Na predaj 2-izbový apartmán v projekte Tehelné pole - Bajkalská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 67 m²

Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj priestranný 2 - izbový apartmán v

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4463 €/m²

Mám klienta prę Váš 5 izbový byt v Bratislave - mestská časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

5 a viac izbový byt | 100 m²

Krásny dobrý deň mám pre váš byť klienta, ktorý hľadá 5 izbový byt v mestskej časti Nové Mesto

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

PREDMESTIE 2,5i byt: Moderné mestské bývanie v bratislavskom Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.33 m²

Hľadáte nový domov alebo bezpečnú investíciu v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite? V spolupráci

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3962 €/m²

Nový štandard mestského bývania: Projekt PREDMESTIE v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.68 m²

Hľadáte moderný domov pre svoju rodinu alebo bezpečnú investíciu s trvalou hodnotou? V spoluprá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

276,990 € 3660 €/m²

Hľadám pre klienta 2 izbový byt, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt s týmito parametrami: • lokalita: Br

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ! Na predaj 2-izbový byt s parkovacím miestom, Stromová 9A – Bratislava, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 37 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre, na ulici

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

154,990 € 4189 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Neibrs | REZERVÁCIA 1,5 izbový byt, klimatizácia, zariadený, parking, OMNIA Tomášikova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 35 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na prenájom 1,5 izbový zariadený byt v novostavbe OMNIA na To

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Neibrs | NOVA VAJNORSKÁ - Od 1.7. - Zariadený 1,5 izb. byt, novostavba, chladenie, voľný k 1.7.2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 33 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na prenájom zariadený 1,5 izbový byt v novostavbe NOVÁ VAJNO

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Neibrs | REZERVOVANÉ | 3,5 izb byt vedľa Mladej Gardy, 2 x loggia, samostatné izby, pôvodný stav, komora

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Smikova | 67 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3,5 izbový byt v pôvodnom stave s výborným pôdoryso

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 3866 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÉ- 3,5 izb.byt, Teplická ulica, 80 m2 plus zasklená loggia a balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Teplická | 80 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj priestranný 3,5 izbový byt po čiastočnej rekonštruk

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,000 € 3938 €/m²

Neibrs | REZERVOVANÝ -2,5 izb. byt oproti Figaru,čiastočná rekonštrukcia, loggia aj balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 56 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt na Račian

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

245,000 € 4375 €/m²

JAHODOVÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56.3 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT po REKONŠTRUKCII v Novom Meste – časť VINOHRADY. Byt sa nachádza na JAH

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4261 €/m²

Prenájom 3-izb. byt 100m2 + terasa 36 m2 - len na skok od lesa, BA-ul. Kysucká

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Na dlhodobý prenájom ponúkame výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa v lukratívnej a pokojnej l

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,350 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodžiou v Urban Residence, v meste Bratislava - Nové Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 66.06 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodži

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4388 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný jednoizbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave – Nové Mesto na prenájom!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Vajnorská | 45 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na prenájom priestranný jednoizbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prerobený 3i byt na Račku

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianske mýto | 71 m²

Video-obhliadka tu: https://www.youtube.com/watch?v=iV6cl1azLjo Prestaňte snívať o vizualizác

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

358,000 € 5042 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|2-izbový byt v novostavbe Nová Vajnorská, 450 m od Trnavského mýta, v susedstve zimný i futbalový štadión

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 58.06 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v rezidenčnom projekte Nová Vajnorská. Na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

🏡 NA PREDAJ: 1-izbový byt po rekonštrukcii – investičná príležitosť 🏡

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | BANM | 29 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 NA PREDAJ: 1-izbový byt po rekonštrukcii – investičná príležitos

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

179,000 € 6172 €/m²

Hľadáme pre klienta trojizbový byt v lokalite Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Hľadáme pre klienta trojizbový byt v lokalite Kramáre, ideálne na Rozvodnej ulici alebo v jej b

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

PREDANÝ, Predaj tehlovej garzonky s lóggiou len 2min. pešo od Starého Mesta.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Belehradská | 17 m²

Podpísaná kúpna zmluva. Ponúkame na predaj tehlovú garzonku na Belehradske ulice , Bratisl

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

PRENÁJOM, MODERNÁ GARSÓNKA, 21M2, RAČIANSKA ULICA, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garsónka | Račianska | 21 m²

Realitná kancelária BROTHERS ponúka exkluzívne na prenájom modernú kompletne zariadenú garsónku

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

530 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU PRI NTC, NFŠ, PRÍKOPOVA ULICA, BRATISLAVA - NOVÉ MESTO.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Príkopova | 75 m²

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka exkluzívne na prenájom 3 izbový byt pri NTC na Príkopov

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

BOSEN | Príjemný 1-izbový byt s balkónom pri Vive

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pluhová | 34 m²

BYT: Byt má celkovú rozlohu 30 m² a nachádza sa na 2. poschodí bytového domu s výťahom. Byt je

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt na Starej Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Stará Vajnorská | 25.1 m²

Ponúkame na predaj štýlový a prakticky riešený 1.izb.byt s mezonetovým spaním na Starej Vajnors

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

135,000 € 5378 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie