4-IZB. BYT V POKOJNOM PROSTREDÍ KOLIBY, BA III - KOLIBA, ID: 0434

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Bellova | 103 m²

Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový byt situovaný v pokojnej čast

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

člen NARKS

2,5 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Teplická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Teplická | 57 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka predaj 2,5 izbový byt v Bratislava-Nové Mesto, Tepl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

234,000 € 4105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BROKER CONSULTING Ponúka na Prenájom garsónku pri Istropolise – výborná lokalita

Ponúkame na prenájom útulnú garsónku v skvelej lokalite pri Istropolise. Byt sa nachádza na 1.

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 32 €/mesiac/m²

člen NARKS

Veľkometrážny 3-izbový byt s predzáhradkou a parkovaním na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 97 m²

Ponúkame na prenájom veľkometrážny priestranný 3-izbový byt s predzáhradkou a garážovým státím

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Ahoj park, 52 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlovo zariadený a výborne dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej no

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Priestranný 3-izbový byt v centre Bratislavy - Šancová ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 74 m²

Spoločnosť Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt na Šancovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

279,000 € 3770 €/m²

člen NARKS

4-izbový byt s terasou a 2 parkovacími miestami na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 120 m²

Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj priestranný, svetlý a skvele dispozične riešený 4

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

570,000 € 4750 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt s lodžiou a klimatizáciou v novostavbe Pri Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej Rezidencii Pri Mýte

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 97 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sliačska | 52 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový byt po rekonštrukcii, Bartoškova – Nové mesto, 47 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 47 m²

Ponúkame na prenájom pekný kompletne zariadený 2-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokali

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Nový dizajnový 2-izbový byt s garážou v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 47 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, slnečný a moderne zariadený 2-izbový byt v kompletne zrekonštr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

DAHLEH ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

DAHLEH ponúka na prenájom 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici v Bratislave. Byt má rozlohu 55 m

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE Predaj 4 izbový nebytový priestor s potenciálom preklasifikovania na byt, Bratislava - Nové Mesto, LEGIODOMY, Cena: 259.990€

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 98 m²

Realitná kancelária MGM ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový nebytový priestor o výmere cca 98

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 2653 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tehlový byt s 3 nepriechodnými izbami po rekonštrukcií

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ovručská | 54 m²

Ponúkame na predaj byt po kompletnej rekonštrukcii, s rozlohou vyše 54 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,999 € 4630 €/m²

Prenájom priestranného 5 izbového bytu 130 m2 s parkovaním, Vajnorská ulica, Nové Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | Vajnorská | 130 m²

Prenájom priestranného 5 izbového bytu s parkovacím miestom – Vajnorská ulica, Nové Mesto, Brat

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s loggiou

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jelšová | 56 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 56 m² po kompletnej rekonštrukcii (2026)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 5179 €/m²

REZERVOVANÉ! LUNA REALITY Tri veže PREDAJ zariadeného 3 - izbového bytu, TICHÁ ORIENTÁCIA, bývanie aj výhodný výnos z prenájmu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 82 m²

LUNA REALITY Máme pre Vás v ponuke na predaj priestranný, zariadený 3- izbový byt s dostatkom ú

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

349,000 € 4256 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v projekte Winehills - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v úplne novom projekte WINEHILLS. Ceny bytov sú uvádzane s

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 4221 €/m²

Priestranný 1-izbový byt s výhľadom na Vinicu - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 38.23 m²

Priestranný 1-izbový byt s celkovou rozlohou 38,23 m², ktorý zahŕňa aj príjemnú loggiu o výmere

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

205,900 € 5386 €/m²

2 izbový byt v rezidenčnom projekte WINEHILLS - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 64.66 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,2,3 a 4 izbové byty/apartmány, v úplne novom projekte WINEHILLS. Využ

Publikované: 15.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ. Investičná príležitosť na Tehelnom poli: Zariadený 1i byt s nízkymi nákladmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 36.74 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zariadený 1-izbový byt v projekte Tehel

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

198,900 € 5414 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ Unikátne bývanie na Kramároch: 4 izbový mezonet s predzáhradkou a garážou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ambrova | 139 m²

Objavte vlastný kúsok raja na pomedzí mesta a prírody! Predstavte si život, kde máte pulzujúce

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 24.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

399,900 € 2877 €/m²

4-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA BRATISLAVU – NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Matúškova | 149 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový apartmán o výmere 127 m² + 2 loggie s výmerou 10,77 m2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

730,000 € 4899 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23082)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie