PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt s garážou | Bratislava - Nové Mesto |

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 65 m²

PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt s garážou | Bratislava - Nové Mesto | LOKALITA: Svätovavrineck

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Pod Vtáčnikom | 115 m²

PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT PARKING | KOLIBA | 115 m² Cena: 550 000 € + garážové státie 30 000 € L

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

550,000 € 4783 €/m²

REZERVOVANÝ: 2-izbový byt nedaľeko Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56.11 m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt na ulici Račianska, mestská časť Bratislava III. – Nové Mesto,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4224 €/m²

PRENÁJOM 4-izbový mezonet s krbom a garážou, Bratislava-Krasňany

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Horská | 145 m²

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o. ponúka na prenájom priestranný, svetlý a nadštandardne rie

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný a zariadený 1-izb. byt na Bartoškovej ul. v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bartoškova | 46 m²

Zrekonštruovaný a zariadený 1-izb. byt na Bartoškovej ul. v Novom Meste. Byt v osobnom vlastníc

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4978 €/m²

VEĽKORYSÝ BYT S POTENCIÁLOM V TICHEJ LOKALITE NOVÉHO MESTA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 79.25 m²

Grand Real Vám v zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 2 - izbový byt s možnosťou prer

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 2902 €/m²

VEĽKORYSÝ BYT S POTENCIÁLOM V TICHEJ LOKALITE NOVÉHO MESTA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 79.25 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 2902 €/m²

Priestranný klimatizovaný 2i byt s dvoma lodžiami a TOP výhľadom na Kamzík

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nová Rožňavská 3 | 65.32 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení priestranný kompletn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,500 € 3483 €/m²

4-izb. jedinečný byt v III.Vežiach s terasou a parkovaním, 2x kúpeľňa

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bajkalská | 117 m²

Ponúkame na predaj krásny 4 - izbový, vynikajúco riešený byt v III. Vežiach, (Bajkalská ul.) s

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

495,000 € 4231 €/m²

Luxusný 3 izbový byt - dizajnový projekt CUBES - garáž

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bellova 2J | 128.55 m²

Spoočnosť GALMAN exkluzívne ponúka - luxusný štýlový 3 izbový byt v dizajnovom projekte Cubes n

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Charizmatický 3 izbový byt v komornom bytovom dome s výhľadom na Slavín

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jaskový rad | 100 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne atraktívny veľkometrážny 3 izbový byt v novostavbe komornéh

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

540,000 € 5400 €/m²

Mezonetový 3i tehlový byt s TERASOU, BA III., Nové Mesto, Odborárska ul., 95 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Odborárska | 95 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka na predaj nadštandardný MEZONETOVÝ 3 izbový byt s TERASOU a vyhradeným

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 3052 €/m²

Nadštandardný a veľkorysý 6 izbový penthouse s dvomi terasami a krásnym výhľadom na mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Rozvodná 11B | 277.5 m²

Spoločnosť GALMAN exkluzívne ponúka nadštandardný a veľkorysý 6 izbový penthouse s dvomi terasa

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Rekonštruovaný 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou a balkónom v tesnej blízkosti Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska 11 | 59 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2 izbový byt s balkón

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

268,900 € 4558 €/m²

Arvin & Benet | Priestranný penthouse s nádhernými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Magurská | 245 m²

Arvin&Benet ponúka na predaj 5i penthouse na Kramároch, ktorý má unikátnu kombináciu benefitov.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

759,000 € 3098 €/m²

1-izbový byt s balkónom, 35m2, výborná lokalita, Sliačska ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Sliačska | 35 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom, parkovacím státím v garáži do

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

585 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

OCCAM | Exkluzívny strešný byt v projekte Winehills, 2x terasa s panoramatickým výhľadom, podlahové vykurovanie, skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 119.88 m²

Occam New Home ponúka na predaj 3-izbový strešný byt v projekte Winehills - Matuškova Residence

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

561,247 € 4682 €/m²

OCCAM | 3i Winehills, 82 m², skolaudované, panoramatický výhľad, s podlahovým vykurovaním a veľkou loggiou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 73 m²

Occam New Home ponúka na predaj 3-izbový apartmán v čerstvo skolaudovanom projekte Winehills -

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 5204 €/m²

Prenájom: 2ibyt s lodžiou s krásnym výhľadom vo vyhľadávanej lokalite - Račianska ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Prenájom : Ponúkame na prenájom priestranný, svetlý dvojizbový byt s lodžiou a krásnym výhľadom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

596 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-izbový byt s parkovaním – Račianska ulica, Nové Mesto 54m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej stavbe v mestskej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

246,999 € 4574 €/m²

PRENÁJOM - 2 izb. byt, 95 m2, pri Trnavskom Mýte, zariadený

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 95 m²

Ponúkame na prenájom veľký 2,5 izbový byt pri Trnavskom Mýte, 95 m2, v bezprostrednej blízkosti

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

OCCAM | 2i byt na prenájom pod Kolibou, mesto aj kľud na dosah

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 44.98 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený byt na Pionierskej ulici, v o

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

OCCAM | 2i byt pod Kolibou na prenájom, mesto na dosah

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 45.06 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Pionierskej ulici, v obľúbenej l

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

OCCAM | moderný 2i byt na prenájom pod Kolibou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 44.98 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 2-izbový byt na Pionierskej

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)