrova | 56.14 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt na Uhrovej ulici v Bratislave, mest

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Na predaj Veľký 2 izbový byt s balkónom ul. Šuňavcová Bratislava-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šuňavcova | 58 m²

POLMAR realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj veľký 2 izbový byt s balkónom na ulici Š

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,000 € 4569 €/m²

Na prenájom 2-izbový moderný byt v projekte Nido

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 59 m²

Byt má výmeru 50,81 + 8 m2 balkón a nachádza sa na 6./7 poschodí. Dispozícia bytu: Byt pozost

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 04.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rezidencia K Železnej Studienke | Nadčasový 2-izbový byt s terasou a garážovým státím | IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 74 m²

Výnimočná rezidenčná lokalita, množstvo zelene, rodinné domy v susedstve a nekonečné súkromie n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj LUX 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramau na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Na predaj ponúkame luxusný 3-izbový byt s nadštandardnou terasou a panoramatickým výhľadom na B

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Na predaj nadštandardný 2-izbový byt v rezidenčnom komplexe - Tri veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 69 m²

Na predaj ponúkame nadštandardný 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanom bratislavskom rezidenčn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Manažérsky 3i byt v kancelárskej budove, sklad, prenájom, Vajnorská ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská 137 | 123.71 m²

Na Vajnorskej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom priestranný manažérsky 3i byt, ktorý sa n

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,818.54 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Exkluzívny 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, TOP lokalita !

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Plzenská | 65.21 m²

RK Mirus ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt po precíznej a nadštandardnej rekonštrukcii, s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 4447 €/m²

Dizajnový 1-izbový byt s balkónom a výhľadom na Malé Karpaty – Guthaus

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt s balkónom a

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 4-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA A LOKALITA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný 4-izbový (pôvodne

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ BYT – BARTOŠKOVA – NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 40 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite – Bartoškova ulica Realitn

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj útulný 2-izbový byt, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

V príjemnej a tichej časti Nového Mesta ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v tehlo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

214,999 € 4300 €/m²

Na predaj prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom | Nobelova ulica – Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 61.77 m²

Ponúkame na predaj príjemný a dobre dispozične usporiadaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúb

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,999 € 3562 €/m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE s KRBOM, 2 TERASAMI a VÝHĽADOM NA CELÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Pod Vachmajstrom | 182 m²

TIP TOP REAL Vám ponúka na prenájom NÁDHERNÝ PENTHOUSE o veľkorysej rozlohe 182 m2 + 2 TERASY S

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

2,800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie